Як налаштувати WordPress SEO Smart Plugin

У моєму останньому пості я розмовляв SEO Smart посилання плагіна WordPress яка допомагає автоматично підключати посилання до певного ключового слова. Це збільшить ваш номер. внутрішніх зв'язків і допоможе вам краще ранжуватися в пошукових системах.

Цей плагін також корисний для аффилированного маркетолога, який використовує WordPress як свою платформу для блогів. Вони можуть посилатися на певний текст зі своїми партнерськими кодами і збільшувати доходи. Ви також можете налаштувати цей плагін, щоб відкрити посилання у новому вікні та додати атрибут no follow.

Ось детальне керівництво, яке допоможе вам створити SEO смарт-посилання WordPress плагін.

  • Завантажити, встановити та активувати плагін ( Посилання на плагін )
  • Після активації перейдіть до пункту Налаштування> Smart smart links під панеллю інструментів wordpress
  • Дотримуйтесь скріншотів і інструкцій.

У першому розділі ви можете налаштувати, яка частина вашого блогу буде автоматично пов'язана У першому розділі ви можете налаштувати, яка частина вашого блогу буде автоматично пов'язана. Ви можете вибрати повідомлення та сторінки. Виберіть коментарі, коли у вас є хороший хостинг WordPress.

Ціль

У цільовому розділі я рекомендую виділяти лише розділи повідомлень і уникати сторінок. Оскільки ви не хочете, щоб ранг для сторінок, як зв'язатися зі мною, про, відмова.

SEO користувацькі ключові слова

SEO користувацькі ключові слова

Це той вибір, якому потрібно приділити найбільшу увагу. Тут ви зможете додати текст і посилання, які ви хочете автоматично зв'язати.

Не слідуйте : Використовуйте опцію Nofollow атрибут, тільки якщо ви зв'язуєте повідомлення з партнерськими посиланнями.

Відкрити в новому вікні : Це залежить від вашого особистого вибору. Ви можете зробити це, щоб відкрити в тому ж вікні або відкрити в новому вікні. У моєму випадку я вибрав його для відкриття в новому вікні.

Це синтаксис, який я використовував, щоб автоматично пов'язувати два тексти з мого блогу з одним із моїх публікацій:

Gocodes плагін WordPress, приховування посилань, http://www.themepremium.com/hide-your-affiliate-links- в -wordpress-with-gocodes-wp-plugin /

Можна розділити кілька текстів на " , ".

Я сподіваюся, що ця посада допоможе вам підвищити можливості WordPress SEO.

Якщо у Вас виникли питання або сумніви, не соромтеся використовувати форму коментарів.

Оновлення: SEO смарт-посилання плагін тепер закінчив SEO Smart Link преміум з багатьма можливостями заздалегідь. Перевірте моє SEO смарт-посилання Преміум WordPress плагін огляд