Як NAP списки можуть підвищити ваш локальний SEO

 1. Що таке списки NAP?
 2. SEO Значення NAPs
 3. Де розмістити інформацію NAP

Для малого та середнього бізнесу місцеві компанії, які відвідують Google і вводять свої продукти та послуги, можуть не заохочувати. Основні національні компанії, такі як Amazon і Trulia, часто домінують у результатах пошуку, що робить малі підприємства відчути, що конкурувати неможливо. Але є одна річ, яку вони мають над великими хлопцями - їхнє місце розташування.

Google зараз робить величезний акцент на відображенні результатів пошуку для пошуку за місцем розташування та використовує інформацію про місцезнаходження на веб-сайті кожної організації та на інших веб-сайтах, таких як онлайн-каталоги, для обслуговування цих результатів пошуку. Саме там, де ваша інформація "NAP" оновлюється і відповідає як на вашому веб-сайті, так і на інших платформах, важливо отримати місцеві SEO значення списків NAP для вашого бізнесу.

Що таке списки NAP?

Існує нічого фантазії про це, але це може мати величезний вплив на ваш локальний рейтинг SEO. Ваша інформація NAP складається з назви , адреси та номера телефону вашої організації. Ця інформація зазвичай перераховується десь на вашому веб-сайті (тобто на сторінці контактів) і на інших сайтах, таких як Yelp або Merchant Circle.

SEO Значення NAPs

Завдяки останнім акцентам Google, який надає користувачам більше локалізованих результатів, інформація про NAP актуальна та послідовна на багатьох платформах є запорукою використання її можливостей для місцевих SEO. Кожен із цих списків NAP на вашому сайті або на іншому зовнішньому сайті називається «цитуванням». Google та інші пошукові системи розглядають ці цитати, щоб переконатися, що це ваше легітимне місце розташування та, зрештою, створює довіру до вашого бізнесу. Чим більше списків у вас є з точно такою ж інформацією (тобто без змін, наприклад, "Ст.", Ані з "Вулицею"), тим більше надійно відображатиметься в Google. Тоді, коли хтось виконує географічний пошук, Google використовує цю інформацію для отримання найбільш релевантних, локалізованих результатів.

Де розмістити інформацію NAP

Перш за все, ви хочете переконатися, що Google може «прочитати» вашу інформацію NAP (так званий «сканування»). Це означає, що ви хочете переконатися, що ця інформація є фактичним текстом, а не зображенням з текстом, оскільки Google не може "читати" або бачити зображення, як ми, як і користувачі.

Розміщення та вигляд інформації NAP не обов'язково має бути фантазією. Досить простого опису вашого імені, адреси та місця розташування на вашому веб-сайті (я б рекомендував вашу контактну сторінку та / або колонтитул). Ви також можете розмістити цю інформацію у вашому коді, якщо ви використовуєте платформу, наприклад, WordPress, наприклад, у файлі footer.php.

Для того, щоб побудувати довіру з пошуковими системами та підвищити місцеві рейтинги, ви також хочете отримати цю інформацію на інших сайтах, таких як онлайн-каталоги та локальні сайти. Чим більше поважається сайт (.gov, .edu тощо), тим більше SEO-соків або точок ви отримуєте з Google. Ці сайти можуть містити такі:

 • Манта
 • Жовті сторінки
 • Yelp
 • Торговельні кола
 • LinkedIn
 • Foursquare
 • Citysearch.com
 • BBB
 • Сайт місцевої палати
 • Промислові каталоги

Незалежно від того, чи починається ваш бізнес або він існує вже десятиліттями, важливо використовувати інструменти та інформацію, які надає Google, щоб конкурувати на локальному рівні. Так, слово «рот» відіграє величезну роль у маркетингу на місцевому рівні, але давайте зіштовхнемося з тим, що більше людей збираються в мережі, ніж будь-коли, щоб знайти своє наступне «місце». NAP списки є тільки одним, простим, але ефективним інструментом, який ви можете використовувати, щоб просканувати свої місцеві конкуренти.

Хочете деякі інші поради про те, як ви можете підсилити ваш місцевий SEO? Застрели мене повідомлення !

Що таке списки NAP?
Що таке списки NAP?
Хочете деякі інші поради про те, як ви можете підсилити ваш місцевий SEO?