Як написати правильний SEO-текст?

  1. Ази написання сео-оптимізованих текстів
  2. непряме входження
  3. пряме входження
  4. Повний пряме входження
  5. Щільність входження ключів
  6. Природність в тренді!

Одним з найбільш частих завдань, з яким стикається копірайтер , - це написання SEO-оптимізованих текстів. У цьому немає нічого незвичайного, тому що сео-контент - це текст з введеними ключовими фразами чи словами. Так звані ключі допомагають сайту зайняти лідируючі місця при видачі пошукових запитів.

копірайтер

Завдання копірайтера не тільки в тому, щоб грамотно і красиво «впихнути» ключове слово в текст, але і в тому, щоб контролювати надмірне вживання ключів. При переспаме ресурс може потрапити під бан за переоптімізацію. Пошукові машини сьогодні вище індексують сайти, в яких написані природні тексти з низькою «нудотою», а не набори ключів, ледь прикриті «водою».

Ази написання сео-оптимізованих текстів

Зазвичай ключові слова і фрази підбирають оптимізатори сайтів, і копірайтер дають завдання вже з підготовленим сео-набором. Іноді замовник просить автора самому підібрати відповідні ключі. Для цього існує сервіс wordstat.yandex.ru, освоїти який нескладно. Важливим моментом є правильне і гармонійне входження ключових фраз в текст. Існує кілька варіантів входження ключових слів, їх потрібно враховувати, щоб чітко виконати завдання замовника.

непряме входження

При непрямому входження дозволяється схиляти ключове слово за родами, відмінками і числам. Серед ключових фраз можна вставляти знаки пунктуації або додавати прийменники і союзи. Це так звані стоп-слова, які не видно для пошукових систем .

Це найлегший спосіб вживання ключових слів і фраз. Наприклад, фраза «довгі сукні» може бути природно вписана в будь-який текст кілька разів. Спосіб зміни фрази необхідно заздалегідь обговорити з замовником, щоб роботу не переробляти. Коли в завданні чітко вказані такі моменти, копірайтер досить просто написати хороший SEO-контент.

пряме входження

Деякі замовники вимагають, щоб ключові слова і фрази були присутні в тексті в тому вигляді, в якому вони їх подали. Окремо обговорюється присутність або відсутність розділових знаків, прийменників або спілок, щоб текст виглядав природніше.

Часто замовники не дозволяють розділяти ключові фрази знаками пунктуації, так як пошукові роботи можуть не побачити ключову фразу, розділену точкою або коми. Виходить, що ключ перестає «працювати». Щоб не виникало сумнівів в процесі роботи над текстом, заздалегідь обговоріть з замовником і ці спірні моменти.

Повний пряме входження

Писати гарні тексти з прямим входженням, яка не дозволяється схиляти по числами, відмінками і розділяти знаками пунктуації, дуже складно. Не всім копирайтерам вдається логічно вставити ключові фрази в контент. Наприклад, ключ «наручний годинник ціна» неможливо уявити лаконічно вписаним в природну статтю, чи не застосувавши до нього знаки пунктуації. такі сео-тексти важко писати, не порушивши стилістики викладу.

Як варіант, можна закрити очі на відсутність розділових знаків і писати так, ніби вони на місці. На такий матеріал і розраховують замовники. Якщо в ТЗ зазначено тільки повне пряме входження ключів, значить, копірайтер зобов'язаний виконати дану вимогу.

Щільність входження ключів

Одним з основних конкретних вимог до сео-тексту є щільність ключів. На сьогодні досить сервісів, завдяки яким можна дізнатися не тільки унікальність, але й заспамленності, водність, академічну і класичну нудоту документа, а також і щільність ключів. Неважко і вручну підрахувати відсоток ключових слів.

Згадаймо шкільні уроки математики. Наприклад, ключова фраза «нерухомість в Саратові». У вашому завданні зазначено, що щільність ключа 4%. Написавши повністю текст, вам необхідно підрахувати кількість слів без прийменників і союзів. Припустимо, це 600 слів. Потрібно знайти 4% від 600. Вирішуємо: 600: 100х4 = 24. Значить, в тексті 24 слова можуть бути ключовими. Хоча для сучасного інтернету такий ретельний підрахунок щільності ключів не має великого значення.

Природність в тренді!

Важливим критерієм для сучасного ранжирування сайтів пошуковими машинами є зовсім не щільність ключів, а інформативність контенту. Тексти повинні бути написані природним, «людським» мовою. А якщо там повинні зустрічатися ключі, то нехай їх буде трохи і підібрані вони будуть природно. Щоб читач навіть не помітив, що це seo-оптимізований текст.

Seora.ru пропонує Вам замовити статтю, будь-який текст для сайту. Послуги копірайтерів нашої компанії допоможуть забезпечити ефективність Вашої рекламної площадки в Інтернеті!