Як Off-Page SEO методи можуть поліпшити ваш рейтинг пошукової системи

  1. Що таке Off-page SEO?
  2. Кілька способів реалізації Off-Page SEO методів
  3. Створення блогу
  4. Обмін соціальними медіа
  5. Соціальні закладки
  6. Інфографіка та статті подання

SEO збільшує видимість веб-сайтів у пошукових системах. Це робить сайт зручним і легко доступним для людей.

Ви власник бізнесу, який дивиться в бік збільшення зусиль поза SEO-сторінки, щоб збільшити трафік на ваш сайт? Ви прибули в потрібне місце. Цей блогподіл намагається детально роз'яснити деякі стратегії, щоб ви могли почати на своєму позашляховому контент-маркетингу.

Що таке Off-page SEO?

Джерело зображення:   Digitalmarketingsapiens Джерело зображення: Digitalmarketingsapiens

Оф-стор SEO означає діяльність, яку ви і інші робите, далеко від вашого сайту, щоб збільшити свій рейтинг сторінки. Фахівці з цифрового маркетингу в ідеалі повинні звернути увагу як на веб-сторінки, так і на оптимізаційні технології SEO, щоб збільшити рейтинг веб-сайтів у видачах.

Хоча багато людей асоціюють позасторінкову SEO з будівлею посилань, вона виходить за рамки цього. Багато заходів, які не призводять до стандартного посилання на інших сайтах, є важливими для оптимізації за межами сторінки.

З іншого боку, техніки On-page зазвичай включають такі дії, як формування вмісту веб-сторінки та додавання тематичних ключових слів, заголовків, тегів заголовків, різних елементів HTML і CSS тощо.

Оф-стор SEO методи складаються з наступних заходів, зазначених нижче.

Кілька способів реалізації Off-Page SEO методів

Внутрішні зв'язки

Не забувайте робити внутрішні посилання , тобто підключення однієї сторінки вашого веб-сайту до іншої сторінки вашого веб-сайту. Це можна зробити, поєднуючи ключові слова з веб-сторінки з іншими веб-сторінками на веб-сайті. Згідно з Ніл Патель ,

Жодна з внутрішніх сторінок не повинна бути самостійною . Зробіть кожну сторінку невід'ємною частиною вашого сайту та включіть плавну навігацію.

На цьому сайті SEO є важливим. Ваш вміст веб-сторінки повинен мати чудовий якісний вміст із точними ключовими словами та тегами назви.

Для того, щоб це працювало, переконайтеся, що ви робите оптимальне дослідження ключових слів, використовуючи інструменти планування ключових слів (ahrefs, Google Planer ключових слів). Прочитайте наш попередній блог, про оптимізація важливої ​​на сторінці SEO техніки, тобто тегів заголовків.

При формуванні посилань на домашню сторінку необхідно пам'ятати, що не перестарайтеся. Необхідно звернути увагу на всі інші внутрішні сторінки вашого веб-сайту.

Внутрішні посилання повинні бути природними, з'єднуючи глибокі змістовні ключові слова з внутрішніми сторінками.

Посилання повинні бути інформативними, що підвищує залученість користувачів. Відповідно до інструкцій Google для веб-майстрів, кількість внутрішніх зв'язків має бути розумним числом.

Ви можете передати на SEO вплив, пов'язуючи ваш низький рейтинг веб-сторінки з вашим високим рейтингом, через внутрішні посилання.

Створення блогу

Якщо ви є власником бізнесу, важливим кроком до цифрового маркетингу є створення блогу, оскільки це допоможе вашому бренду виробляти новий вміст. Більше вмісту означає більше ключових слів і більше внутрішніх посилань.

Ви також можете поділитися своїм блогом на сайтах соціальних медіа, таких як Facebook і Twitter, щоб збільшити їхню видимість і залучити трафік.

Свіжий вміст блогу надає матеріали для реалізації стратегій цифрового маркетингу на соціальних медіа.

Ваш бренд також приверне послідовників, якщо ви оновите канали соціальних медіа з відповідним і регулярним вмістом.

У той час як ви підтримуєте якісний блог, ви можете отримати трафік рефералів, коментуючи корисні пропозиції на блогах інших людей.

Однак, оскільки посилання на коментарі до блогу є “ не слідувати ”, Важливо розуміти, що це не зроблено для прямих вхідних посилань. Як гостьовий плакат, ви можете зробити свій бренд видимим у блогах, які мають вищий рейтинг сторінок, ніж ваш.

Що ще? Ведення блогу, що регулярно подається, полегшує павукам Google сканування через ваш веб-сайт у пошуках нового й оновленого вмісту.

Обмін соціальними медіа

Джерело зображення:   Pixabay Джерело зображення: Pixabay

Створення облікових записів на основних сайтах соціальних мереж корисні для отримання експозиції та для просування вашого онлайн-бренду. Виберіть свій веб-сайт для соціальних медіа, залежно від того, коли ваша цільова аудиторія висить у мережі.

Ви можете розсилати вміст, який відповідає потребам та бажанням цільової аудиторії, а потім співпрацювати з ними через обговорення.

Соціальні медіа дозволяють обмінюватися вмістом у різних формах, таких як відео, зображення, оновлення, статті, інфографіка, інтерактивні статті тощо.

Деякі основні канали соціальних медіа, які ви можете націлити, це Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, Quora і Pinterest.

Пам'ятайте, щоб бути людиною на своїх каналах соціальних медіа, оскільки людям подобається відчувати справжню взаємодію.

Інший спосіб, який може допомогти вам залучити послідовників у соціальних мережах, полягає в тому, якщо ви звертаєтеся до впливових людей, які будуть просувати ваш бренд. Щоб це сталося, переконайтеся, що ви налагоджуєте зв'язки з експертами та впливовими людьми у вашій тематичній області.

Будучи новим у світі SEO та цифрового маркетингу, налаштуйте профіль на каналі відповіді на соціальні медіа, який називається Quora. Це допоможе вам розібратися зі своїм експертом, а також дізнатися чи-небудь від людей з однієї галузі.

Ваші відповіді також відображатимуться в результатах пошуку Google, які забезпечать вплив на вашу торгову марку.

Соціальні закладки

Соціальні закладки - це спосіб зберігати, організовувати, шукати та керувати «закладками» веб-сторінок.

За допомогою соціальних закладок читачі можуть зберігати, додавати, редагувати та спільно використовувати закладки в Інтернеті. Ви можете надсилати свої закладки своєму другу, а також переглядати те, що інші позначили.

Веб-сайти соціальних закладок надають можливість легко досліджувати вміст, пов'язаний з темою, що діє як пошукова система.

Відповідні URL-адреси веб-сайтів організовані в різні категорії, з доданими рекомендаціями та пропозиціями, які спільно використовуються спільнотою сайту закладок.

Ці сайти регулярно скануються ботами, оскільки вони мають щоденний вміст на своєму сайті.

Це дає можливість безпосередньо з'єднатися з цільовою аудиторією і зрозуміти їхні купівельні звички. Деякі з основних сайтів соціальних закладок - Reddit, Delicious, StumbleUpon, Digg тощо.

Соціальні закладки - це ще один потужний спосіб просування вашого сайту.

Інфографіка та статті подання

Створення привабливого контенту стало легким, з такими програмами, як viual.ly і Canva.com.

Ви можете представити свої дослідження або важливі відомості своїм читачам, у формі цих інфографік, які мають високий шанс отримати реферальний трафік назад до вашої веб-сторінки.

Представлення статей або гостьова публікація - це написання статей та подача корисної інформації на інші достовірні сайти, що належать до тієї самої ніші, як ваша.

Наприклад, якщо у вас є веб-сайт електронної комерції, який має справу з такими ж модними аксесуарами для жінок, то написання статті для модних веб-сайтів і журналів є обов'язковим для того, щоб люди усвідомлювали свій статус фахівця в галузі моди. Це гарантує, що ваше ім’я чи бренд буде видимим для читачів цього веб-сайту.

Це трохи стомлює в порівнянні з іншими методами в цьому списку, але це відмінний спосіб залучити якісний трафік на ваш сайт, оскільки відвідувачі побачать ваш сайт, згаданий у місцях, яким вони довіряють.

Напишіть відгуки про інші підприємства або попросіть своїх друзів і клієнтів написати відгук про свою компанію на основних сайтах для перегляду бізнесу, таких як Google, Shvoong і Скляні двері .

Які інші методи SEO, які Ви вважаєте важливими для поліпшення органічного рейтингу пошуку?

Дайте нам знати у коментарях внизу !!

Що таке Off-page SEO?
Ви власник бізнесу, який дивиться в бік збільшення зусиль поза SEO-сторінки, щоб збільшити трафік на ваш сайт?
Що таке Off-page SEO?
Що ще?
Які інші методи SEO, які Ви вважаєте важливими для поліпшення органічного рейтингу пошуку?