Як оптимізувати свій сайт WordPress без будь-яких плагінів SEO

 1. 1. Встановіть URL-адресу та URL-адресу сайту
 2. 2. Є SEO дружніх URL
 3. 3. Додавання назви та метаописів
 4. 4. Оптимізація контенту
 5. 5. Оптимізація зображення
 6. 6. XML-карта сайту
 7. 7. Покращення швидкості сторінки
 8. Висновок

Є більш ніж 50 мільйонів блогів, які використовують WordPress як їх CMS ( Система управління контентом ). Це величезне число підвищує конкуренцію до великого рівня серед цих блогів. Так що якщо у вас також є блог WordPress, ви повинні зробити стратегії для реалізації, щоб зробити ваш блог виділитися з натовпу, і отримати тон органічного трафіку пошуку.

Трафік пошуку (Organic Traffic) - це трафік, який ви отримуєте від веб-пошукових систем, таких як Google, Yahoo, Bing тощо. Органічний трафік є королем усіх джерел трафіку, оскільки він надає вам найбільшу користь у багатьох відношеннях.

У цьому блозі, я збираюся поділитися, як ви можете оптимізувати ваш блог WordPress для SEO [ Пошукова оптимізація ] без використання будь-яких модулів WordPress, оскільки використання багатьох плагінів може уповільнити швидкість завантаження веб-сайту.

Оновлення: з нами нещодавно зв'язалися Webucator запитавши, чи буде ми зацікавлені у створенні відео-підручника для статті "Як оптимізувати сайт WordPress без будь-яких плагінів SEO". Ми були в захваті від цієї ідеї і незабаром створено відео. Ви можете переглядати описане відео нижче або, якщо ви віддаєте перевагу читанню, не соромтеся читати повну статтю :). До речі їх можна перевірити Тренування WordPress Звичайно.

1. Встановіть URL-адресу та URL-адресу сайту

З тих пір Алгоритм Google Panda було випущено, дублюючи вміст у вашому блозі подібно до того, як ви запрошуєте Google покарати блог.

Багато разів, навіть ви не копіюєте вміст з інших; Ви стикаєтеся з проблемою повторюваного вмісту через деякі внутрішні проблеми в блозі.

Перше, щоб уникнути дублювання вмісту, я пропоную перевірити, чи правильно ви встановили URL-адресу та URL-адресу сайту в своєму блозі.

Якщо ви його не встановили належним чином, ви можете мати дві різні URL-адреси вашого блогу www.example.com і example.com . Хоча одна й та сама сторінка відкриється у веб-переглядачі, якщо ви відкриєте будь-який з цих URL-адрес, але Google вважає їх двома різними сайтами, оскільки вони відкриваються за двома різними URL-адресами.

Якщо у блозі є така проблема, вона називається канонічною проблемою [ Детальніше про канонізацію на Moz ]. Коли ви вводите адресу домену в адресному рядку браузера з www, то блог відкривається за допомогою www, і якщо ви вводите без www, він відкривається без www. Це означає, що один сайт відкривається з двох різних URL-адрес.

Але якщо в блозі немає цієї проблеми, то або ви вводите www або без www завжди відкриватимете з URL, який ви встановили у своєму блозі.

Перейдіть на інформаційну панель блогу, а потім Налаштування >> Загальні.

Див. Наведений вище знімок екрана, де я встановив URL мого блогу як www.techtricksworld.com, означає, що тут все ідеально.

Якщо ви виявите, що це порожній, встановіть їх негайно або якщо ви знайдете один з www і інші без www, то зробити їх однаковими в обох, щоб уникнути канонічного питання і, таким чином, полегшення від дублювання змісту питання.

2. Є SEO дружніх URL

Якщо ви досліджували тему SEO, ви, можливо, чули, що ви повинні мати SEO-дружні URL на блозі. Коли справа доходить до WordPress, то дуже легко отримати такі акуратні та чисті URL-адреси, які люблять пошукові системи.

Щоб зробити це, перейдіть на інформаційну панель блогу, а потім Налаштування >> Постійне посилання.

Щоб зробити це, перейдіть на інформаційну панель блогу, а потім Налаштування >> Постійне посилання

І виберіть структуру постійної посилання, яка виглядає більш зручною для читання і зручною для SEO.

Пам'ятайте одне; менша глибина в URL-адресі краща. Це означає менше число "/" (коси).

Я рекомендую використовувати /% postname% / або /% category% /% postname% /, оскільки вони більш дружні, ніж інші. Ці структури дозволяють розміщувати в них ключове слово, яке не має структури за замовчуванням.

Якщо ви не встановите постійну посилання на ваш блог, то він покаже стандартний example.com/?P=123, який не є ні людським другом, ні SEO.

Отримання пошукових URL-адрес викликається як Оптимізація URL, що є дуже важливим фактором SEO , і це занадто легко з WordPress.

3. Додавання назви та метаописів

Додавання заголовка і мета опису до веб-сайту дійсно дуже важливо, тому що заголовок - це той, який найбільше впливає на пошукові системи, таким чином, допомагаючи в пошуку. Мета опис - це той, який формує попередній пошук для пошукових систем, він навіть з'являється, коли ви ділитеся своїми посиланнями в соціальних мережах.

Фрагмент пошуку Google

Фрагмент пошуку Google

Фрагмент Facebook

Фрагмент Facebook

Ви можете побачити у наведених вище скріншотах, наскільки важливо назва та опис для веб-сайту.

Щоб додати тег <title> на свій веб-сайт, перейдіть до файлу header.php теми, запущеної на вашому сайті, і поставте цей код

<title&gt; <? php bloginfo ('name'); ?&gt; <? php wp_title (); ?> </title>

<? php bloginfo ('name'); ?> = це викликає ім'я сайту, який ви встановили

<? php wp_title (); ?> = це викликає назву сторінки, а також використовує те ж саме для тега заголовка.

Тепер, щоб додати мета опис на свій сайт, додайте цей фрагмент коду до файлу header.php

&lt;meta name = "description" content = "<? php bloginfo ('description');?>" />

<? php bloginfo ('description'); ?> = цей код викликає опис з налаштувань, у яких ви розмістили опис сайту в розділі "tagline" [ Settings >> General ].

Ці налаштування призначені для домашньої сторінки, але якщо вам потрібно зробити для окремих повідомлень, ви можете зробити це, поставивши запит на умовні теги.

&lt;meta name = "description" content = "<? php if (is_single ()) {single_post_title ('', true);} else {bloginfo ('name'); echo" - "; bloginfo ('description'); }?> "/>

Обмежте назву метазображення на 60-65 символів, включаючи пробіли, і мета-опис до 160-165 символів, включаючи пробіли, тому що якщо ви додасте більше символів у межах цього діапазону, вони не відображатимуться в попередньому перегляді пошуку в Google, оскільки він нараховує до цього ліміту та обрізаються, при цьому не розглядаються.

Є інструменти попереднього перегляду пошуку, де можна вставити назву та опис, щоб перевірити.

Ось два чудові інструменти:

 1. Попередній перегляд заголовка Інструмент від Moz
 2. Інструмент оптимізатора фрагмента SEOMOFO

Примітка: Після редагування сервісу Google вони показують назви на основі ширини пікселів, тому немає точної кількості, яку ви можете слідувати під час написання тегів заголовків

4. Оптимізація контенту

Є кілька моментів, які ви повинні мати на увазі під час написання контенту, оскільки це важливо для оптимізації вмісту.

 • Використовуйте цільове ключове слово в першому абзаці повідомлення в блозі.
 • Використовуйте цільове ключове слово в останньому абзаці повідомлення в блозі.
 • Використовуйте ключове слово принаймні один раз у <H2> і один раз у тегах <H3> у повідомленні.
 • Використовуйте цільове ключове слово в межах повідомлення в межах 2% щільності ключових слів. Не змінюйте ключові слова.
 • Використовуйте декілька семантичних ключових слів замість того, щоб постійно використовувати основне ключове слово в повідомленні.
 • Пов'язуйте вміст. Чудовим прикладом Interlinking є Вікіпедія. Прочитайте цей пост на Moz знати більше про це.

5. Оптимізація зображення

Оптимізація зображення важлива, оскільки пошук зображень посилає хороший шматок трафіку на блоги та веб-сайти Оптимізація зображення важлива, оскільки пошук зображень посилає хороший шматок трафіку на блоги та веб-сайти. Оптимізація зображень проста і зрозуміла. За допомогою WordPress це дуже просто, коли ви завантажуєте зображення, ви отримуєте ці поля, де ви можете помістити назву зображення, Caption, alt text and description.

Згідно з SEO, Alt текст важливо заповнити, а решта залежить від вас або ви заповнюєте чи ні. Ще одна річ, коли ви зберігаєте зображення на робочому столі, надайте йому читабельне ім'я, а не 123.jpg, 345.png Тому що, коли він завантажується в блог, він отримує URL-адресу, в якій назва поставляється в кінці. Наприклад:

https://teslathemes.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2015/06/blog-description.png

Перевірте більш чітку частину вищезгаданої URL-адреси зображення. Вона має назву як blog-description.png, що досить наочно описує зображення. Це SEO дружні, але якщо б це було 12.png в кінці, це було б поганою практикою.

6. XML-карта сайту

Карта сайту XML важлива для всіх типів сайтів, оскільки вона допомагає сканерам пошукових систем знаходити всі повідомлення, сторінки та інші посилання на сайті на одній сторінці.

Стандартна структура мапи XML виглядає так:

<? xml version = ”1.0 кодування =” UTF-8>?>

<urlset xmlns = ”http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9 ″>

<url>

<loc> http://www.example.com/ </loc>

<lastmod> 2015-07-23 </lastmod>

<changefreq> щомісячний </changefreq>

<priority> 0.8 </priority>

</url>

</urlset>

Для створення Sitemap XML для вашого веб-сайту можна використовувати інструменти сторонніх виробників. xml-sitemaps.com є одним з найпопулярніших інструментів для створення мап сайтів.

Ви навіть можете створити його вручну, дотримуючись вищезазначеної структури, яка базується на протоколі sitemap.

Створюйте, завантажуйте та завантажуйте на кореневу папку вашого веб-сайту таким чином, що він відображається на URL-адресі example.com/sitemap.xml.

Тепер надійшло представлення XML Sitemap до Веб-майстер Google .

Дозвольте мені показати цей крок за кроком

Крок 1. Налаштуйте обліковий запис веб-майстра.

Крок 2. Надайте свій веб-сайт і скопіюйте код підтвердження.

Крок 3. Встановіть код підтвердження у файл header.php вашого сайту між розділом <head> </head>.

Крок 4. Знову перейдіть на веб-майстер і натисніть "Перевірити". Він покаже вам підтверджений статус після того, як інструмент веб-майстра знайде код підтвердження на вашому сайті.

Крок 5. Натисніть Сканування >> Sitemaps

Крок 6. Натисніть кнопку ADD / TEST SITEMAP

Крок 7. Введіть адресу sitemap, що є sitemap.xml, і натисніть кнопку Додати файл Sitemap

Це воно! Ви готові!

Це допомагає Google плавно сканувати ваш сайт.

7. Покращення швидкості сторінки

Google розглядає швидкість завантаження як фактор ранжування . Тому важливо підвищити швидкість завантаження сторінки вашого блогу WordPress. Ви можете зробити це, розглянувши кілька речей:

 1. Виберіть одного з кращих хостинг-провайдерів.
 2. Використовуйте CDN.
 3. Перевірте розмір зображення перед завантаженням у свій блог.
 4. Обрізати зображення, а не масштабувати, тому що обрізання знімає деякі байти з зображення і робить його світлішим.
 5. Використовуйте дуже мало банерів на бічній панелі.
 6. Скористайтеся інструментом Google Speed ​​Test, щоб отримати пропозиції щодо покращення швидкості сторінки.
 7. Користувач має декілька плагінів.

Висновок

SEO є обов'язковим завданням для кожного блогу або сайту, оскільки без нього важко отримати органічний пошуковий трафік. Коли ви працюєте з WordPress сайти, на сторінці SEO стає дуже легко зробити, як ви читаєте в пост вище.

Окрім On-page, в картинку виходить Off-page оптимізація, в якій будівництво посилань є основною стратегією для підвищення рейтингових позицій блогу з певними ключовими словами.

Таким чином, я хотів би запропонувати вам використовувати WordPress, якщо ви в першу чергу думаєте про високо SEO оптимізований блог з меншими зусиллями.

До вас! Поділіться своїми думками на цю тему через коментарі.

Автор Біо

Атіш Ранджан (@atishranjan) - професійний блогер з Індії, і він захоплений інтернет-підприємництвом. Він є засновником Росії TechTricksWorld.com де він поділяє повідомлення в блогах на SEO, блогів і технологічних нішах.

Com/?
Php bloginfo ('name'); ?
Gt; <?
Php wp_title (); ?
Php bloginfo ('name'); ?
Php wp_title (); ?
Php bloginfo ('description');?
Lt;meta name = "description" content = "<?
Php if (is_single ()) {single_post_title ('', true);} else {bloginfo ('name'); echo" - "; bloginfo ('description'); }?
? кодування =” UTF-8>?