Як отримати більше переглядів з відео SEO

 1. Закриті субтитри
 2. Транскрибуйте відео
 3. Ключові слова у відеофайлах
 4. Ключові слова у заголовках відео
 5. Збільшити залучення
 6. Створити посилання
 7. Створіть привабливу ескіз
 8. Висновок

Цю публікацію опублікували наші друзі в Rankings.io .

Відео є найважливішим компонентом будь-якої маркетингової стратегії в Інтернеті. Люди люблять хороше відео, і він продовжує грати ефективну роль у встановленні себе поза вашої конкуренції.

Щоб отримати найкраще керівництво компанії Crisp щодо визначення унікальної цінності, обмінюючись нею завдяки залученню відео та отримуючи максимальну користь від відео свого бренда в одному повному ресурсі , перегляньте Гра Зміна адвоката . Це книга, яку ви хочете зберегти на своїй полиці, щоб витягти кожен крок у дорозі .

Це книга, яку ви хочете зберегти на своїй полиці, щоб витягти кожен крок у дорозі

Незалежно від платформи, ви можете використовувати Принципи SEO щоб отримати більше переглядів відео, більше залучення та більше показів. Нижче ми зібрали список стратегій, які можна використовувати, щоб отримати більше переглядів за допомогою відео SEO:

Закриті субтитри

Просто увімкнення підписів не призведе до покращення позиції відео в пошуку безпосередньо.

Серед ключових факторів, які використовують пошукові системи для ранжування вмісту, є сигнали від користувачів, якими обслуговуються ці пошукові системи.

Якщо людям подобається те, що надає їм Google - про що свідчить кількість переглядів, перегляд кліків або час на сайті, Google, швидше за все, поділить більше цього вмісту.

Закриті титри на відео - це функція доступності, яка увімкнено виконує дві речі:

 1. Це робить відео доступним для широкої аудиторії
 2. Це робить відео легшим для розуміння новими людьми, які він досягає

Wistia, Youtube і Vimeo мають закриті функції підписів у своїх панелях.

Наприклад, ось як ви встановлюєте підписи на Youtube.

Натисніть більше на своє відео (три маленькі крапки), потім виберіть "Додати переклади"

* Примітка. Потрібно підтвердити відмову від заголовків у налаштуваннях каналів, перш ніж відобразиться цей параметр.

Потрібно підтвердити відмову від заголовків у налаштуваннях каналів, перш ніж відобразиться цей параметр

Потім просто підтвердьте мову, у якій повинні бути підписи.

Іншим побічним ефектом створення підписів є те, що відео може отримати більше переглядів у соціальних платформах, таких як Facebook, які часто відключають звук за замовчуванням.

Іншим побічним ефектом створення підписів є те, що відео може отримати більше переглядів у соціальних платформах, таких як Facebook, які часто відключають звук за замовчуванням

Транскрибуйте відео

Пошукові системи не можуть сканувати відео чи вміст зображення і не розуміти, що вони є. Павук пошуку знає, що він сканує зображення або відеофайл, але не може розповісти про те, про що йдеться.

Транскрибування відео - це чудовий спосіб сповістити Google про тему вашого відео. Він також виконує багато інших цілей:

 1. Вона забезпечує релевантне вміст, багатий на ключові слова, для Google для сканування
 2. Це робить ваш відеовміст більш доступним для більш широкої аудиторії
 3. Це створює можливість зробити іншу сторінку на вашому сайті або блозі
 4. Вона створює можливість зв'язуватися або зв'язуватися з іншим контентом всередині цього транскрибованого тексту
 5. Це дає змогу отримати більше віддаленого часу від інвестицій у відео

Транскрибування відео також є найпростішим вмістом для створення, тому що ви просто переписуєте дословно те, що ви чуєте у відео.

Багато рекламних роликів і навіть описові та документальні файли зазвичай використовують сценарії. Якщо у вас є скрипт, для цього може знадобитися лише невелике форматування, а потім бум, у вас є текстовий вміст для Інтернету.

Якщо у вас є скрипт, для цього може знадобитися лише невелике форматування, а потім бум, у вас є текстовий вміст для Інтернету

Багато людей готові надавати дешеві послуги транскрипції Fiverr та інші веб-сайти, що займаються фрілансом.

Якщо ви робите багато транскрипцій, студенти, що звітують про суд, можуть працювати на кредит на стажування. Ви можете звернутися до місцевих громадських коледжів або університетів для того, щоб допомогти нам.

Ключові слова у відеофайлах

Коли Google сканує веб-сторінку, вона шукає ключові слова, які користувач використовував для визначення релевантності сторінки.

Чим більше місць ви можете помістити фразу ключових слів, тим більша ймовірність того, що Google подумає, що сторінка є актуальною.

Відео трохи складніше, оскільки вміст зазвичай розміщений на вашому сайті, і у вас немає однакових можливостей для розташування ключових слів.

Іменування відеофайлу після фрази цільового ключового слова, однак, є деякими низьковиступаючими фруктами, які можна спробувати.

Іменування відеофайлу після фрази цільового ключового слова, однак, є деякими низьковиступаючими фруктами, які можна спробувати

Він не буде знімати відео лише на верхній частині результатів пошуку, але це ще одна можливість ранжувати відео для фрази, на яку ви націлюєте.

Ключові слова у заголовках відео

Так само, як ім'я відеофайлу є місцем для ключового слова, так само як і назва відео. Коли відео відображаються під час пошуку, заголовки часто є першим, що люди бачать.

Незалежно від того, яку платформу ви використовуєте для завантаження відео, більшість з них має область, де можна вставити назву.

Переконайтеся, що ви вказали фразу цільового ключового слова в назві вашого відео. Також переконайтеся, що він завантажений на передню панель (якомога ближче до початку заголовка).

У наведеному вище прикладі п'ятий результат мав більшу частину фрази, яку я спочатку шукав, і це було досить близько до початку назви.

Зверніть увагу, що третій результат також містив мою ключову фразу, але це було настільки далеко, що користувач ніколи не міг так далеко дійти до сканування наступного результату.

Початкові результати зовсім не були актуальними, оскільки вони говорять про навчання SEO, а не про SEO.

Якщо у вас все ще є місце в текстовому вікні, де назву йде, спробуйте включити також деякі синоніми для цільової фрази.

Збільшити залучення

Google використовує показник, який називається Dwell Time, щоб визначити, скільки контактів отримує результат пошуку. Для відео можна застосувати однаковий показник.

Чим більше людина переглядає відео, тим більше ймовірність того, що відео відповідає пошуковому запиту, який користувач використовував для його пошуку.

Вістія розкрили деякі цікаві дані [1] у дослідженні воно проводилося, пов'язане з Dwell Time. Він виявив, що веб-сторінки з відео на них, як правило, тримати людей там більше, ніж ті сторінки без відео.

Загалом, ви бажаєте залучити більше уваги до своїх відео. Це може мати вигляд подій, подій, часу перегляду, кількості переглядів, вбудовування чи будь-якого іншого показника, пов'язаного з соціальний доказ [2] . Ось кілька порад для досягнення цих цілей.

 • Заохочуйте людей ділитися з вашого відео (знімати його або використовувати виклики або накладання, залежно від того, що доступно на платформі, яку ви використовуєте)
 • Запропонуйте свою мережу обмінюватися, коментувати та іншим чином взаємодіяти з вашим відео
 • Скористайтеся перевагами функцій спільного доступу до соціальних мереж на відео платформах або вбудовуючи відео на свій сайт

В основному, ви хочете зробити відео, яке люди насправді хочуть дивитися, а потім рекламувати його.

Відмінний приклад - це запуск відеоролика Dollar Shave Club. Це коротке, енергійне, цікаве, і забирає вас на прогулянку в той момент, коли ви почнете його дивитися. Я навіть спостерігав за ним знову для задоволення під час написання цієї посади.

Я навіть спостерігав за ним знову для задоволення під час написання цієї посади

Створити посилання

У 2016 році Google нарешті оголосив про те, що посилання були одним з найважливіших факторів [1] для веб-сайтів у результатах пошуку. SEO мають більш-менш відоме це протягом деякого часу і в основному, кількість і якість вхідних посилань, вказаних на веб-сайті, визначають, наскільки добре вона знаходиться в пошуку.

Коли мова йде про відео, застосовуються ті ж принципи. Якщо велика кількість посилань з високоякісних джерел вказує на відео, це, швидше за все, буде добре для відповідних ключових фраз.

Ви можете отримати посилання з будь-якого місця в Інтернеті. Почніть з низьковиступаючих фруктів, як власний веб-сайт, соціальні профілі, локальні каталоги, бізнес-довідники тощо.

Після цього потрібно отримати творчий підхід. Найкраще почати з вашої власної мережі. Запитайте людей, з якими ви працюєте, наприклад, партнерів, клієнтів і постачальників, якщо вони посилаються на ваше відео.

Загалом, тим важче набувати зв'язок, як правило, означає, що вона походить від кращого або більш авторитетного джерела; і, отже, краще для SEO.

Створіть привабливу ескіз

Мініатюра відео часто є найпривабливішою річчю, яку ми бачимо, що змушує користувачів натискати відео в пошуку.

Усі провідні платформи дозволяють вибрати спеціальний ескіз для свого відео.

У будь-який час, коли ви завантажуєте відео, завжди слід вибирати спеціальний ескіз. Переконайтеся, що це пов'язано з загальною темою відео, і що він створює бажання натискати.

Вибір хорошого зображення само по собі не допоможе поліпшити рейтинг відео в пошуковій системі, але покращить рейтинг кліків, що є показником пошукових систем.

Висновок

Створення хорошого відео - лише половина сутички у просуванні вашого бізнесу в Інтернеті. Ви також повинні серйозно задуматися над тим, як люди його знайдуть. Хоча ви можете використовувати різноманітні платні методи, для довготривалого впливу, який буде платити дивіденди далеко в майбутнє, SEO є шлях.

Щоб отримати найкраще керівництво щодо визначення своєї унікальної ціннісної пропозиції, обмінюючись нею завдяки залученню відео та отримуючи максимальну користь від відео свого бренда в одному повному ресурсі , ознайомтеся Гра Зміна адвоката . Це книга, яку ви хочете зберегти на своїй полиці, щоб витягти кожен крок у дорозі .

Це книга, яку ви хочете зберегти на своїй полиці, щоб витягти кожен крок у дорозі

Кріс Дрейер є засновником і генеральним директором компанії Rankings.io . З більш ніж 12-річним досвідом у пошуковій оптимізації (SEO), Кріс допоміг сотням юридичних фірм, лікарів і малих підприємств отримати позиції першої сторінки в пошукових системах. Він прагне допомогти адвокатам отримати більше потенційних клієнтів і завоювати більше клієнтів.