Як отримати кращий SEO оптимізований сайт для успішного запуску - 2019

 1. Що таке веб-сайт?
 2. Які необхідні речі потрібні для створення найкращого веб-сайту?
 3. 1. Домен:
 4. Що таке доменне ім'я?
 5. Кращі практики
 6. 2. Веб-хостинг:
 7. Як отримати кращий веб-хостинг для вашого бізнесу сайту.
 8. 3. Вміст (наприклад, текст, зображення, відео тощо):
 9. Прості способи отримати найкращий вміст для свого веб-сайту:
 10. Найкраща практика
 11. 4. Наймайте найкращу компанію з розробки та розробки веб-сайтів
 12. Дизайн себе або аутсорсинг для кращих веб-дизайнера?
 13. Наймайте найкращу компанію з розробки та розробки веб-сайтів:
 14. Адаптивний дизайн веб-сайту для всіх пристроїв, таких як мобільний, вкладка, робочий стіл:
 15. Що робити після аутсорсингу вашого веб-сайту.
 16. Перевірка W3C та швидка завантаження веб-сторінок:
 17. 5. Отримати основні знання SEO або наймати найкраще агентство SEO?
 18. Найкраще агентство з SEO:
 19. Що робити, якщо ви не можете дозволити собі найняти краще агентство SEO на початку?
 20. Дізнайтеся, як виконувати основні SEO на сторінці:
 21. Правильна навігація:
 22. Легке форматування тексту:
 23. Теги заголовка / заголовка (H1 - H6):
 24. Оптимізація зображень для пошукових систем:
 25. Назвіть зображення:
 26. Розмір файлу зображення:
 27. Альтернативний текст / Alt Теги:
 28. Заклик до дій:
 29. Як написати кращий заклик до дії?
 30. Додати теги мета:
 31. Кращі мета-теги в SEO:
 32. Що таке тег Мета в SEO?
 33. Обмеження символу тега мета назви у 2019 році:
 34. Приклад тегу Meta Title:
 35. Що таке тег мета-опису в SEO?
 36. Розмір фрагмента опису Google:
 37. Додати ключові слова:
 38. Додати теги відкритого графіка соціальних медіа:
 39. og: назва
 40. og: url
 41. og: type
 42. og: description
 43. og: зображення
 44. Додати канонічний тег:
 45. Налаштуйте Google Analytics:
 46. Налаштуйте нову консоль пошуку Google (інструмент веб-майстрів):
 47. Додаткові поради SEO:

Якщо ви боїтеся інвестувати в будь-який веб-дизайн / SEO-компанію - (OR) - якщо ви - стартап - (OR) - новий для розробки веб-сайтів / пошукової оптимізації - SEO - (OR) - планування для початку вашого нового бізнесу 2019, тоді ви повинні прочитати цю повну статтю. Як інформація, надана в ньому, допоможе вам отримати ваш новий і кращий SEO оптимізований бізнес-сайт, розроблений або розроблений успішно самостійно.

Досвідчені SEO або веб-дизайнери можуть також дати погляд і пройти через цю посаду, щоб оновити свої знання або запропонувати свої вклади на цій посаді, щоб допомогти 2019 підприємствам-запускникам отримати свій новий і кращий SEO оптимізований сайт, щоб надати своєму бізнесу успішну онлайн-присутність.

Що таке веб-сайт?

Якщо ви боїтеся інвестувати в будь-який веб-дизайн / SEO-компанію - (OR) - якщо ви - стартап - (OR) - новий для розробки веб-сайтів / пошукової оптимізації - SEO - (OR) - планування для початку вашого нового бізнесу 2019, тоді ви повинні прочитати цю повну статтю

Що таке веб-сайт?

Сьогодні, оскільки більшість з них знають, що таке веб-сайт, так що, не вдаючись у багато деталей, це намагається пояснити свіжим / стартапам.

Веб-сайт - це набір / колекція веб-сторінок, які зберігаються на веб-серверах (серверах хостингу) з усіма відомостями про нас або про наш бізнес. Короткий веб-сайт - це маркетинговий інструмент, який надає онлайн-присутності вас і вашого бізнесу. Або скажіть, як ваш інтернет-магазин, який буде відкритий для ваших клієнтів протягом 24/7, щоб надати всю інформацію про ваш бізнес, інформацію про продукт, деталі обслуговування, контактні дані та необхідну підтримку для клієнтів у всьому світі.

Наявність веб-сайту наближає клієнтів з усього світу до вашого бізнесу, надаючи більшу ясність та довіру до ваших продуктів і послуг за допомогою інформації, наданої на веб-сайті, а також за допомогою опції підтримки на веб-сайті. & Запити.

Які необхідні речі потрібні для створення найкращого веб-сайту?

Як стартап, вам не потрібно вдаватися до деталей технології, що використовується, щоб мати веб-сайт. Тільки кілька речей достатньо, щоб отримати свій бізнес-сайт в Інтернеті. Тобі потрібно:

 1. Домен
 2. Веб хостинг
 3. Вміст (наприклад, текст, зображення, відео тощо)
 4. Наймайте найкращу компанію з розробки та розробки веб-сайтів
 5. Отримати основні знання SEO або наймати найкраще агентство SEO

1. Домен:

Що таке доменне ім'я?

Для простих термінів, Доменне ім'я - це не що інше, як назва веб-сайту, який виглядає, як www.yourbusinessname.com, як ви бачите, наприклад, як у “WebGenWorld.com”, слово “WebGenWorld” - це доменне ім'я. «.Com» - це розширення TLD, яке завжди вибирається залежно від того, чи ваш бізнес є лише локальним або глобальним. Відоме розширення ".com", як правило, приймається для глобального масштабу і в основному краще всього мати один, крім того, що сьогодні у нас є так багато варіантів розширень.

Кращі практики

Як вибрати найкраще доменне ім'я:

 1. Краще найменування короткого домену з 15 символами.
 2. Спробуйте отримати всесвітньо відомий розширення ".com" TLD.
 3. Він повинен бути бренд-здатним.
 4. Він повинен бути простим для вимови, Заклинання, і легко запам'ятовуватися.
 5. Використовуйте широкі ключові слова, якщо це можливо.
 6. Спробуйте уникнути символів, як дефіс і під квадратами.

Шукаючи правильне доменне ім'я, перевірте деякі фактори, які Юлія Вашнева, провідна експерт Digital Services від компанії Semalt, рекомендує вам розглянути в статті “ Компанія Semalt пояснює фактори, які необхідно враховувати при пошуку правильного доменного імені “.

2. Веб-хостинг:

Як отримати кращий веб-хостинг для вашого бізнесу сайту.

Знову для простих термінів Веб-хостинг це місце, де всі ваші активи я маю на увазі ваші веб-сторінки зберігаються, щоб отримати їх у всьому світі. Є багато компаній, що надають цю послугу на ринку. Є деякі компанії, які також надають безкоштовний веб-хостинг космічної служби. Але почекайте, перш ніж перейти до будь-якого безкоштовного постачальника послуг, просто подумайте, коли хто-небудь надасть будь-яку цінність просто безкоштовно? Абсолютно «НІ», ніхто цього не зробить; ніхто не отримає нічого тільки безкоштовно. Якщо хтось надає що-небудь безкоштовно, значить, є якісь проблеми з ним або щось приховано в ньому.

Тому моя порада полягає в тому, щоб піти з деякими бренд-компаніями, такими як GoDaddy, BlueHost і т.д., або поговорити з деякими з провайдерів веб-хостингу і почати з запитання, чому ви повинні приймати їх службу і чому немає інших постачальників. А відпочивати сподіваюся, ви досить розумні, щоб грати в гру на дзвінки за допомогою інформації, яку ви отримуєте. Після отримання всієї інформації порівнюйте деталі провайдерів і оберіть найкращу. Крім того, не забудьте перевірити свою присутність у мережі та огляди.

Завжди пам'ятайте, якщо ви просто запуску або малого бізнесу, то не йти з дорогими планами цін, почати з основних запуску або економіки планів. Як тільки ви отримаєте багато трафіку / відповідь на ваш сайт, ви завжди можете вибрати і перейти до будь-яких кращих планів, як це потрібно в майбутньому.

Тепер, коли ви закінчите з придбання доменного імені та веб-хостингу тепер ось головна частина.

3. Вміст (наприклад, текст, зображення, відео тощо):

Прості способи отримати найкращий вміст для свого веб-сайту:

Будь-яка веб-сторінка вашого веб-сайту повинна містити не менше 50 слів або 300 символів, не включаючи пробіли, але за допомогою більшої кількості слів у вмісті можна отримати краще розуміння та деталізацію інформації, яку потрібно надати, і за умовчанням ви почнете використовувати багато пов’язаних ключових слів у вашому довгому вмісті.

Крім написання інформативного контенту, ваш вміст має бути унікальним, привабливим, простим для читання та легким для відвідувачів. Як сказав "Вміст є королем" у SEO, ваш вміст допоможе вам зайняти перше місце на сторінці результатів пошуку Google і забезпечити хороший органічний трафік для створення потенційних клієнтів.

Найкраща практика

Кращі практики сьогодні мають 1000 + слів на повідомлення.

Але на першому етапі вашого веб-сайту ви можете просто додати кілька слів до кожної сторінки з захоплюючим і привабливим вмістом. На другому етапі можна найняти досвідченого автора вмісту або знайти найкращі статті або відео з Інтернету і дізнатися багато розширених способів написання найкращого вмісту для вашого сайту.

4. Наймайте найкращу компанію з розробки та розробки веб-сайтів

Дизайн себе або аутсорсинг для кращих веб-дизайнера?

Тут йде основна частина вашого веб-сайту, оскільки це вимагає великої творчості, кодування, UX, UI та найкращого розуміння вашого бізнесу та ваших цільових клієнтів. На даний момент приведення вашого запуску бізнесу в Інтернет, ви повинні бути дуже обережні.

Сьогодні існує багато платформ, таких як WordPress або онлайн-будівельників сайтів, які можуть бути використані для розробки або створення веб-сайту без будь-яких технічних знань або знань про кодування. Багато продавців доменів та веб-хостинг-провайдерів надають онлайн-опції будівельника для додаткових витрат, доданих до їхніх цінових планів, і просять вас розробити свій сайт самостійно за допомогою декількох кліків.

Але почекайте і подумайте ще раз, якщо це може бути так просто, то чому так багато компаній (наприклад, "Web Gen World"), веб-дизайнери, веб-розробники все одно будуть запускати ці послуги розробки веб-сайтів і веб-розробки. І чому ще багато стартапів планують розпочати свої компанії з цих послуг?

Звичайно, платформи, такі як WordPress і Website Builders дуже легко піти, і вони багато допомагають у створенні веб-сайту, але раптом будь-який бізнесмен не може просто зупинитися на своєму бізнесі та інших аспектах і стати дизайнером або розробником розробляти та створювати веб-сайт професійного та експертного рівня, який може залучити клієнтів та створити бізнес.

З тієї ж причини, успішні компанії та корпорації за свій новий веб-сайт або значні зміни в їхньому існуючому сайті, вони наймають досвідчених веб-дизайнерів, розробників або агентств, замість того, щоб наймати власного дизайнера.

Наймайте найкращу компанію з розробки та розробки веб-сайтів:

Завжди рекомендується найняти експертну, професійну команду, що розвивається, або кращу компанію з розробки веб-сайтів та розробки, подібну до нас (Web Gen World). І ви концентруєтеся на інших областях вашого досвіду у вашому бізнесі, щоб виростити його. Як компанії, як ми, в основному займаються набуттям досвіду, регулярно працюючи на різних бізнес-сайтах, особистих веб-сайтах, веб-сайтах електронної комерції, вивчаючи нові тенденції, і підтримуючи експертів у галузі відповідних галузей, таких як розробка веб-сайтів та веб-розробка. завжди найкращий вибір для аутсорсингу вашої роботи.

Адаптивний дизайн веб-сайту для всіх пристроїв, таких як мобільний, вкладка, робочий стіл:

Оскільки більшість користувачів Інтернету переглядають веб-сайти та блоги на своїх мобільних пристроях, ваш веб-сайт має бути спроектований таким чином, щоб налаштовувати та відкривати всі пристрої з різними розмірами екрану. Реактивний веб-сайт матиме менше показників відмов і легко читається текст на різних пристроях. Отже, попросіть вашу компанію з розробки створити для вас чуйний веб-сайт.

Що робити після аутсорсингу вашого веб-сайту.

Щоб зробити ваш сайт успішним, навіть після аутсорсингу проектування роботи на кращу компанію, ви повинні надати всю необхідну інформацію, плани, ідеї в деталях вашого бізнесу компанії веб-дизайну і переконайтеся, що вони розуміють її, перш ніж вони почнуть працювати над вашою компанією. проекту. І крім того, ви повинні бути в контакті або в межах досяжності до них про своєчасне і коли вони потребують, щоб надати свій відгук про роботу, яку вони працюють.

Ми надаємо живу зв'язок для розвитку наших клієнтів. Це допомагає їм відстежувати, скільки робіт щодня робиться розробником.

Перевірка W3C та швидка завантаження веб-сторінок:

Отримайте всі перевірені веб-сторінки Статистика Google Page Speed , GT Metrix (Аналізуйте швидкість і оптимізацію веб-сайтів) і Перевірка розмітки W3C , щоб ваші веб-сторінки мали чистий код і завантажувалися швидше на всіх пристроях. Хоча наявність чистих і швидких сайтів завантаження може безпосередньо не допомогти в рейтингу, але Google може покарати, якщо вони повільні або не мають чистого коду.

5. Отримати основні знання SEO або наймати найкраще агентство SEO?

Найкраще агентство з SEO:

Хоча ваш сайт робиться, ви можете також найняти кращий SEO агентства, так що ваш сайт розроблений і оптимізований дружній пошуковій системі відповідно до пошукових систем, як Google, Bing, і т.д.

У більшості випадків, люди чекають, щоб отримати їх дизайн веб-сайту завершено, а потім вони Найкраще SEO або цифрове маркетингове агентство що також добре. Але наймання SEO агентства, на початку, допоможе вам заощадити ваш час і гроші. Після того, як ваш веб-сайт розроблений, то з метою оптимізації на сторінці ваш менеджер SEO надасть вам зміни на веб-сайті, на які ви знову зможете повернутися до свого веб-дизайнера, щоб внести ці зміни, або ви можете доводиться платити агентству SEO за те ж саме.

Таким чином, як тільки ваш веб-сайт макет розроблений ви можете піти на наймання кращого агентства SEO, які рука об руку з веб-розробник & дизайнер може допомогти вам з завершенням кращих речей, як макет, On-Page оптимізація, націлені на ключові слова зміст, право виклику до дій (CTA's), та інші речі, засновані на маркетинговій тактиці, що просувається в трендах, для того, щоб залучити цільовий трафік і генерувати більше потенційних клієнтів і продажів з найкращим рентабельністю інвестицій.

Інший найкращий варіант - найняти такі компанії, як ми, які мають команду, яка працює над «Проектуванням веб-сайтів, розробкою та SEO», щоб отримати перший і кращий SEO-оптимізований веб-сайт.

Що робити, якщо ви не можете дозволити собі найняти краще агентство SEO на початку?

Хоча експерти експертів, як будь-який досвідчений агентство SEO може зробити більше і краще для вашого сайту, іноді більшість стартапів не в ситуації, щоб дозволити собі, і якщо ви не можете дозволити собі мати краще SEO агентство на початку, то за допомогою Ваш розробник або дизайнер переконайтеся, що кілька основних речей від базової оптимізації на сторінці буде виконано, як зазначено нижче ...

Перш ніж приступити до роботи над "On-Page SEO", ви повинні зробити ключові слова дослідження, використовуючи безкоштовний інструмент дослідження ключових слів під назвою Google Planer ключових слів і перевіряйте сайти конкурентів, які добре працюють, щоб знати, як вони оптимізуються.

Дізнайтеся, як виконувати основні SEO на сторінці:

Якщо ви використовуєте платформу CMS під назвою WordPress для розробки вашого веб-сайту, ви отримуєте багато плагінів SEO для виконання цих основних оптимізацій на сторінці. Кращі SEO плагіни в WordPress - це "Yoast SEO" і "All in One SEO".

 1. Правильна навігація
 2. Легке читання форматування тексту
 3. Теги заголовків - H1 - H6
 4. Оптимізація зображення
 5. Заклик до дій
 6. Мета-теги
 7. Соціальні медіа Відкрити теги графіків
 8. Інтегруйте Google Analytics
 9. Інтегруйте консоль пошуку Google (інструмент веб-майстрів)

Правильна навігація:

Наявність належної та зручної навігації допоможе вам зменшити показник відмов і збільшити кількість органічного трафіку, а також підвищити рентабельність інвестицій. Головні сторінки завжди повинні бути легко доступними; вони не повинні перевищувати 3 рівнів, щоб відвідати їх.

Легке форматування тексту:

Це звичайна річ, яка виконується за замовчуванням, але іноді, коли дизайнери використовують колір фону або фонове зображення, слід завжди шукати текстові шрифти, розмір шрифту та колір шрифту, щоб переконатися, що його легко читати відвідувачі.

Теги заголовка / заголовка (H1 - H6):

Більшість розробників і дизайнерів використовують теги заголовків, щоб зробити вміст і дизайн вашого сайту привабливим. Але теги заголовків повинні використовуватися розумно, як за допомогою ключових слів, пов'язаних з вашим вмістом, і дати ясність (з підзаголовками) наступного абзацу вашого вмісту.

Використання "Тег заголовка" - це краще розуміння структури вмісту на будь-якій сторінці.

Є шість тегів заголовка, як h1, h2, h3, h4, h5, h6:

Використання тегу H1 тільки один раз на будь-якій сторінці або поштою є найкращою практикою, і воно повинно дати чітке і найкраще уявлення про повний вміст на певній сторінці. Це не є обов'язковим, але якщо ви підтримуєте довжину вашого тегу H1 протягом 20 - 70 символів, включаючи пробіли або від 5 до 7 слів, включених з головним ключовим словом на початку, ви можете отримати найкращий результат у рейтингах пошукових систем.

Теги H2 до H6 можна використовувати кілька разів у повному вмісті відповідно до вимог. Тег H2 є більш важливим & несе більше ваги, ніж H3 Tag і те ж саме H3 Tag є більш важливим & несе більше ваги, ніж H4 Tag теж продовжується для H5 і H6 тегів в пошуковій оптимізації.

Оптимізація зображень для пошукових систем:

Найкраща оптимізація зображень допоможе вашій сторінці зайняти перше місце в Google, а також допоможе вашим зображенням зайняти перше місце в Google Image Search.

Назвіть зображення:

Як і в тегах заголовка, більшість розробників і дизайнерів зберігатимуть і завантажуватимуть ваші зображення з іменем, використовуючи деякі буквено-цифрові цифри або дату тощо, але іменування зображень, збережених і завантажених за допомогою ключового слова на основі вмісту зображення, може не мати значного впливу, але може бути найкращою практикою для одного з факторів для вашого сайту, щоб зайняти перше місце в сторінці результатів пошуку (SERP).

Розмір файлу зображення:

Розмір файлу зображення повинен бути меншим, наскільки це можливо, без втрати якості зображення. Зменшення ширини, висоти та дозволу до певного або необхідного рівня допоможе вам зменшити розмір файлу на декілька КБ замість МБ. Використання зображень з меншим розміром файлів допоможе вашому веб-сайту швидше завантажуватися, особливо на невеликих пристроях, таких як мобільний.
Можна використовувати безкоштовний онлайн-оптимізатор зображень, який використовує розумну комбінацію найкращої оптимізації і стиснення з втратами. Інструменти, які я використовую, це kraken.io або optimizilla.com для оптимізації зображень без втрати ясності.

Альтернативний текст / Alt Теги:

Пошукові системи, такі як Google, Bing, і т.д.… Неможливо прочитати чи зрозуміти зображення, тому для того, щоб вони читали й розуміли зображення, ми повинні використовувати Alt Tags, а також як ім'я файлу зображення, використовуючи ключові слова, що знаходяться в тексті alt. до ранжування в SERP, а також для ранжування вашого зображення на сторінці результатів пошуку зображень.

Заклик до дій:

У пошуковій оптимізації, заклик до дії (CTA) - це напрямок для відвідувачів, призначений для провокації миттєвої відповіді, в основному з використанням потужних дієслів, таких як "Відвідайте магазин сьогодні", "Зателефонуйте зараз", "Забронювати зараз", "Купити зараз" або "Дізнатися більше".

Якщо на веб-сайті немає жодного заклику до дії для відвідувача, щоб зробити що-небудь подібне до залишення своїх контактних даних або запит про ваші послуги або не змусити його перейти на наступний рівень, щоб досягти або скористатися вашою послугою / інформацією або будь-якою іншою спорідненою справою, потім цей сайт, безумовно, буде мати більше ставки відмов, які можуть привести його до рейтингу менше в Google SERP.

Використовуйте відповідний виклик для дій на кожній сторінці вашого веб-сайту, а для користувачів мобільного телефону намагайтеся зателефонувати до дії, розташованої над папкою, що означає, що як тільки хтось відвідає вашу веб-сторінку на першому екрані, він / вона побачить ваш виклик Дія разом з коротким і солодким, зрозумілим текстом інформації про ваші послуги або чітке розуміння того, що ваш сайт.

Як написати кращий заклик до дії?

 1. Запустіть CTA з сильним командним дієсловом. Це має бути чітким і лаконічним з вашим CTA.
 2. Використовуйте такі слова, які провокують емоцію або ентузіазм.
 3. Дозвольте вашій аудиторії отримати причину, чому вони повинні приймати бажану дію.
 4. Отримуйте різні CTA для різних пристроїв.
 5. Спробуйте бути мало творчим.
 6. По можливості використовуйте цифри.

Додати теги мета:

Додайте унікальні мета-теги до всіх своїх сторінок і намагайтеся використовувати цільові ключові слова природним чином на початку кожного тегу. Ці теги відображаються в результатах пошуку пошукових систем, наприклад, Google. Таким чином, він повинен бути настільки переконливим, що змушує відвідувача натискати на теги і відкривати ваш сайт. Отримання більшої кількості кліків і відвідувачів за допомогою цих результатів пошуку буде одним із способів зайняти перше місце в пошуковій системі Google.

Ніколи не намагайтеся пропустити пошуковика / відвідувача, надавши різний вміст в мета-тегах, і ніколи не вкладайте ключові слова в них, оскільки пошукові системи, такі як Google, досить розумні, що вони ніколи не показуватимуть ці нерелевантні теги в результатах пошуку, і вони можуть також карати вас за спам або для використання чорного капелюха SEO.

Використання правильних мета-тегів допоможе вам отримати цільових і зацікавлених людей для відвідування вашої публікації або веб-сторінки, що також допоможе вам збільшити рентабельність інвестицій.

Кращі мета-теги в SEO:

 1. Заголовок мета
 2. Мета опис
 3. Мета ключові слова
 4. Соціальні медіа Відкрити теги графіків
  • Відкрити тег графіка TITLE
  • Відкрийте тег URL графіка
  • Відкрити тег графіка TYPE
  • Відкрити графік ОПИС Тег
  • Відкрити тег IMAGE графіка

Що таке тег Мета в SEO?

Заголовок мета відображається в результатах пошуку пошукових систем, виділяючи його за допомогою синього кольору з гіперпосиланням. Додайте унікальні мета-заголовки до розділу всіх ваших сторінок і спробуйте скористатися основними націленими ключовими словами на природній мові та, за можливості, використовуйте ключове слово на початку заголовка. Довжина і розмір назви мета повинні бути від 15 до 60 символів, включаючи пробіли. Деякі з них пропонують використовувати назви Meta з 70 символів, але іноді в результатах пошуку Google, це може бути скороченим, тому завжди краще використовувати 50 - 60 символів, включаючи простір у мета-заголовках.

Незважаючи на те, що ми не додаємо заголовок Meta на будь-яку сторінку, Google автоматично прийме назву сторінки або повідомлення. Але додавання найкращих і зрозумілих назв мета буде заохочувати і допомагати шукачам відвідати потрібну посаду і споживати знання, надані вами на цій посаді.

Обмеження символу тега мета назви у 2019 році:

Краща практика SEO полягає в тому, щоб додати Meta Title з 55 символів з пробілами.

Приклад тегу Meta Title:

<title> Ваш заголовок тут </title>

наприклад

<title> Як отримати найкращий SEO оптимізований сайт для успішного запуску </title>

Що таке тег мета-опису в SEO?

У результатах пошуку під назвою Meta відображається посилання на веб-сайт, а під посиланням - текст, подібний до абзацу, який називається Meta Description у SEO. Додайте унікальні мета описи до всіх своїх сторінок і спробуйте використати націлені ключові слова на ньому, так само, як і в назві meta, спробуйте використати основне ключове слово сторінки, яка буде використана на початку опису мета.

Ваш мета-опис конкретної сторінки має відповідати вмісту, доступному на сторінці. Тривалість та розмір мета-опису повинні становити від 150 до 300 символів (включаючи пробіли) відповідно до SEO-оновлення 2018 у Google. Деякі з них пропонують використовувати 300 + символів, але таку ж, як і назва Meta, вона може бути скорочена, тому краще використовувати до 300 символів. Google продовжує змінювати розмір фрагменту опису мета, щоб бути в курсі цих змін, помічаючи результати пошуку.

Розмір фрагмента опису Google:
 • Дуже старий розмір обмеження символів Meta Description складався з 255 символів, включаючи пробіли.
 • Ліміт символів старого розміру Meta у 2017 році становить 160 символів, включаючи пробіли.
 • Новий розмір ліміту символів Meta Description з 2018 року становить 320 символів, включаючи пробіли.
Приклад тега метаданих:

<meta name = ”description” content = ”ВАШ СТОРІН ОПИС ТУТ” />

наприклад

<meta name = ”description” content = ”Як стартап, ви повинні знати, як отримати найкращий SEO оптимізований сайт, розроблений для вашого нового бізнесу. У цій статті ви дізнаєтеся детально ”/>

Додати ключові слова:

Пошукові системи, такі як Google, не використовують ключові слова Meta у своїх рейтингових факторах. Таким чином, я пропоную не витрачати час на це, але ми все ще можемо використовувати їх для інших пошукових систем, таких як Yahoo, які все ще мають перейти до останніх алгоритмів, таких як Google. Додати основні та додаткові ключові слова в Meta Keywords.

Хоча є не так багато користі з цього тегу Мета ключові слова, але начинка або спам з ключовими словами в цьому тезі може спонукати Google до покарання вашого сайту.

Тому використовуйте його мудро, не витрачаючи багато часу або просто ігноруйте їх.

Додати теги відкритого графіка соціальних медіа:

Те ж саме, що і Meta Title та Meta Description є інші соціальні мета-теги, які також називаються тегами Open Graph, які були введені Facebook, але більшість сайтів соціальних медіа використовують ці теги Open Graph Social Meta.

og: назва

Додайте цей тег так само, як і тег Meta Title, але він не має обмежень на кількість символів, але найкраще практично залишатися від 60 до 80 символів.

<meta property = ”og: title” content = ”Ваш заголовок тут” />

og: url

Якщо у вас більше однієї сторінки для одного і того ж вмісту, ви можете скористатися нею, так само як і канонічний тег, щоб отримати всі розділи на головну сторінку вмісту.

<meta property = ”og: url” content = ”http://www.yourdomain.com” />

og: type

Цей тег допомагає вам описати тип посилання, яке ви ділите на соціальній платформі, такі як Facebook. Хоча ви не надаєте цього тегу, за умовчанням він приймає значення "Веб-сайт", але якщо ви хочете вказати, ви можете використовувати такі типи, як публікація в блозі, зображення, відео чи будь-який інший тип зі списку, наведеного нижче.

 • Веб-сайт: веб-сайт, стаття, блог
 • Розваги: ​​книга, гра, кіно, харчування
 • Місце: місто, країна
 • Люди: актор, автор, політик
 • Бізнес: компанія, готель, ресторан

<meta property = ”on: тип” content = ”веб-сайт” />

og: description

Цей тег опису відкритого графіка схожий на тег опису мета в HTML. Але це не відображається на сторінці результатів пошуку і не допомагає в SEO, вона відображається під назвою посилання на Facebook. Але так само, як мета опис, це гарна ідея, щоб зробити його переконливим, щоб люди натискали на нього. У ньому немає обмеження символів. Але найкращою практикою є використання близько 200 символів.

<meta property = ”og: description” content = ”Ваше опис тут, якщо ваш мета-опис хороший, використовуйте його.” />

og: зображення

Відкритий графічний тег Графік допомагає визначити, який конкретний образ ви хочете показати в повідомленні Facebook, оскільки Facebook може показувати будь-яке інше зображення, зібране зі сторінки, як рекламний банер або щось інше, яке ви не хочете відображати. Щоб отримати найкращі показники переходів, дуже корисно вказати правильне зображення.

Рекомендована роздільна здатність для Open Graph Зображення 1200 × 627 пікселів.

<meta property = ”og: image” content = ”http://www.yourdomain.com/image-name.jpg” />

Додати канонічний тег:

Canonical Tag допомагає запобігти вам отримати покарання в Google з дублюванням вмісту. Якщо у вас є однаковий вміст на двох або більше сторінках вашого веб-сайту, тоді для того, щоб вказати пошукові системи, такі як Google, яка з URL-адреси контентної сторінки є основною копією та повинна бути сканована з декількох URL-адрес однієї сторінки вмісту, канонічний тег допоможе вам .

<link rel = "canonical" href = ”http://www.yourdomain.com/your-main-content-page” />

Докладніше про перевірку тегів Canonical https://support.google.com/webmasters/answer/139066?hl=uk

Налаштуйте Google Analytics:

Як тільки ви отримаєте кращий SEO оптимізований веб-сайт , щоб ваш успішний запуск працював довше, ви повинні відстежувати, скільки відвідувачів вашого веб-сайту відвідують, звідки вони відвідують, яка їхня поведінка, з якого направлення або джерела ви отримуєте трафік і багато інших деталей. А щоб зробити те ж саме, потрібно ввійти до свого ідентифікатора Gmail і відкрити службу analytics.google.com у новій вкладці веб-переглядача, щоб зареєструватися та налаштувати Google Analytics .

Після завершення налаштування Google Analytics надасть вам код відстеження з багатьма іншими параметрами, щоб завантажити та підтвердити ваш веб-сайт. Введіть той самий код розробнику, щоб завантажити його на розділ головної сторінки вашого веб-сайту. Її також можна додати до розділу нижнього колонтитула, але в основному рекомендується додати код відстеження Google Analytics у головний розділ веб-сайту для всіх відстежуваних сторінок. А потім перевірте свій веб-сайт у Google Analytics.

Налаштуйте нову консоль пошуку Google (інструмент веб-майстрів):

Консоль пошуку Google або Google Webmasters Tool допоможуть вам контролювати, розуміти та підтримувати присутність ваших веб-сайтів у результатах пошуку Google. Хоча це не потрібно для показу веб-сайту в результатах пошуку пошукової системи. Але додавання його допоможе вам зрозуміти, як Google переглядає ваш сайт і відповідно оптимізувати його.

Після налаштування Google Analytics відкрийте нову вкладку у своєму веб-переглядачі та відкрийте google.com/webmasters для реєстрації з таким же ідентифікатором електронної пошти, який використовується для реєстрації Google Analytics. А потім налаштування Google Search Console також називають інструментом Google Webmasters.

Після реєстрації вона дає вам можливість додати власність, де ви введете точну URL-адресу вашого веб-сайту. Вона запитає вас про перевірку, як і в аналітиці, але тут ви отримаєте можливість перевірити обліковий запис консолі пошуку в обліковому записі Analytics, щоб отримати підтвердження.

Після того, як інструмент веб-майстра налаштовано, слідкуйте за ним, щоб побачити, як Google вибирає ваш веб-сайт і вносить зміни у ваш веб-сайт відповідно до вимог. Щоб отримати докладнішу інформацію, можна зв'язатися з нами або шукати й дізнатися в Інтернеті, як використовувати нову консоль пошуку Google .

Додаткові поради SEO:

 1. Як тільки ви завершите свій кращий SEO оптимізований дизайн сайту успішно для вашого запуску бізнесу. Потім надішліть його до " Google Business Listing ", виконавши пошук у Google за ключовою фразою "Google Business Listing" або безпосередньо завітайте на google.com/business і перевірте її, керуючись нею.
 2. Після завершення вашого "Дизайну сайту" і "On-Page SEO" вам потрібно зробити Off-Page SEO вашого сайту, щоб збільшити ваші зворотні посилання .

Я намагався охопити найкращу та найнеобхідну інформацію про Як отримати кращий SEO оптимізований сайт для успішного запуску "Все ще є набагато більше речей в On-Page SEO, які робляться експертами веб-дизайнерів і SEO (Search Engine Optimizer). Щоб отримати більше знань про On-Page SEO, ви можете слідувати за Брайаном Діном, щоб перевірити його інфографіку і прочитати його статтю “ On-Page SEO: Анатомія ідеально оптимізованої сторінки (2019 Update) “. Якщо у вас залишилися сумніви чи запити, ви можете зв'язати мене на соціальних платформах Facebook і LinkedIn або запитайте мене в коментарі.

Що таке веб-сайт?
Які необхідні речі потрібні для створення найкращого веб-сайту?
5. Отримати основні знання SEO або наймати найкраще агентство SEO?
Що таке веб-сайт?
Що таке веб-сайт?
Які необхідні речі потрібні для створення найкращого веб-сайту?
Але почекайте, перш ніж перейти до будь-якого безкоштовного постачальника послуг, просто подумайте, коли хто-небудь надасть будь-яку цінність просто безкоштовно?
І чому ще багато стартапів планують розпочати свої компанії з цих послуг?
5. Отримати основні знання SEO або наймати найкраще агентство SEO?
Що робити, якщо ви не можете дозволити собі найняти краще агентство SEO на початку?