Як отримати високооплачувані клієнти SEO: Facebook Live з Chris M. Walker

  1. Підпишіться на мій блог сьогодні!
  2. Дізнайтеся, як отримати більше клієнтів SEO в нашому Facebook Live Replay
  3. Як отримати високооплачувані SEO-клієнти
  4. Приєднуйтесь до Mod Agency Insiders для отримання додаткових порад щодо посадки високооплачуваних клієнтів

Посадка високооплачуваного SEO-клієнта для вашого цифрового агентства може стати проблемою

Посадка високооплачуваного SEO-клієнта для вашого цифрового агентства може стати проблемою. Я часто бачу власників агентств, які занадто мало заряджають за свої послуги, або намагаються націлюватися на надзвичайно широку нішу (а потім не можуть генерувати будь-які фактичні лідери в результаті!)

Ось чому я об'єднався з SEO експертом і засновником компанії цифрове агентство Superstar SEO Кріс М. Уокер за “Запитайте мене” Facebook Live в його вільній спільноті Facebook, також називається Superstar SEO .

Ви можете подивитися наш повний Facebook Live нижче, щоб зловити всі наші поради про те, як отримати високооплачуваних SEO-клієнтів. І якщо ви хочете ще більше маркетингових порад від мене, не забудьте підписатися на мій блог для щотижневих оновлень на все, від SEO до привести покоління до аутсорсинг .

Підпишіться на мій блог сьогодні!

Підпишіться на мій блог сьогодні

Дізнайтеся, як отримати більше клієнтів SEO в нашому Facebook Live Replay

Під час нашого інтерв'ю Facebook Live, Кріс і я відповіли понад десяток питань від маркетингових підприємців і власників агентств SEO. Перегляньте повтор, щоб дізнатися:

  • Як вибрати ПРАВА ніша для ваших послуг SEO
  • Як створити постійний потік кваліфікованих SEO призводить
  • Як насправді закрити ці SEO веде з $ 5k + щомісячні фіксатори

Перегляньте повне відео в реальному часі про те, як отримати високооплачуваних SEO-клієнтів тут:

Так само, як моя безкоштовна група Facebook, Інсайдери агентства Mod , Група Кріса ( Суперзірка SEO ) є потужним ресурсом для маркетингу підприємців. Кріс заснував групу в 2016 році і вже розширив його до більш ніж 18 000 членів, зацікавлених дізнатися більше про SEO . Маркетологам усіх рівнів рекомендується розміщувати свої запитання про SEO в групі, і Кріс щодня там відповідає на ці питання, обмінюючись цінними повідомленнями, і публікуючи відео.

Крім того, Кріс проводить сеанси Facebook Live так само, як це часто відбувається в SEO Superstar. Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про SEO та доступ до її цінних знань, приєднайтеся до безкоштовної групи Facebook тут .

Як отримати високооплачувані SEO-клієнти

Члени Superstar SEO задавали питання по широкому спектру тем, від того, як ми цінуємо наші послуги, як вони можуть виділятися серед безлічі агентств SEO, які там не пропонують справжньої цінності.

Один член, зокрема, запитав, як потрапити на посадку нового клієнта, який запитав про знижку. "Я ніколи не пропоную спеціальних цін на що-небудь" пояснив Кріс , "Тому що це встановлює прецедент, що ви готові скоротити ціну вниз, і вони будуть продовжувати чекати знижки назавжди".

Ми також обговорили важливість наявності людського елементу у всьому, що ви робите, якщо ви хочете отримати високооплачуваних SEO-клієнтів. Є тисячі агентств SEO там, і якщо ви хочете отримати більше клієнтів SEO, ви повинні бути здатні виділитися . За допомогою niching down, розмовляючи безпосередньо з клієнтом вашої мрії, і насправді зустрічаючись з людиною - все, пропонуючи справжню цінність - ви зможете висадити цих високооплачуваних клієнтів.

Слухайте всі наші поради про те, як отримати високооплачувані SEO-клієнти в Повторне відтворення на Facebook за 45 хвилин.

[clickToTweet tweet = “За #niching down, розмовляючи безпосередньо з вашим клієнтом мрії, і насправді зустрічаючись як людина - все, пропонуючи справжню цінність - ви зможете висадити цих високооплачуваних #clients, каже @MandyModGirl” цитата = '' Niching вниз, розмовляючи безпосередньо до вашого мрія клієнта, та фактично зустрічаючого як людський - весь той час, пропонуючи справжню цінність - ви будете спроможні щоб висадити цих високо-платні клієнти. ' -Манді Макювен "тема =" стиль3 ″]

Приєднуйтесь до Mod Agency Insiders для отримання додаткових порад щодо посадки високооплачуваних клієнтів

Я приймаю Сеанси Facebook Live так само, як цей щомісяця в моєму вільному спільноті Facebook, Інсайдери агентства Mod .

Ми - спільнота з 2500 маркетингових підприємців, які діляться ідеями, обмінюються відгуками та допомагають один одному зростати. І більше половини наших учасників активні кожен місяць, це не одна з тих груп, які спаммують вас промо-повідомленнями від своїх членів. Ми ретельно перевіряємо кожного нового члена та посаду, щоб переконатися, що група становить 100%.

Якщо ви серйозно ставитеся до розвитку свого бізнесу, тепер приєднайтеся до нашої безкоштовної групи

Приєднуйтесь до Mod Agency Insiders сьогодні.