Як перевірити текст на унікальність? Софт і сервіси перевірки контенту на унікальність

 1. Софт для перевірки унікальності Advego і Etxt
 2. Адвего Плагіатус
 3. eTXT Антиплагіат
 4. Перевірка на рерайт
 5. Сервіси для перевірки унікальності
 6. Сontent-Watch
 7. FindСopy
 8. Огляд сервісу Text.ru
 9. Тепер розглянемо весь додатковий функціонал
 10. тарифікація сервісу
 11. Пакети на перевірку
 12. Біржа копірайтингу на Text.ru
 13. Перевірка унікальності Turbotext і ContentMonster
 14. Підведення підсумків

Сьогодні, коли майже кожна біржа копірайтингу створила свої алгоритми перевірки, визначитися, яка програма краще, дуже складно.

У цій статті я хочу детально розповісти про кожну популярній програмі або сервісі, вказати на їх позитивні і негативні моменти, а також додаткові можливості, які вони пропонують.

Софт для перевірки унікальності Advego і Etxt

Ці програми були найпершими на ринку і до сих пір залишаються одними з найкращих. Алгоритми обох програм засновані на методі шинглів.

Тобто, програма при перевірці розбиває текст на безліч частин, що складаються з певної кількості слів, і шукає збіги даних фраз в інтернеті. Незважаючи на те, що принцип перевірки схожий, програми мають відмінності.

Адвего Плагіатус

Адвего Плагіатус

Завантажити програму можна з сайту біржі - Advego.ru .

Налаштування програми за замовчуванням найбільш оптимальні, тому змінювати що-небудь не потрібно. Довжина шингли за замовчуванням дорівнює 4 словами, якщо поставити менше, то софт знайде незліченну кількість збігів, адже російська мова хоч і багатий, але контенту в усьому інтернеті безліч.

Якщо ставити довжину більше, то можна отримати звіт із зазначенням високої унікальності навіть для сіномайза.

Єдиний момент, який варто налаштувати, це поставити свій ключ для автоматичного визначення капчи. Доступна робота з сервісами RuCaptcha і Antigate .

Використання ключів для автоматичного розпізнавання капчі не є обов'язковим, але значно полегшить перевірку великих обсягів текстів тим, що не доведеться відволікатися від інших завдань.

Крім того, якщо ви перевіряєте текст російською мовою, то досить в настройках вказати перевірку тільки по пошуковим системам Яндекс і Google, якщо ж використовуєте Плагіатус для визначення унікальності англомовних текстів, то рекомендую встановити перевірку по всіх пошукових систем.

З недавнього часу в софті з'явилася і перевірка на рерайт, яка на підставі евристичного аналізу шукає збіги в семантичній структурі з іншими текстами. Саме тому унікальність показується через слеш двома числами.

Перше - це загальна унікальність, друге - кількість оригінального тексту.

Таким чином система навчилася відрізняти поганий рерайт, де автор просто уникализировать текст за пропозиціями, від якісного контенту, для якого було використано перестроювання структури тексту в процесі рерайтинга.

плюси

 • Швидка перевірка унікальності тексту;
 • Швидкість перевірки залежить тільки від вашого з'єднання з інтернетом;
 • Висока популярність, що говорить про якість перевірки.

мінуси

 • Досить застарілий алгоритм шинглів, незважаючи на додаток евристичним аналізом;
 • Не завжди адекватна перевірка, вказівка ​​збігів зі статтями, зовсім не релевантними вмісту перевіряється тексту, що часто знижує унікальність (потрібно уважно вивчати список сайтів, де знайдені збіги, для адекватної оцінки правоти програми).

eTXT Антиплагіат

Другий за популярністю софт від біржі копірайтингу eTXT.ru. Має більш широкий набір функцій, ніж попередня розглянута програма.

Завантажити його можна звідси www.etxt.ru

ru

Перевірка тут також заснована на методі шинглів, до того ж, не обійшлося без додавання евристичного аналізу на рерайт. Але тут він не виконується паралельно з перевіркою унікальності, його потрібно запускати окремо. Знайти цю функцію можна через меню: Операції.

Перевірка на рерайт

Налаштування за замовчуванням в програмі також оптимізовані під перевірку, незважаючи на дещо іншу довжину шингли. Якщо у Адвего використовується дефолтних шингл з 4 слів, то eTXT бере вибірки по 3 слова. Очевидно, дається взнаки дещо інший алгоритм, тому краще залишати все як є.

Антиплагіат відрізняється більш гнучкими настройками. Крім вказівки сервісу для розпізнавання капчі, яких тут на вибір цілих 5, можна налаштувати навіть інтерфейс аж до установки шрифтів.

Функціонал програми настільки широкий, що в принципі, можна сказати, у вас є повний арсенал для будь-якого аналізу унікальності тексту: можливість пакетної перевірки, можливість перевірки всього сайту на унікальність, порівняння унікальності двох текстів.

Пакетна перевірка текстів виконується через меню: Операції / Пакетна перевірка. Тут вам потрібно буде вказати папку з текстами, які потрібно перевірити.

Порівняння двох текстів між собою також виконується через меню: Операції / Порівняння текстів. У ліве вікно вставляєте вихідний текст, в праве його рерайт. Така функція корисна при ручному розмноженні, коли на один і той же текст кілька разів виконується рерайт.

плюси

 • Великий функціонал програми;
 • Гнучка настройка багатьох параметрів як перевірки, так і інтерфейсу;
 • Висока популярність, що говорить про якість перевірки.
 • Швидкість перевірки залежить тільки від вашого з'єднання з інтернетом;

мінуси

 • Перевірка за застарілим методом шинглів;
 • Досить тривала перевірка, що ускладнює визначення унікальності великої кількості текстів.

Сервіси для перевірки унікальності

Тепер перейдемо безпосередньо до сервісів перевірки, де ви можете перевірити унікальність тексту в онлайн режимі. Кожен з розглянутих сайтів має ще й свій досить різноманітний функціонал, який стати в нагоді в роботі кожного веб-майстру.

Сontent-Watch

Не так давно на ринок вийшли онлайн сервіси перевірки унікальності, які засновані повністю на евристичному аналізі семантики і не використовують метод шинглів.

Одним з них є Сontent-watch.ru

ru

Для перевірки одиночного сайту досить вставити його в форму перевірки за адресою content-watch.ru/text/ і натиснути кнопку "Перевірити".

Перевірка всього сайту на збіги виконується за посиланням www.content-watch.ru/website.

Перевірка сайту буде корисна тим веб-майстрам, які побоюються крадіжки контенту. При виявленні дублів, ви будете мати повне право вимагати проставляння посилання на ваш ресурс або навіть, якщо ви захищали свій контент через Яндекс.Вебмайстер , Писати в тех.підтримку Яндекс.

Крім того, ви можете налаштувати автоматичну перевірку. Вказати весь свій сайт або окремі сторінки для того, щоб сервіс періодично самостійно перевіряв контент на збіги і в разі виявлення дублів відправляв вебмастерам-власникам сайтів з краденим контентом попередньо написаний лист з вимогою про розміщення зворотнього посилання на ваш сайт. Такі функції не доступні ні в якому іншому сервісі.

Весь функціонал сайту можна використовувати тільки після реєстрації. В ознайомчому режимі можна перевірити лише кілька невеликих текстів в день.

Після реєстрації відкриється ширший функціонал, ви зможете перевіряти до 20 текстів розміром до 10 000 символів в ручному режимі і до 40 подібних текстів в автоматичному.

Якщо вам потрібно більше перевірок, то доведеться сплатити послуги сервісу. Є кілька пакетів, тому можна підібрати вартість відповідно до своїх потреб.

Є кілька пакетів, тому можна підібрати вартість відповідно до своїх потреб

плюси

 • Швидка перевірка тексту;
 • Можливість перевірки сайтів, пакетна перевірка;
 • Евристичний алгоритм;
 • Можливість контролю контенту на своєму сайті і автоматичний періодичний пошук копій в інтернеті.

мінуси

 • Закритий алгоритм, що не дає можливості оцінити адекватність перевірки;
 • Обмеження безкоштовного функціоналу;
 • Невисока популярність сервісу.

FindСopy

Наступний сервіс, який я хочу розглянути, це Findcopy.ru , Створений і підтримуваний біржею копірайтингу Сopylancer.ru.

Сайт пропонує для вебмайстрів та копірайтерів добротний функціонал, який дозволяє не тільки перевірити унікальність, але й провести SEO-аналіз тексту.

Сайт пропонує для вебмайстрів та копірайтерів добротний функціонал, який дозволяє не тільки перевірити унікальність, але й провести SEO-аналіз тексту

Алгоритми перевірки унікальності не відомі, але судячи з відгуків і досвіду використання, це теж евристичний аналіз, заснований на пошуку збігів по синтаксису.

Для того щоб перевірити унікальність тексту, потрібно його вставити в спеціальну форму на сайті і натиснути на кнопку "Перевірити". Весь процес займає кілька секунд. Доступна також перевірка на збіги за адресою сайту. Для цього в меню потрібно вибрати "Перевірити URL" і вставити одне з посилань.

Для виконання семантичного аналізу тексту потрібно в меню перейти на вкладку "Аналіз тексту", вставити в форму потрібний текст і натиснути на кнопку "Перевірити"

Для виконання семантичного аналізу тексту потрібно в меню перейти на вкладку Аналіз тексту, вставити в форму потрібний текст і натиснути на кнопку Перевірити

Сервіс видасть інформацію за загальною кількістю символів з пробілами та без, кількості слів, а також нудоти тексту у відсотках. По кожному слову буде приведена статистика про його входження в текст, крім того, сервіс визначає і процентне входження фраз з двох і трьох слів.

плюси

 • Висока швидкість перевірки;
 • Евристичний аналіз синтаксису;
 • Можливість SEO-аналізу тексту.

мінуси

 • Закриті алгоритми;
 • Відсутність пакетної перевірки, тільки ручні режими роботи;
 • Обмежена популярність сервісу.

Огляд сервісу Text.ru

Я спеціально виділив цей сервіс окремо, тому як він є безперечним лідером ринку серед програм евристичного аналізу семантики. Плюс до всього, він має найбільший додатковий функціонал. Але про все по порядку.

Для звичайної перевірки досить вставити текст в спеціальну форму на сайті і натиснути на кнопку "Перевірити на унікальність". Форма доступна прямо з головної сторінки.

Через деякий час система видасть результат у трьох вкладках:

 • Унікальність - будуть підсвічені неунікальні фрагменти і вказані сайти, з якими знайдені збіги.
 • Орфографія - при натисканні на вкладку, підсвітить всі помилки по тексту. Звичайно, до спеціалізованих сервісів по перевірки орфографії text.ru далеко, але все ж.
 • SEO-аналіз - показує заспамленності тексту, кількість води, а також входження всіх окремих слів. Крім того, всі слова, які впливають на підвищену заспамленності, сервіс виділяє фіолетовим, за його насиченості можна визначити ступінь частоти входження слова. Це допомагає веб-майстрам і копірайтерів точково прибирати зайві слова, щоб досягти найбільш якісної оптимізації тексту.

Це допомагає веб-майстрам і копірайтерів точково прибирати зайві слова, щоб досягти найбільш якісної оптимізації тексту

Тепер розглянемо весь додатковий функціонал

Унікальність сайту - ви можете додати один сайт або кілька для перевірки його вмісту на унікальність і пошуку плагіату. Розроблений командою text.ru робот вміє відділяти непотрібні елементи сайту: футер, шапку, категорії і перевіряти тільки значимий контент на сторінках.

Крім того, можна прописувати умови перевірки у файлі robots.txt, щоб сервіс перевіряв тільки потрібні сторінки сайту і ігнорував інші. Так можна значно економити кошти на перевірку.

Пакетна перевірка текстів - є можливість завантажити пачку документів на сайт і запустити автоматичну перевірку їх на унікальність. Зручна внутрішня сортування дозволить сортувати тексти на свій розсуд.

Така перевірка проводиться позачергово і є відмінним способом перевірити відразу багато документів - завантажив і забув. Система розуміє всі популярні текстові формати.

Регулярна перевірка - для підтримки актуальності текстів та захисту свого контенту від крадіжок ви можете підключити регулярну перевірку текстів. Для цього можна завантажувати як документи в популярних форматах doc, docx, odt, rtf, pdf, htm, html, txt, так і вказувати посилання на сайт або окремі сторінки, на яких розміщені тексти, що вимагають регулярної перевірки.

Гнучкість налаштувань підвищує зручність роботи, а також допомагає економити кошти. Ви можете налаштувати перевірку щодня, щотижня або щомісяця. Крім того, в будь-який момент можна включити ручну перевірку.

тарифікація сервісу

Всі послуги на сервісі Text.ru, крім ручної перевірки текстів, платні. Є два варіанти тарифікації послуг на сайті - це покупка PRO-аккаунта або покупка пакетів на перевірку текстів. Ніхто не забороняє використовувати одночасно обидва способи.

PRO-аккаунт

 • Дає можливість ручної перевірки текстів позачергово;
 • Надає безкоштовну перевірку 50 000 символів тексту в день в рамках послуг "Унікальність сайту", "Пакетна перевірка", "Регулярна перевірка";
 • Швидке зростання рейтингу на сайті, якщо ви використовуєте Text.ru не тільки для перевірки унікальності, але і як біржу копірайтингу.

Пакети на перевірку

Ви можете купувати пакети на перевірку текстів з певним лімітом кількості символів. При покупці найдешевшого пакета за 300 рублів ви зможете перевірити 600 тисяч символів сумарно. Найдорожчий пакет за 50 000 рублів дозволяє перевірити 250 млн символів.

У першому випадку вартість перевірки однієї тисячі символів буде дорівнює 50 копійок, в останньому - 20 копійок. Купівля більш дорогих пакетів дозволяє істотно економити.

Купівля більш дорогих пакетів дозволяє істотно економити

Біржа копірайтингу на Text.ru

Зазвичай, вебмастера замовляють тексти для своїх сайтів. сервіс Text.ru пропонує не тільки величезний функціонал для перевірки унікальності і SEO-аналізу, але і відмінну біржу копірайтингу.

Ви можете скористатися як магазином статей, де всі тексти скористайтесь на унікальність і наявність помилок, так і замовляти тексти безпосередньо. Це дозволяє використовувати один сервіс для вирішення всіх питань по контенту.

плюси

 • Лідер ринку перевірки унікальності;
 • Сама просунута система евристичного аналізу;
 • Великий функціонал контролю і захисту контенту від копіювання;
 • Найбільш широкий спектр додаткових послуг;
 • Висока популярність.

мінуси

 • Повністю закритий алгоритм перевірок;
 • Платність додаткового функціоналу;
 • Велика черга на перевірку при використанні безкоштовного аккаунта;
 • Часті падіння сервера від високих навантажень.

Перевірка унікальності Turbotext і ContentMonster

Ці дві біржі копірайтингу також пропонують свій функціонал для перевірки тексту на унікальність. Він доступний тільки для зареєстрованих користувачів, які є або замовниками, або виконавцями на біржах.

сервіс перевірки Turbotext знаходиться на стадії бета-тестування. Алгоритм, за яким проводиться перевірка невідомий, але здається, що не обійшлося без методу шинглів, так як сервіс часто показує збіги за тими ж фразами, що і eTXT Антиплагіат.

Алгоритм, за яким проводиться перевірка невідомий, але здається, що не обійшлося без методу шинглів, так як сервіс часто показує збіги за тими ж фразами, що і eTXT Антиплагіат

Перевірка ж на ContentMonster доступна тільки тим, хто замовляє статті безпосередньо на цій біржі. Після відправки замовлення виконавцем буде проведена автоматична перевірка на унікальність засобами самої біржі. Це захищає замовників від неунікального контенту.

Підведення підсумків

Я спробував максимально повно розкрити всі переваги і недоліки найбільш популярних програм і сервісів для перевірки унікальності.

Тепер же протестує кожен з варіантів і на прикладі статті, яку ви тільки що прочитали.

 • Advego Плагіатус - унікальність 96% / 100%. Метод шинглів знайшов збіги в подібних статтях в інтернеті, але вони мінімальні, тому унікальність висока. Час перевірки близько 2 хвилин.
 • eTXT Антиплагіат - унікальність 95%, перевірка на рерайт 99. Та ж ситуація, що і з Advego, знайдені незначні збіги по схожим фразам. Час перевірки близько 2 хвилин.
 • TurboText - не пропустив текст понад 12 000 знаків. Унікальність 95%. Виділення окремих усталених словосполучень в черговий раз доводить, що перевірка ведеться за методом шинглів. Час перевірки близько 3 хвилин.
 • Text.ru - не пропустив текст понад 15 000 знаків з пробілами. Унікальність 93%. Збіги за описами, на які кнопки тиснути для перевірки. Час перевірки менше хвилини.

А ось сервіси Content-Watch і Findcopy зависли в процесі перевірки, більше п'яти хвилин я чекати не став, хоча для більш дрібних текстів, вони показують пристойні результати по швидкості.

Я б рекомендував вебмайстрам використовувати зв'язку eTXT і Text.ru, що покаже максимально точний результат. Ну і звичайно, не варто орієнтуватися тільки на унікальність тексту, потрібно розуміти, що сьогодні пріоритетним для пошукових систем є корисність контенту для кінцевого користувача, що допомагає йому в повній мірі отримати відповідь на свій запит.