Як перевірити текст на унікальність

 1. через Google
 2. через Яндекс
 3. Як перевірити текст на унікальність за допомогою онлайн сервісів?
 4. Advego
 5. Etxt
 6. Text.ru
 7. Content Yoda
 8. Як перевірити на унікальність англомовний текст?
 9. Copyscape
 10. Duplichecker
 11. Як збільшити унікальність тексту

Перевірка унікальності тексту важлива, так як неякісний і неунікальний контент може погано ранжуватися.

Найпростіший спосіб зробити антиплагіат перевірку тексту - вручну через рядок пошуку в Google або Яндекс.

через Google

Вам необхідно ввести шматок вашого тексту в пошуковий рядок (бажано 1 пропозиція до точки), попередньо взявши його в лапки »«. Далі натискаємо «Enter» і дивимося чи у видачі такої ж блок контенту.

Слід зазначити, що даний метод не дуже точний і не завжди відсутність перевіряється частини тексту в пошуковій видачі означатиме, що текст на 100% унікальний. Це працює і у зворотний бік.

через Яндекс

Аналогічно текст можна перевірити в Яндекс.

Як перевірити текст на унікальність за допомогою онлайн сервісів?

Найзручніший спосіб перевірити сторінку на плагіат - це використовувати безкоштовні або платні програми та онлайн ресурси.

Advego

Advego Plagiatus - популярна безкоштовна програма для перевірки контенту. Може знайти часткові або повні копії текстового документа. Зручна для перевірки на плагіат великих текстів (до 100 000 символів). Має функції швидкої і глибокої перевірки.

При глибокої перевірки дає точніші результати унікальності.

 • Порядок роботи:
 • Викачуємо програму.
 • Встановлюємо і запускаємо.
 • У порожнє поле вставляємо потрібний текст.
 • Натискаємо «Перевірка унікальності» і вибираємо тип перевірки. Глибока або швидка.

Глибока або швидка

Результат буде дано у вигляді дробу. (47% / 2%)

(47% / 2%)

Завжди слід приділяти увагу першим показником «Пошук по фразах» - По ньому визначається унікальність тексту.

«Пошук по словам» може видавати невисокий результат: це буде означати, що даний текст, швидше за все, написана рерайтом. В цьому нічого страшного немає. Але показник «пошуку по фразам» завжди повинен бути максимально високим (90% і вище).

Etxt

Etxt.ru - ця безкоштовна програма дозволяти не тільки виконувати аналіз унікальності тексту, а й робити SEO перевірку і аналізувати на плагіат зображення.

Вставляємо контент в поле «Текст» і натискаємо «Перевірити унікальність».

Вставляємо контент в поле «Текст» і натискаємо «Перевірити унікальність»

Text.ru

Text.ru - Популярний антиплагіат онлайн-ресурс для перевірки статей. Ви просто заходите на сайт, вставляєте контент в порожнє поле і натискаєте «Запустити перевірку».

Реєстрація на ресурсі не обов'язкова, але вона може дати невеликі переваги: ​​збільшиться допустима кількість перевірок в день, також в черзі на перевірку ваші тексти будуть стояти вище.

Крім відсотка унікальності, сервіс дає звіт по орфографії і робить SEO-аналіз тексту.

Content Yoda

Content Yoda - один з найпотужніших інструментів для повного аналізу тексту.

Після реєстрації стає доступний пробний тариф, який дозволяє перевіряти унікальність тексту, Переспа, наявність потрібних ключових слів, водянистость. Після закінчення терміну дії пробного тарифу сервіс запропонує оформити платний пакет.

Після закінчення терміну дії пробного тарифу сервіс запропонує оформити платний пакет

Рекомендуємо Content Yoda як кращий інструмент з комплексного аналізу текстів.

Важливо!

Унікальність далеко не головний показник якості контенту.

Існують такі параметри, як водність, читабельність, структурування. Тому вибирайте копірайтера не по вмінню писати унікальний контент, а за вмінням його якісно і всебічно викладати. Вартість такого контенту зазвичай вище середнього.

Як перевірити на унікальність англомовний текст?

Способи перевірки англомовного контенту на унікальність мало чим відрізняються від способів перевірки російськомовного. Крім вищевказаних сервісів ви також можете користуватися:

Copyscape

Базову перевірку сторінок Copyscape може робити безкоштовно. Для цього в порожнє поле вставте адресу сторінки, яку потрібно перевірити на плагіат, натисніть «Go» і сервіс покаже на яких ще ресурсах зустрічається контент з вказаною сторінки.

Перевірка безпосередньо тексту на плагіат становить $ 0,05 (за кожну перевірку). Після реєстрації на сайті ви вносите потрібну суму на баланс і можете користуватися сервісом.

Duplichecker

онлайн сервіс Duplichecker дозволяє перевіряти текст безпосередньо на сайті (додаючи його в порожнє поле), або завантажувати файли з текстовим контентом.

Після того, як вставили текст в порожнє поле, натискаємо Check Plagiarism і внизу під цією кнопкою з'явиться список сторінок зі схожим або таким же контентом.

Незареєстровані користувачі можуть виконувати 3 перевірки унікальності статті в день. Для зареєстрованих користувачів обмежень немає.

Також унікальність англомовного тексту можна перевірити вже описаними вище сервісами Advego Plagiatus і Content Yoda.

Як збільшити унікальність тексту

Стандартний спосіб - це переписати неунікальні частини тексту. В першу чергу намагайтеся переписувати ті частини в яких поспіль йде більше ніж 3-4 неунікальний слова (все неунікальні місця тексту будуть підсвічені після перевірки, як на скріншотах вище).

Після того, як ці місця тексту будуть виправлені, при повторній перевірці програма (або сервіс) видасть вам більш високі результати по унікальності.

У разі ж якщо унікальність тексту низька, ми рекомендуємо переписати весь текст, а не намагатися дотягнути значення до потрібних параметрів.

Як перевірити текст на унікальність за допомогою онлайн сервісів?
Як перевірити на унікальність англомовний текст?