Як підключити ваші вміст & SEO команди

  1. 1. Зламайте силоси
  2. 2. Інтегрувати свої робочі процеси
  3. 3. Заохочуйте їх посилювати один одного
  4. 4. Запланувати регулярні спільні збори команд

Ми всі це знаємо   зміст і SEO нерозривно пов'язані між собою   , чому так багато організацій наполягають на відокремленні цих відділів

Ми всі це знаємо зміст і SEO нерозривно пов'язані між собою , чому так багато організацій наполягають на відокремленні цих відділів? rel = "noopener noreferrer" Як частина a подорож компанії до цифрової трансформації інтеграція цих двох команд є життєво важливим для забезпечення того, щоб маркетингові стратегії були згуртованими, привабливими та зручними для пошуку.

Нижче наведено кілька корисних порад щодо того, як бренд може почати підключати SEO та контент-маркетинг під одним дахом:

1. Зламайте силоси

Без регулярного спілкування, для працівників надзвичайно часто невірно розуміють, за що відповідають інші відділи. Це може ускладнити можливість членам команди бачити речі з іншої точки зору. Розгляньте можливість проведення навчальних сесій «Вміст 101» або «Вступ до SEO» для міждисциплінарного навчання. Таким чином, ваш вміст письменник не буде проклинати ваш SEO стратег, коли стратег намагається вставити ключове слово в назві блогу.

2. Інтегрувати свої робочі процеси

Заохочуйте обидві команди до розробки спільного робочого процесу, щоб вміст був одночасно привабливим і оптимізованим перед тим, як перейти в реальний час. Наприклад, деякі SEO не найкращі письменники. Хоча у них може бути файл robots.txt, що має форму top top, мета-опис, який вони щойно написали, може бути нудним і граматичним помилками. Встановивши робочий процес, який передає мета опису команді контенту для копіювання, бренди можуть гарантувати, що вони делегують відповідальність більш ефективно та ефективно.

Крім того, просити ваших авторів вмісту передавати команду SEO будь-якому вмісту сайту або блогу, щоб вони могли ідентифікувати можливості для ключових слів і посилань. Хоча це може бути ефективним на самому початку, воно, на жаль, не може продовжуватися так. Введіть точку №3…

3. Заохочуйте їх посилювати один одного

Враховуючи характер кінцевих термінів і пріоритетів проекту, реально не завжди буде достатньо часу для кожного опису мета - переходу від SEO до контенту, або для кожного окремого вмісту, щоб перейти від вмісту до SEO. Однак, наділяючи цими командами можливість подумати про свою роботу з іншим на увазі, працівники можуть зрештою досягти точки, де вони з упевненістю можуть використовувати інструменти та інформацію, яку вони дізналися в минулих проектах, без необхідності переходити назад і вперед між відомствами.

4. Запланувати регулярні спільні збори команд

Після початкового впровадження та інтеграції важливо, щоб обидві команди знали, що відбувається у світі контент-маркетингу та SEO. Чи була у Google зміна алгоритму, або в Instagram було запущено нову функцію, чим більше ваші команди знають, тим швидше вони можуть робити стратегічні кроки для клієнтів і клієнтів.

Хоча вони можуть здаватися простими змінами, вони мають потенціал, щоб зробити велику різницю в цифровій ефективності вашої організації. SEO і зміст глибоко інтегровані, тому дуже важливо переконатися, що ваші команди також.

Про автора: Кортні Вогеле

Як стратег SEO в R2i, Кортні працює, щоб допомогти клієнтам збільшити органічну видимість через пошуковий ландшафт через технічні та творчі шляхи. Як головний ботанік пошуку, вона абсолютно любить вивчати незаперечний зв'язок між змістом і SEO. Коли вона не прокручує Screaming Frog, ви можете знайти її, граючи на гітарі, прикрашаючи печиво, і подорожуючи за кордон. Вихідно з Клівленду, ви можете також зловити її носіння LeBron Джерсі або вкорінення проти Воронів!