Як писати сучасні SEO-тексти (статті)? Як швидко розкрутити сайт?

  1. Детальна покрокова інструкція з написання SEO-статей і текстів
  2. Як писати «ідеально» оптимізовані статті (тексти), які будуть продавати?
  3. Як поліпшити комерційні чинники вашого сайту і подивитися на нього «очима» клієнта?
  4. Чи існують ідеальні SEO-тексти і чи варто до них прагнути?
  5. Як максимально швидко розкрутити сайт і почати отримувати перших клієнтів?
  6. За рахунок чого клієнти отримують мотивацію досягати топові позиції в Яндексі і Гуглі?

У цій статті я вирішив детально розібрати питання: як правильно писати SEO-статті (тексти) і яким чином можна швидко розкрутити сайт в сучасних умовах

У цій статті я вирішив детально розібрати питання: як правильно писати SEO-статті (тексти) і яким чином можна швидко розкрутити сайт в сучасних умовах?

Останнім часом мені все частіше приходять листи з приводу мого нового відеокурсу «Секрети практичного SEO» . Реліз цього відео-кейса вже кілька разів відкладався (з об'єктивних причин), тому люди, які записалися до попереднього списку, запитують про дату його виходу. Детальна інформація про цей курс представлена ​​на окремій сторінці, зараз же ми поговоримо на тему написання сучасних СЕО-текстів і не тільки.

Приводом для написання цієї статті стало вже 3-е поспіль лист від одного моїх потенційних клієнтів.

Нижче я процитую зміст останніх листів від Валерія Смотрицького:

1-е лист:

1-е лист:

Питання про новий видеокурсе «Секрети практичного SEO»

2-е лист:

Питання про дату виходу курсу за SEO

3-е лист:

Лист від клієнта з питанням: як писати сучасні SEO-тексти?

Перечитав купу документів, переглянув купу відео - в голові каша, цілісної схеми дій немає ... Може, порадите який-небудь джерело інформації, де я міг би детально вивчити реалії сучасних сео-текстів, щоб можна було почати наповнювати сайт контентом ?!

Я написав досить докладну відповідь Валерію, за що він висловив мені свою велику подяку.

Але питання, пов'язані з написанням SEO-текстів, виникають не тільки у Валерія, тому я вирішив викласти текст моєї відповіді на блог.

Зміст свого останнього листа я публікую нижче. У підсумку «народилася» повноцінна стаття, присвячена базової оптимізації сторінок сайту в сучасних умовах. Упевнений, що багатьом з вас ця інформація також принесе користь.

Зміст і навігація:

Детальна покрокова інструкція з написання SEO-статей і текстів

Для початку дуже рекомендую прочитати мою безкоштовну інструкцію з написання SEO-статей для сайту . Для новачків її буде більш ніж достатньо. Вона називається «Як правильно писати SEO-тексти (статті)?». Даю на неї посилання http://ruslansavchenko.com/seo/seo-optimizaciya.html

Прочитайте всі мої рекомендації і нехай ваш копірайтер враховує їх у своїй роботі. Намагайтеся, щоб після написання тексту, слова з обраної ключової фрази (під яку буде оптимізована ваша стаття) не перевищували 3% (максимальний відсоток у всьому тексті).

Можна перевірити хоча б цим сервісом http://istio.com/rus/text/analyz/ . Вставляєте текст або посилання на сторінку зі статтею, натискаєте кнопку аналізу ( «водність») і дивіться скільки відсотків в тексті займають ваші ключові слова. Якщо «ключі» занадто часто зустрічаються в статті (більше 3%), то бажано «розбавити» текст і замінити точні входження на інші форми слів і т.д. Так як Яндекс і Гугл не люблять «переоптімізірованние» сторінки.

Аналіз SEO-тексту

Також бажано, щоб потрібна ключова фраза додатково вживалася в короткий зміст (в різних склонениях і з додаванням інших слів).

Обов'язково підберіть для ваших статей якесь тематичне відео (можна чуже з Ютуб, так як створити своє це трудомісткий процес). В ідеалі, в майбутньому заведіть свій канал на YouTube і викладайте туди корисні відео по темі вашого сайту. А потім додавайте їх на сторінки свого ресурсу (в ті ж статті).

На зображенні нижче показаний приклад розміщення відео в тексті сторінки на сайті:

Приклад відео на сайті

Робіть гарне оздоблення кожної сторінки. По можливості, додавайте в ваші статті: списки, таблиці, графіки, порівняння і т.п. Вставляйте в текст побільше цікавих і інформативних картинок.

Як писати «ідеально» оптимізовані статті (тексти), які будуть продавати?

Припустимо, що я ваш потенційний клієнт і прийшов до вас на сайт. Важливо, щоб я відразу зрозумів, що ви реально профі, і побачив все ваші переваги (досвід, вигоди і т.д.). Важливо «убити» мене вашою пропозицією. Щоб мені просто не захотілося йти на інший сайт.

Простий приклад для фірми пластикових вікон. Напишіть приблизно наступне: «Зателефонуйте нам прямо зараз, і наші фахівці зроблять безкоштовні заміри ваших вікон і підберуть найвигіднішу пропозицію. Додатково у нас діє акція до 1 числа Х місяці. Така-то послуга або товар надається безкоштовно кожному нашому клієнту! »Це лише приклад, ви краще знаєте специфіку вашого бізнесу і бажання клієнтів.

Опис вигод для клієнта на сайті з продажу пластикових вікон

Також дуже важливо домогтися того, щоб навіть непідготовленим людям було цікаво і легко читати будь-яку вашу статтю. Тримайте в голові портрет вашого цільового клієнта. Чи багато у нього часу? Чи буде він читати десятки тисяч символів «сухого наукового» тексту? Поставте себе на його місце. Подивіться на свій сайт «чужими очима».

А може краще відразу дати коротке пояснення і вставити відео-презентацію послуг? Але це окрема велика тема. Як грамотно і ефективно використовувати відео (для залучення додаткових замовлень і поліпшення SEO-ефекту), я в подробицях розповів в своєму новому видеокурсе .

Відсутність орфографічних помилок на сайті - навіть не обговорюється! Це враховують і пошукові системи, і люди. Але ще гірше, якщо в текстах будуть «професійні» помилки. Якщо я зрозумію, що розбираюся в питанні краще, ніж автор сайту, я ніколи не стану вашим клієнтом. Потенційний замовник відразу захоче назавжди піти зі сторінки, якщо зрозуміє, що статтю писав некомпетентний в темі людина.

Тому завжди перечитуйте те, що написав навіть найкращий копірайтер. Ідеально, якщо вашим автором буде досвідчений фахівець зі сфери вашого бізнесу. Але це, як правило, дороге задоволення. Тому або пишіть самі, або кілька разів перечитуйте кожен текст.

Як поліпшити комерційні чинники вашого сайту і подивитися на нього «очима» клієнта?

Додайте на сайт можливість залишити побажання або вказати на помилку. Наприклад, той же сервіс reformal.ru. Найоптимальніший варіант - встановити скрипт онлайн-консультанта. Це додатково підвищить довіру. Телефони на самому видному місці в «шапці» сайту і т.д. Але це знову велика окрема тема. Всі важливі комерційні чинники я також детально розглядав в курсі з SEO.

Всі важливі комерційні чинники я також детально розглядав в курсі з SEO

Приклад номера телефону в шапці сайту

Краще написати 5-6 класних і реально корисних статей або оглядів (щоб потенційні клієнти довго і з цікавістю їх читали), ніж купити 50-60 статей сумнівної якості у «горе-копірайтерів». Просто переписані з інших джерел статті ( «рерайт») не принесуть великої користі. Особливо, якщо вони погано «оформлені». І пошукові системи відмінно вміють відрізняти реально якісні статті від неякісних.

У своєму курсі я докладно торкнуся цю тему і покажу все на реальних прикладах. Але в плані базової «оптимізації» головну суть я описав. На початковому етапі цього більш ніж достатньо.

Самий складний і трудомісткий процес - це створити реально якісний і корисний контент. Навіть якщо ви спочатку допустите помилки в SEO-оптимізації сторінок або текстів, це не страшно. Тим цікавіше вам стане в майбутньому. Надалі ви все правильно «Дооформити» і побачите: як покращаться позиції вашого сайту.

Чи існують ідеальні SEO-тексти і чи варто до них прагнути?

прочитайте мою статтю про SEO оптимізацію сторінок сайту і давайте завдання копірайтер. Після того як тексти будуть готові, сміливо додавайте всі матеріали на сайт і красиво їх оформляйте.

Після того як тексти будуть готові, сміливо додавайте всі матеріали на сайт і красиво їх оформляйте

Релевантність сторінки з SEO текстом

І не бійтеся, що ви в чомусь помилитеся. Зараз немає 100% «жорстких» правил, як саме повинен бути оптимізований ваш текст. Важливо, щоб пошукова система зрозуміла про що саме йде мова в вашій статті і на який конкретно запит вона відповідає. А далі Яндекс і Гугл почнуть залучати на цю сторінку людей з пошуку і стануть «оцінювати» наскільки їм подобаються ваші матеріали. При цьому в подальшому ви зможете без проблем поліпшити отримані спочатку позиції.

Не чекайте «чарівної таблетки» у вигляді мого нового відеокурсу і т.п. Створюйте якісний сайт і контент. Чим більше хорошого матеріалу з'явиться на вашому сайті, тим легше буде його «оптимізувати» надалі. Тому ваше головне завдання на поточний момент - наповнювати сайт якісним контентом.

Тому ваше головне завдання на поточний момент - наповнювати сайт якісним контентом

Найцінніше на сайті - якісний контент

А в нових навчальних відео я дам вам приклади і рекомендації на цю тему. Ви більш докладно дізнаєтеся: як правильно «оформляти» сторінки сайту в плані СЕО-оптимізації. А також будете знати, що слід виконувати, щоб отримати більш високі результати в майбутньому.

Як максимально швидко розкрутити сайт і почати отримувати перших клієнтів?

Дам вам ще одна важлива порада зі свого досвіду. Поки ваш сайт знаходиться в процесі створення і наповнення, не чекайте його виходу в ТОП в тому ж Гуглі і Яндексі. Тим більше, якщо у Вас «сезонний» бізнес. Уже зараз створіть окремий Лендінгем (лише однієї сторінки продає сайт) з описом ваших послуг. Налаштуйте самостійно контекстну рекламу (або краще замовте у кого-то створення ефективної рекламної кампанії) і починайте залучати цільових клієнтів вже «сьогодні».

Налаштуйте самостійно контекстну рекламу (або краще замовте у кого-то створення ефективної рекламної кампанії) і починайте залучати цільових клієнтів вже «сьогодні»

Приклад односторінкового продає сайту (Landing page)

Що це дасть? Якщо рекламна кампанія в тому ж Яндекс.Директі буде налаштована грамотно, ви відразу зможете протестувати вашу пропозицію і зрозуміти наскільки воно може конкурувати. Можливо у вас високі ціни або є ще якісь недоліки.

Якщо буде дуже мало дзвінків або замовлень, в першу чергу, необхідно робити більш привабливим сама пропозиція. І, звичайно ж, сам сайт.

Наприклад, давати додаткові послуги (бонуси), гарантії, яких немає у конкурентів. Чому клієнти повинні звернутися саме до Вас, а не замовити ту ж послугу «у дяді Васі»? Чим ви кращі? У вас є досвід, більший перелік послуг, більш низька ціна і т.п.?

Підкреслюйте ваші вигоди не тільки на самій «продає» сторінці, а й на інших сторінках сайту. Наприклад, в тексті вашої статті йдеться про те, як правильно виконуються ті чи інші роботи, в чому їх відмінності і т.д.

В якомусь з абзаців обов'язково напишіть щось подібне:

«Фахівці нашої компанії додатково роблять« то-то », так як це покращує якість підсумкової роботи. Також ми використовуємо деякі «ноу-хау», які підвищують швидкість і ефективність виконання тих чи інших етапів. Всі наші методи були виведені з багаторічного досвіду і показали високу ефективність на практиці. »

»

Додаткові вигоди для клієнта на сайті

Це прості приклади «з голови». Ваш досвід і знання специфіки вашого бізнесу дозволять створювати більш привабливі вигоди для клієнтів.

Більш того, ви також можете оформити окрему сторінку на вашому поточному сайті під той же «Лендінгем» або презентацію послуг. Але якщо основний сайт поки ще перебуває в незавершеному вигляді, то окремий лише однієї сторінки продає сайт (landing page) буде працювати набагато краще.

Так як на односторінковому Лендінзі клієнти не зможуть ходити за порожніми сторінками сайту, втрачаючи довіру до ресурсу. Вони або відразу зроблять замовлення, або просто підуть, якщо їх не зацікавило вашу пропозицію.

Обов'язково поставте веб-аналітику на сайт (наприклад, ту ж Яндекс.Метрику), вкажіть цілі і відстежуйте за якими ключовими запитами люди роблять замовлення або дзвінки. Щоб в майбутньому відсівати неефективні ключові фрази і не «зливати» бюджет «в трубу».

Починайте гнати цільовий трафік вже зараз. Завдяки цьому ви відразу зрозумієте, чи продає ваш сайт в його теперішньому вигляді. Реальні клієнти самі оцінять і скажуть: гарне у вас пропозицію чи ні. Якщо сайт буде ефективно «продавати», тоді сам Бог велів витрачати частину від заробленого прибутку на його пошукове просування (на SEO)!

І у вас спочатку з'явиться дуже багато цінної інформації. Наприклад, які пошукові фрази приносять найбільше цільових клієнтів. Ось на них ви і будете робити акцент в подальшому під час пошукового просування сайту.

За рахунок чого клієнти отримують мотивацію досягати топові позиції в Яндексі і Гуглі?

Я не дарма найчастіше пропоную своїм клієнтам з «молодими» сайтами починати саме з контекстної реклами. Коли власники бізнесу бачать «віддачу» від реклами і сайт кожен день приносить десятки заявок, вони самі просять збільшити бюджет на той же «контекст» і починати також SEO просування. Якщо сайт регулярно приносить прибуток, то замовник вже на 100% впевнений і навіть краще за мене знає для чого його потрібен ТОП в Яндексі і Гуглі.

Простий приклад з моєї практики. Клієнт продає нерухомість. Наводжу умовні цифри. Він вклав 10 тис. Рублів в контекстну рекламу, на які було залучено N-ну кількість заявок. В результаті отримані замовлення принесли близько 200 000 рублів доходу. Простіше кажучи, вклав 10 тис., А отримав 200 тис. По суті це той же «грошовий верстат». Звичайно, пропозиція у нього відмінне і ціни привабливі. Інакше «віддача» була б набагато гірше навіть при найкращій «розкрутці».

Але який головний висновок? Він зрозумів, що його сайт приносить реальний прибуток і реклама в Інтернеті працює! Тепер він сам просить приділяти якомога більше часу його сайту, починати його активну SEO-просування і т.д. І робить це з величезним бажанням і ентузіазмом. Весь час збільшує бюджет. Ще б. Я теж мрію давати кому-то 1 рубль, і щоб мені «повертали» 20.

І найважливіше! Йому вже не потрібно нічого доводити і говорити банальні фрази: «ви будете платити гроші за такі-то послуги і потім через місяці або рік» отримаєте віддачу ». Він відразу відповідає наступне: «мені не потрібно продавати послугу, я її вже купив і чекаю реалізації всіх етапів на практиці».

Проблеми замовників SEO-послуг

А коли ви навчитеся розбиратися у всіх основних моментах, то зможете максимально економити гроші. Так як будете все виконувати або самостійно, або доручіть цю роботу своєму співробітникові (одного і т.д.). Адже куди приємніше платити гроші перевіреній людині, якій ви довіряєте, ніж стороннього фахівця (нехай навіть дуже досвідченому і «крутому»).

Ось така моя «філософія» і прості базові поради.

Ну а з питанням повноцінної «розкрутки» сайту я обов'язково вам допоможу. Саме для цього скоро і вийде мій новий відеокурс «Секрети практичного SEO». Після якого ви будете точно знати, що і навіщо потрібно робити, щоб отримати успішний підсумковий результат.

Але почати раджу саме з моєї інструкції по SEO-оптимізації сторінок сайту для новачків .

PS Якщо будуть якісь питання, сміливо задавайте. Постараюся відповісти або надати посилання на додаткові навчальні матеріали.

З повагою, Руслан Савченко.

Валерій висловив мені слова подяки за цю інформацію.

Валерій висловив мені слова подяки за цю інформацію

Сподіваюся, що мої поради і рекомендації принесуть користь і вам!

Якщо Вам цікава тема: « Як оптимізувати сторінку сайту відразу під кілька ключових фраз »? Тоді раджу прочитати корисну інструкцію по вказаним посиланням.

Якщо ви хочете навчитися просувати сайти самостійно в сучасних умовах, рекомендую вам онлайн-відеокурс 2017 року:

Як поліпшити комерційні чинники вашого сайту і подивитися на нього «очима» клієнта?
Чи існують ідеальні SEO-тексти і чи варто до них прагнути?
Як максимально швидко розкрутити сайт і почати отримувати перших клієнтів?
За рахунок чого клієнти отримують мотивацію досягати топові позиції в Яндексі і Гуглі?
Може, порадите який-небудь джерело інформації, де я міг би детально вивчити реалії сучасних сео-текстів, щоб можна було почати наповнювати сайт контентом ?
Вона називається «Як правильно писати SEO-тексти (статті)?
Як писати «ідеально» оптимізовані статті (тексти), які будуть продавати?
Чи багато у нього часу?
Чи буде він читати десятки тисяч символів «сухого наукового» тексту?
А може краще відразу дати коротке пояснення і вставити відео-презентацію послуг?