Як позиціонувати в Google: Посібник для початківців

 1. 1. Знайдіть ключові слова
 2. Як шукати ключові слова
 3. 2. Створіть вміст для свого сайту
 4. Вміст має бути текстовим
 5. Як підготувати свої тексти
 6. 3. Оптимізуйте сторінки
 7. 4. Це полегшує індексацію
 8. Пов'язані ключі
 9. Використання файлів sitemaps
 10. 5. Покращує роботу користувачів
 11. 6. Отримати вхідні посилання
 12. Методи отримання вхідних посилань
 13. Застарілі методи
 14. 7. Будьте терплячими
 15. Інші корисні ресурси для позиціонування в Google

Дозвольте мені здогадатися Дозвольте мені здогадатися ...

Ви б не сказали, що ваш сайт особливо помітний на Google, чи не так?

Ви налаштуєте свій сайт з усією ілюзією світу, ви сідаєте чекати потік трафіку і ...

Абсолютно нічого не відбувається.

Не візит, не коментар, а не "подобається" на Facebook. І чому говорити про продажі.

У великій какофонії, яку ми називаємо Інтернетом, непомітно, це правило, а не виняток. І не тому, що те, що ви пропонуєте, є поганим або нецікавим, а тому, що вас ніхто не може знайти.

Мережа перенасичена, і Google показує лише 10 результатів ... Чи можна щось зробити?

Відповідь: Так.

Те, що Інтернет переповнений сторінками, не означає, що кожен конкурує з першими. Насправді, переважна більшість не має шансів позиціонувати себе.

Люди, які створюють веб-сайти, як правило, не знають, як змусити їх працювати в пошукових системах. Вони не розуміють ролі зв'язків. Вони не оптимізують ваші сторінки. Вони навіть не перестають думати про ключові слова.

У цьому посібнику я навчу вас, як поводитися з усіма цими аспектами, так що ви можете поставити себе, а не лише один, але десятки кроків попереду більшості веб-сторінок.

1. Знайдіть ключові слова

Ключове слово - це те, що користувачі набирають у Google, щоб знайти те, що вони шукають. Вони вводять термін, після чого з'являється список відповідних сторінок.

Мета полягає в тому, щоб деякі з ваших сторінок з'явилися серед перших результатів. Але питання в тому, чому з'являються пошукові терміни?

Це може здатися очевидним, але те, що мислимо в термінах ключових слів, не повинно бути схожим на реальність. Як правило, люди шукають інтуїтивно, використовуючи прості, більш прості слова, ніж можна очікувати.

Уявіть собі, що втрата часу та грошей полягає в тому, щоб працювати місяцями, щоб поліпшити свою видимість, а потім виявити, що у вас є неправильні терміни. Ось чому це гарна ідея, щоб почати з пошуку слів, які використовують користувачі; таким чином ви обов'язково будете рухатися у правильному напрямку з самого початку.

Як шукати ключові слова

Існує багато способів пошуку ключових слів, тому давайте подивимося на загальний підхід у 3 кроки:

 • Генерувати ідеї - складається з отримання початкового списку ключових слів. Ви можете придумати дуже цікаві умови якщо ви досліджуєте:
  • Слова, які ви використовуєте, щоб знайти те, що ви пропонуєте, поставивши себе на місце користувача
  • Слова, які використовують ваші конкуренти на своїх веб-сайтах, які згадуються в блогах і форумах на цю тему, і використовуються в соціальних мережах для того, щоб говорити про те, що ви пропонуєте
  • Слова, які пропонує Google у відповідному розділі пошуку (внизу сторінки результатів), а також у розділі Планувальник ключових слів AdWords
 • Отримати цифри - Що стосується Google, термін, який ніхто не шукає, не має значення. Отже, починаючи зі свого початкового списку слів, вам потрібно з'ясувати обсяг пошуку, накопичений для кожного з них. Планувальник AdWords можна використовувати знову. З іншого боку, потрібно виміряти рівень конкуренції для ваших ключових слів, оскільки занадто високі рівні можуть утримати вас від першої сторінки результатів Google занадто довго. Один із способів зробити це - дізнатися кількість мінімально оптимізованих сторінок за допомогою пошуку intitle: "keyword" .
 • Вибрати умови - Починаючи з початкового списку ключових слів, останнім кроком є ​​вибір найбільш цікавих термінів. Як правило, найкращі умови забезпечують баланс між:
  • Висока актуальність
  • Максимальний обсяг пошуку
  • Можливий найнижчий рівень конкуренції

2. Створіть вміст для свого сайту

Зміст є найціннішим з будь-якого веб-сайту і причиною, чому хтось відвідає вас. Без вмісту вам важко позиціонувати себе.

Подивіться на це таким чином, коли ви виконуєте пошук у Google, ви, мабуть, не очікуєте знайти порожні сторінки; Навпаки, ви очікуєте, що сторінки повні інформації, чи не так? Ну, Google думає так само.

Вміст має бути текстовим

З точки зору пошукової системи, вміст означає текст . Google не розшифровує зображення або витрачає час на файли Flash , але зосереджує увагу на словах, які потім використовуються для знання відповідності сторінки пошуку.

Тому, після того, як ви отримали ключові слова, потрібно створити текстовий вміст для цих термінів. Це збільшить шанси знайти їх.

Як підготувати свої тексти

Проблема, як і в усьому, полягає в тому, що створення ефективних текстів не так просто. Не варто писати абзац і посипати його ключовими словами. Ви повинні взяти до уваги користувача, який, нарешті, прочитає те, що ви пишете.

В Інтернеті, вміст, який працює Він відповідає ряду характеристик:

 • Це цікаво - одна з найбільших помилок, яку ви можете зробити, це вкласти свій цінний час у створення вмісту, який нікого не цікавить. Натомість створюйте цікавий контент на основі ключових слів, що вимагаються.
 • Легко споживати - користувачі Інтернету не читають, сканують. Немає нічого більш ефективного, щоб кинути відвідувача, ніж тирада без розривів рядків. Вам потрібні ваші тексти, щоб бути привабливими для неозброєного ока і легко читатися. Використовувати:
  • Фрази та короткі абзаци
  • Списки
  • Зображення
  • Правильна типографія та розмір шрифту
 • Легко поділитися - останній фрагмент полягає в тому, щоб переконатися, що вміст, який коштує так багато для створення, може охопити весь світ. По-перше, зробіть їх доступними для пошукових систем (ми побачимо пізніше), а по-друге, зробіть їх легкими для спільного використання. Для цього останнього кнопки спільного доступу в соціальних мережах.

3. Оптимізуйте сторінки

Зміст - це лише початок. Це потрібно правильно, щоб отримати максимальну користь від ключових слів. Якщо Google знаходить відповідні терміни на вашій сторінці, це добре, але якщо вони знайдуть їх у потрібному місці, це ще краще.

Важливо, що ви дотримуєтеся деяких принципів оптимізації, оскільки це допоможе вашим сторінкам максимально позиціонувати себе в пошукових системах:

 • Заголовки - Після змісту, назва найважливіший фактор на рівні сторінки, і це також один з найпростіших і найшвидших результатів, які він надає. Як поради, спробуйте Помістіть ключові слова на початку тега заголовка , тому що це де більше ваги вони роблять. І ніколи не повторюйте ту ж назву на декількох сторінках.
 • Заголовки - Заголовки, а особливо <h1> , надають ще одну додаткову можливість оптимізації сторінок. Текст, розташований у заголовках, допомагає пошуковим системам визначати теми сторінки. Крім того, він допомагає читачам розрізняти різні розділи.
 • Тексти - Наведені нижче рекомендації допоможуть оптимізувати тексти для будь-якої пошукової системи:
  • Запропонуйте свої тексти у форматі HTML, а не всередині зображень або файлів Flash
  • Перше речення є найважливішим, спробуйте включити в нього головне ключове слово
  • Використовуйте варіанти та синоніми ключових слів у всьому тексті
  • Не зловживайте своїми ключовими словами і переконайтеся, що вони відповідають тексту
 • Зображення - Оптимізуйте зображення свого сайту Це допоможе вам отримати додатковий трафік з пошукових систем. Використовувати:
  • Ключові слова в назві файлу
  • Ключові слова в описовому тексті Alt
  • Описові зображення ваших ключових слів
 • Мета-описи - Мета опис не впливає на позиціонування сторінки, але впливає на можливість натискання користувачем. Це гарна ідея трактувати мета опис як невелику рекламу Подібно до AdWords.
 • Назви сторінок - назва сторінки також є впливовим елементом у пошукових системах. Якщо це можливо, вкажіть головне ключове слово в назві сторінки (пам'ятайте про це Вам знадобляться дружні URL-адреси ).

4. Це полегшує індексацію

Google використовує посилання для пошуку сторінок які складають сайт. Спочатку прочитайте сторінку і, коли ви закінчите з нею, переходьте до інших через посилання, які вона містить. Частина інформації, що читається, зберігається у вашому індексі, щоб отримати її, коли хтось виконує пошук. Цей процес називається індексуванням і є фундаментальною частиною роботи пошукової системи.

Проблема полягає в тому, що якщо Google не може перейти на інші сторінки, їх не можна індексувати і сторінок, які не входять до індексу, не мають жодного шансу з'являються в пошуковій системі , Щоб уникнути цього, веб-сайт повинен надавати доступ до всіх його сторінок через посилання.

Пов'язані ключі

Існує спосіб організувати посилання на сайт, що сприяє індексації. Вона полягає в тому, що всі сторінки доступні через посилання, що починаються з головної сторінки.

Іншим ключем є те, що посилання не в JavaScript , Java або Flash , тому що Google не ладна з ними. Якщо це ваш випадок, вам потрібно запропонувати альтернативу HTML для цих посилань, щоб пошукова система могла наслідувати їх.

Використання файлів sitemaps

З іншого боку, ви можете полегшити індексацію, якщо ви створили a Мапа сайту у форматі XML і надіслати його до Google. Роблячи це, ви повідомляєте пошуковій системі, які сторінки створюють ваш сайт і де їх можна знайти, так що легко пройти через них.

Кілька ресурсів для створення карт сайту:

 • Мапи сайтів XML - одна онлайн інструмент генерувати карти сайту в XML
 • Google XML Sitemaps - A плагін для WordPress

Після того, як ви отримаєте карту сайту, відправте її в пошукову систему через ваш Інструменти для веб-майстрів ,

5. Покращує роботу користувачів

Метою Google є надання користувачам найбільш релевантних результатів і хорошого обслуговування. Будучи пошуком вашого зіркового продукту, ваш успіх залежить безпосередньо від того, наскільки щасливі користувачі.

Пошукова система повинна не тільки пропонувати кращий вміст запитів, які роблять користувачі, але й найкращий досвід. Отже, щоб позиціонувати себе, ви повинні також запропонувати приємну навігацію.

Основою хорошого досвіду для Google є:

 • Швидкість завантаження - Google використовує швидкість завантаження як фактор ранжування у своєму алгоритмі. Чим швидше сайт, тим краще досвід і тим більше часу користувачі проводять його перегляд. Деякі техніки для збільшення швидкості завантаження Вони:
  • Зменшення часу відгуку сервера
  • Завантажте потрібні та потрібні компоненти для кожної сторінки
  • Визначте пріоритетність видимого вмісту
  • Мінімізуйте вагу сторінок
  • Скористайтеся перевагами кешування й кеш динамічних сторінок браузера
  • Використовуйте CDN, якщо це зручно
 • Мобільна оптимізація - більшість трафіку Google надходить з мобільних пристроїв, тому пошукова система надає перевагу сторінкам, які надають приємний досвід на цих пристроях. Оптимізуйте сайт для смартфонів пройти:
  • Виберіть правильне рішення, будь то адаптивний дизайн, динамічне видання або незалежні URL-адреси
  • Використовуйте відповідну конструкцію, яка полегшує навігацію за допомогою сенсорних панелей на невеликих екранах
  • Зверніть увагу на швидкість завантаження, це критичний аспект у мобільних пристроях

6. Отримати вхідні посилання

Пошукові системи використовують серію факторів для розміщення веб-сторінок , Ці фактори пов'язані з релевантністю змісту та його популярністю .

Відповідність вимірюється шляхом оцінки змісту сайту. Що стосується популярності, які пошукові системи мають більше на увазі - це вхідні посилання (зворотні посилання)

У очах Google, сторінка, яка отримує посилання, більш популярна, ніж сторінка, яка не отримує посилання. Причина в тому, що пошукові системи бачать посилання як рекомендації сторінки, щось на зразок вотуму довіри.

Методи отримання вхідних посилань

Зрозуміло, що зв'язки важливі, але питання полягає в тому, як ви їх отримуєте? Це важка частина, де мистецтво залучення посилань вступає в гру.

Ось деякі ідеї:

 • Публікуйте вміст на своєму сайті - це може здатися очевидним, але багато людей забувають, що найбільш продуктивним способом отримати посилання є їхні власні сайти. Якісний контент, здатний спокусити аудиторію і задовольнити його, притягує зв'язки, як магніт.
 • Публікація вмісту на інших сайтах - Ніхто не посилається ні на кого задарма. Так званий гостьовий блог - це запропонувати якісний контент в обмін на підписання його з посиланням на ваш сайт. Таким чином можна відкрити нову аудиторію, одночасно покращивши видимість у пошуковій системі. Тим не менш, слід уникати створення неякісного вмісту або публікації на посередніх сайтах з єдиною метою отримання посилань. Публікація як гість це не просто SEO , але щоб повідомити про це.
 • Запитувати посилання безпосередньо - Якщо посилання не приходять до вас, чому б не піти на них? Інтернет настільки насичений, що привернути увагу важко, але якщо ваші сторінки пропонують щось інше і можуть заповнити прогалину, нехай інші знають у вашій ніші. Вони, можливо, захочуть зв'язати вас.

Застарілі методи

Процедури придбання посилань постійно розвиваються. Те, що працювало до цього, перестає робити це, оскільки Google стає розумнішим.

Добре буде знати, що більше не працює, щоб уникнути цього:

 • Створіть власні посилання - не рекомендую. Це техніка, яка була ефективною протягом тривалого часу, але в даний час, принаймні, марна. Ручне створення посилань йде проти Правила для веб-майстрів Google і вони можуть бути причиною санкції.
 • Дайте свою думку на блогах і форумах - всупереч тому, що багато людей все ще думають, коментарі не покращують ваш рейтинг (посилання NoFollow ), вони просто залишають відкриті двері на ваш сайт. Секрет полягає в тому, щоб регулярно коментувати блоги та форуми, пов'язані з вашою темою, намагаючись внести цінний внесок у спільноту (уникайте порожніх коментарів і самостійної реклами, вважаються спамом ). Це допоможе залучити відвідувачів у місцях, де ви прокоментуєте, але майте на увазі, що це не зробить вас більш помітними в Google.

7. Будьте терплячими

Робота над ключовими словами, змістом, сторінками, індексацією та посиланнями допоможе значно підвищити вашу видимість у Google. Але поліпшення не відбудеться за одну ніч.

Хоча це може здатися інакшим, позиціонування себе в Google займає багато часу. Потрібен час, щоб працювати на вашому сайті, час для інших людей, щоб поділитися своїм вмістом і зв'язати його, і час для пошукової системи для виявлення змін і повторної оцінки вашого сайту.

Якщо ви вчитеся бути терплячими, ви побачите, що результати прибувають природно і що ви не ризикуєте, тому що ви поспішаєте. Багато людей в кінцевому підсумку приймають контрпродуктивні дії, тому що вони хочуть побачити результати якомога швидше. Результатом у багатьох випадках є a покарання пошуковою системою ,

Якщо ви хочете позиціонувати себе в Google, ви повинні мати на увазі, що найшвидший не завжди той, який досягає вершини раніше.

Інші корисні ресурси для позиціонування в Google

Ось деякі додаткові ресурси, які можуть бути дуже корисними у ваших зусиллях для досягнення кращих позицій у Google:

Як позиціонувати себе в результатах місцевого пошуку Google:

Поліпшення видимості наукових статей у Google Академії:

Що ще ви вважаєте важливим, щоб позиціонувати себе в Google?

Зображення Flickr Creative Commons через foilman

Ви б не сказали, що ваш сайт особливо помітний на Google, чи не так?
Чи можна щось зробити?
Подивіться на це таким чином, коли ви виконуєте пошук у Google, ви, мабуть, не очікуєте знайти порожні сторінки; Навпаки, ви очікуєте, що сторінки повні інформації, чи не так?