Як працювати з Pinterest? 10 важливих основ

Ви запитували, я відповідаю. Довгоочікуваний пост про те як працювати з Pinterest. Пару слів, на якому етапі перебуваю я і з фіга я взагалі тут рассоветовалась. Зараз у мене 4700 фалловеров , І кожен день на мене підписується десь близько 50 осіб. Кількість Рєпіна моїх публікацій часто за 1000 , І саме ця комбінація факторів дає мені близько тисячі візитів в день, щодня. Це приблизно 18-20% мого трафіку. Круто так? =) Я виділила основні моменти, які варто враховувати, працюючи з цієї соц. мережею. Саме розуміння цих основ і вміння грамотно користуватися наданими інструментами допомогло мені досягти сьогоднішніх показників.

UPD: Цей пост писався мною пару років назад, тому я вирішила трохи освіжити інформацію: на даний момент у мене вже більше 37 тисяч передплатників і кількість переглядів моїх пинов в місяць досягло 6,4 млн. Що ще раз підтверджує, що все сказане мною нижче працює дуже добре.

 • Pinterest - англомовна соціальна мережа. Будьте готові до того, що вам доведеться мати справу з спільнотою, де більша частина користувачів російської мови не розуміє. Давайте ми з вами будемо відштовхуватися від цього факту, і планувати свою стратегію роботи з цієї соціальної мережі з чітким усвідомленням того, що кирилиця на Pinterest - неефективна. Перевірено.
 • Почнемо зі створення дощок. Це перше, що вам належить зробити. Варто створювати такі дошки, тема яких точно відповідає тематиці вашого блогу. Причому, чим вужча буде тематика дошки, тим краще, і шанс отримати передплатника, який буде зацікавлений саме в цій темі, вище. Тобто, нема чого створювати одну велику дошку Beauty. Набагато більш ефективно буде мати, наприклад, три дошки Makeup, Skin Care і Nails. Теж саме з Fashion: можна "звузити" тематику до Street Style, Looks, Fashion Shows і так далі. Тобто, виходячи з цього, краще мати 10 дощок, ніж дві.
 • Не забувайте, що кожна дошка повинна належати до одного спільного розділу. Зрозуміло, що Makeup буде ставитися до розділу Hair & Bauty. Але якщо ви створюєте дошку, присвячену, наприклад, пастельних відтінків, будьте уважні у виборі категорії. Все залежить від того, що саме ви збираєтеся пініть на цю дошку - одяг пастельних кольорів? макіяж в пастельних відтінках? пастель в інтер'єрі? - подумайте уважно, оскільки всі прикріплені Піни будуть з'являтися саме в цьому розділі і можуть не знайти свого читача. Адже людина, що переглядає стрічку розділу про інтер'єр, навряд чи зацікавиться раптово з'явилася там фотографією макіяжу, нехай і красивого.

 • Створіть свій власний тег, яким ви будете супроводжувати всі свої публікації. Таким чином, ви зможете створити цілу окрему категорію в Pinterest і привернути увагу до свого імені або назві блогу. Ясна річ, що в цьому випадку тезі варто використовувати ім'я або назва блогу. Наприклад, мій тег - #evatornadoblog .
 • Підписи до фотографій важливі так само як і теги. Так, в Pinterest існує російськомовний сегмент, але роблячи підписи російською - ви досягнете досить мізерної кількості лайків і пинов. Якщо з англійським важко, можна і потрібно обмежитися тегами, які описують картинку. В цьому випадку, скористайтеся словником, або, що буде навіть логічніше, зверніть увагу, як підписують подібні фотографії інші Пінери, можна навіть скопіювати теги. Для картинки, наприклад, макіяжу, самі ходові теги - це #makeup, #mua, #eyemakeup, #lipmakeup. Чим більше тегів, тим краще, наприклад поставити теги #lipstick #red - краще, ніж просто #lipstick. Це звужує параметри пошуку і підвищує шанс "бути знайденим".

 • Люди приходять на Pinterest за натхненням. Тут важливо думати і про якість і привабливості своїх власних фотографій, і робити Рєпіни зі свого сайту з чітким усвідомленням, що якщо фотографія - неприваблива, то вона не принесе ні переходів, ні передплатників. Кожна з фотографій, яка була "запинаючись" з сайту, потрапляє в загальну стрічку, відповідно категорії вашої дошки.
 • Люди приходять на Pinterest також за рішенням своїх проблем і за відповідями на питання. Якщо ви робите Рєпін з публікації, яка містить в собі поради, уроки чи інші рішення насущних проблем, обов'язково повідомте про це в підпису до картинки. Звичайно, це працює для тих блогів, які містять переклад або мають вбудовану кнопку перекладача. Ви пам'ятаєте, що Pinterest - англомовний? Як правило, користувачі Pinterest не надто сильно переймаються зі складними діями, такими як "вбити посилання в перекладач". Побачивши кирилицю, вони просто закриють вкладку.

 • Крім Рєпіна з власного блогу, не забувайте подорожувати по просторах Pinterest'а і наповнювати свої дошки Рєпіна фотографій інших пользоваталей. Гарна і якісна колекція "чужих" картинок значить не менше, ніж власний контент. Зважайте на те, що багато підписуються на творців дощок зі 100% цікавим контентом. Навіть, якщо це не ваші фотографії.
 • Оскільки ви власник свого блогу, не забувайте користуватися інструментами, які пропонує Pinterest для власників свого бізнесу. Блог - це теж бізнес, правда? Нехай і не високоприбутковий =) Обов'язково сайт як власник бізнесу (або верифікуйте аккаунт як власний) - тут . Обов'язково підтвердіть власність свого сайту (щоб отримати гарну червону галочку про те, що ваш обліковий запис - це офіційний акаунт вашого блогу). І не забудьте користуватися наданими Pinterest інструментами для бізнесу! По-перше - це кнопки і віджети, які допоможуть вам отримувати більше Рєпіна (а значить більше переходів) з вашого сайту. Ви знаєте, що якщо я заходжу до вас і бачу круту фотку, я роблю її Рєпін до себе? Ось, нехай це буде вам мотивацією всюди зробити доступні кнопки, щоб і іншим користувачам було швидко і зручно пініть ваші гарні макіяжі, луки або манікюр. І останній, і важливий, аспект інструментарію для бізнесу - аналітика. Ви можете спостерігати в режимі "нонстоп" статистику Рєпіна, пинов і переходів на сайт. Це допоможе вам розібратися, які фотографії з ваших дощок і блогу подобаються людям більше, а від яких фото варто відмовитися. І так, трохи не забула! Команда Pinterest робить щотижневу розсилку з порадами щодо використання їх інструментів і просування своєї справи. Це додатковий голос на користь того, щоб верифікувати свій акаунт як бізнес-аккаунт (не бійтеся, ніхто з вас брати податки не буде =)))

 • На закінчення хочу сказати, що соціальна мережа Pinterest - це чудовий інструмент для блогів, які роблять упор на фотоконтентом. Якщо у вас блог текстовий з однієї великої фотографією, краще зупинити свій вибір на інших інструментах. На Pinterest'e "живуть" люди, які люблять красиві картинки і чекають, що ви їм їх дасте "та побільше, побільше". Приходячи по піну в ваш блог, вони хочуть побачити більше фото. Дайте їм це, і людина підпишеться на вас, навіть якщо у вас російськомовний блог. Вони не будуть вас читати, але будуть вас "дивитися", знаючи, що ваш блог - це відмінне джерело картинок.

UPD: Нехай вас не лякає той факт, що для користування інструментарієм вам необхідно зарегиться аккаунт як бізнес! Все це робиться дуже просто тут !

Все це робиться дуже просто  тут

А якщо у вас вже є аккаунт, його просто потрібно конвертувати в бізнес - тут .

А якщо у вас вже є аккаунт, його просто потрібно конвертувати в бізнес -  тут

Задавайте питання, якщо щось незрозуміло чи хочете подробиць;)

Круто так?
Все залежить від того, що саме ви збираєтеся пініть на цю дошку - одяг пастельних кольорів?
Макіяж в пастельних відтінках?
Пастель в інтер'єрі?
Ви пам'ятаєте, що Pinterest - англомовний?
Блог - це теж бізнес, правда?
Ви знаєте, що якщо я заходжу до вас і бачу круту фотку, я роблю її Рєпін до себе?