Як правильно писати статті з точки зору SEO?

 1. Перед написанням правильною статті:
 2. 1) Пошук ключових слів задовольняють темі статті.
 3. Пошук ключових слів за допомогою системи Яндекс:
 4. Пошук ключових слів за допомогою системи Google:
 5. ВЧ, СЧ і НЧ запити. Що це?
 6. Приступаємо до написання статті:
 7. 2) Починаємо писати вступ для сайту.
 8. 3) Пишемо основний текст статті.
 9. 4) Зображення в статтях. Як я їх оптимізує?
 10. наостанок:

Вітаю тебе дорогий читачу, як настрій в останні дні літа Вітаю тебе дорогий читачу, як настрій в останні дні літа? Сподіваюся після цієї статті воно стане ще більш прекрасним ніж зараз, тому що сьогодні ми з вами навчимося писати правильні статті для пошукових систем. Нещодавно я опублікував статтю - « Як написати статтю «, Хоча не тільки як написати, а як правильно і цікаво написати статтю.

Там ми з вами розбирали як догодити читачам при написанні статей, цю тему я звичайно ж не закінчив, але вирішив трохи відкласти, а між цим написати статтю на тему написання статей для пошукових систем. Тобто про те, як писати статті, що б пошукові системи їх добре їли і не кривдили вас в Топі пошукової видачі.

Правильне написання статей - дуже складна робота, і думаю вам, як і мені доведеться довго над цим працює, що б повністю освоїти цю техніку. Рекомендації які я дам в цій статті - суто моя думка, і моя технологія, якщо ви готові її оскаржити, то будь ласка, я уважно вас вислухаю в коментарях.

Перед написанням правильною статті:

Цю статтю я вирішив написати якимось іншим форматом, не просто набором правил, яких варто дотримуватися, і кроки, якими слід крокувати, я вирішив написати так, як я роблю сам Цю статтю я вирішив написати якимось іншим форматом, не просто набором правил, яких варто дотримуватися, і кроки, якими слід крокувати, я вирішив написати так, як я роблю сам. Тобто по мимо рад які будуть доповнювати статтю, в першу чергу я буду описувати свої дії. Ну почнемо ...

1) Пошук ключових слів задовольняють темі статті.

Перед тим як написати статтю, я займаюся пошуком ключових слів (  Що таке ключові слова Перед тим як написати статтю, я займаюся пошуком ключових слів ( Що таке ключові слова? ). Коли тема статті вже зрозуміла, в голові зібраний приблизний макет статті, можна точно підібрати ключові слова, які головним чином будуть показувати основну думку майбутнього поста. Яким чином я це роблю?

Пошук ключових слів за допомогою системи Яндекс:

Для того що б дізнатися пошукові запити системи Яндекс потрібно перейти за посиланням: http://wordstat Для того що б дізнатися пошукові запити системи Яндекс потрібно перейти за посиланням: http://wordstat.yandex.ru/. Далі вам відкриється щось на подобі пошукової системи, але за ключовими словами. Пропоную знайти список ключових слів на тему: «Створити сайт«.

Як ви можете побачити на зображенні, після того як ми ввели запит, Яндекс видав нам ключові слова. Але він їх видозмінив за популярністю, показав схожі запити, на основі нашого. Але на щастя за спиною у Яндекс є кілька корисних фішок.

По мимо звичайного пошуку за запитами ви можете використовувати кілька фільтрів, які допоможуть вам відібрати найбільш відповідні тексту запити По мимо звичайного пошуку за запитами ви можете використовувати кілька фільтрів, які допоможуть вам відібрати найбільш відповідні тексту запити. Для цього достатньо ввести запит, але вже з лапками, подивіться що вийшло:

Лапки показують фразовий запит, тобто він більш точний і показує запити тільки з введеної фразою Лапки показують фразовий запит, тобто він більш точний і показує запити тільки з введеної фразою. Якщо порівняти результат з першою спробою, де ми нічого не вводили, можна зрозуміти, що той запит показує всі пов'язані ключові слова.

Якщо ж ви перед кожним словом запиту поставите знак оклику, цим самим ви будете виділяти кожне слово, і пошукова система буде вважати його як за обов'язкове, тобто якщо я через запит: «! Створити! Сайт» - пошукова система підбере для мене все запити , де обов'язково присутні слова: «Створити» і «Сайт».

Наприклад, якщо я введу запит таки чином: «Створити! Сайт». П.с. покаже мені результат, і слово сайт буде обов'язково бути присутнім в кожній відповіді. Давайте подивимося що вийшло 😉 Наприклад, якщо я введу запит таки чином: «Створити

Пошук ключових слів за допомогою системи Google:

На щастя з Гугл все набагато простіше, у Google пошук ключових слів супроводжується додатковими кнопками, за допомогою яких можна активувати фільтри На щастя з Гугл все набагато простіше, у Google пошук ключових слів супроводжується додатковими кнопками, за допомогою яких можна активувати фільтри. Давайте не будемо багато говорити, а подивимося все на ділі. Перейдіть на сайт Google AdWords (http://adwords.google.ru/KeywordPlanner) перед вами вилізе сторінка, з великою кількістю всяких фішок і можливостей, як личить системі Гугл. Зараз я вам поясню що все означає ...

 1. Перше і найголовніше - форма введення запитів або ключових слів. Тут на відміну від Яндекса ви можете ввести необмежену кількість запитів, для цього кожне ключове слово потрібно писати в окремому рядку.
 2. Веб-сайт - Google дає можливість шукати окремо на будь-якому сайті, мені особисто жодного разу не придалася ця функція, може вам і знадобиться.
 3. Для більш точного підбору ключових слів Гугл ввів такий розділ як категорії. Цю функцію я так само не використовую бо адекватність підбору ключових слів від Google мене і так влаштовує.
 4. Розширені можливості пошуку - тут думаю все буде зрозуміло, ви можете поставити фільтри, такі як регіони, мови і так далі ...
 5. Каптча - єдиний мінус, як я вважаю, у пошуку ключових слів через Гугл. Хоча і вводити припадає лише один раз, але все одно здорово напружує ...
 6. Тепер про фільтри - Широке. Це фільтр показує всі пов'язані ключові слова на ваш запит, приблизно те ж саме, якби ви ввели запит в Яндекс без всяких лапок.
 7. Точне - те ж саме, якби ви в Яндексі ввели перед кожним словом знак оклику. Як бачите Гугл показує більш широке коло огляду. Ось чому я практично завжди користуюся саме Google.
 8. Фразовое - це якби ви в Yandex ввели запит в лапках. Як видно в Google все трохи зручніше.

Це тільки на перший погляд здається, що все як то складно, насправді варто вам спробувати кілька разів і ви будете почувати себе впевнено, з легкістю підбирати потрібні ключові слова і крок за кроком просувати свій сайт в ТОП пошукових запитів Це тільки на перший погляд здається, що все як то складно, насправді варто вам спробувати кілька разів і ви будете почувати себе впевнено, з легкістю підбирати потрібні ключові слова і крок за кроком просувати свій сайт в ТОП пошукових запитів.

Насправді і в Wordstat.Yandex, і в Google AdWords є додаткові фішки у вигляді графіків, таблиць і так далі, але я ними користуюся дуже рідко, хіба що так, для власного розвитку. Ну і ваше дорогоцінний час я вирішив не витрачати ...

ВЧ, СЧ і НЧ запити. Що це?

Напевно ви чули про Низько Частотні, Середньо Частотні та Високо Частотні запити, але чи замислювалися ви для чого вони потрібні Напевно ви чули про Низько Частотні, Середньо Частотні та Високо Частотні запити, але чи замислювалися ви для чого вони потрібні? Таким чином Веб-майстри показують конкурентність того чи іншого запиту.

Низькочастотні запити - це запити, які не конкурентні, як правило це ключові слова, які мають від 0 до 1000 запитів на місяць. Спеціально для вашої зручності я виділив низькочастотні запити зеленим кольором. Молодим сайтам варто дотримуватися саме цих запитів, так як не маючи довіри у пошукових систем вони навряд чи зможуть конкурувати в високочастотних запитах найближчим часом.

Середньочастотні запити - це вже більш конкурентна сфера, де одне слово приділяється від 1000 до 5000 запитів на місяць. Як правило молоді сайти і тут можуть спробувати свої сили, давайте підемо далі ...

Високочастотні запити - ну це вже вся сила. Великі проекти та інформаційні сайти, які своїми золотими черевиками затоптують всю «молодь». Запитів в місяць тут більше 5000, не варто сюди заглядати молодим сайтам, тому що потраплять в ТОП вони не так скоро ...

Все що я говорю, це всього лише правила, які з власного досвіду склали більше розвинені веб-майстри. Іноді трапляється так, що молодий сайт потрапляє в ТОП ВЧ запитів. І ви можете це зробити, головне експериментуйте.

Особисто я взагалі не дивлюся на частотність запитів, я підбираю ключові слова, які найкраще підходять до моєї майбутньої статті. Як правило у мене - це 1-2 ВЧ запиту, 2-3 СЧ і нарешті 4-5 НЧ. Але це всього лише мої припущення, не завжди виходить діяти за правилами.

Приступаємо до написання статті:

Ну що-ж, коли я починаю писати статтю, у мене теж є кілька правил, які, як я вважаю, позитивно впливають на її ранжування пошуковими системами Ну що-ж, коли я починаю писати статтю, у мене теж є кілька правил, які, як я вважаю, позитивно впливають на її ранжування пошуковими системами. У цьому я переконався на одному зі своїх інтернет-проектів, коли після використання цих правил значно зросла відвідуваність сайту, саме за рахунок цих сторінок.

2) Починаємо писати вступ для сайту.

Практично все  Seo  -фахівці твердять про те, що пошукові системи навчилися визначати головний текст від другорядного Практично все Seo -фахівці твердять про те, що пошукові системи навчилися визначати головний текст від другорядного. Наприклад, чим вище в статті знаходиться ключове слово, тим воно більш результативно, ніж чим, якщо ключове слово буде знаходиться в кінці статті.

Логічно чи не так? Якщо у вас є те, про що ви хочете дуже сильно розповісти, то, що читачам буде дуже цікаво, то про це ви розкажете на самому початку статті, якщо ви звичайно не повний нелюд, який буде мучити себе і читачів до кінця статті.

Керуючись цим правилом, я для себе встановив один закон. Писати всі ключові слова в вступі. Вступ - це верхня частина статті, де ви коротко розповідаєте про що буде йти мова, а так же готуєте читача, про це я розповідав в цієї статті.

Впишіть туди всі ключові слова, які ви знайшли використовуючи сервіси Yandex і Google, природно пов'язавши це все в єдине ціле, в читабельні текст, щоб це не виглядало як набір безглуздих слів.

3) Пишемо основний текст статті.

Ну після вступу відповідно йде основний текст статті, якими ж правилами я керуюся при написанні тексту Ну після вступу відповідно йде основний текст статті, якими ж правилами я керуюся при написанні тексту? Як я вже говорив в попередній статті про правильне написання постів , Текст потрібно розділяти на розділи, бачите до кожної своєї думки я прив'язую підзаголовок?

У цьому підзаголовку обов'язково повинне бути присутнім ключове слово! Текст в заголовках пошукові системи читають в першу чергу, щоб зрозуміти про що йде стаття. Далі в тексті під заголовками необхідно вставити 1-2 ключових слова і обов'язково те, які ви вставили для заголовків.

Не обов'язково використовувати ключове слово таким як його вам показали в системі Google або Yandex, що б уникнути переоптімізаціі я іноді змінюю ключові слова. Наприклад: Сервіс Google не показав ключове слово «Створити сайт», але я його вже використав, за цим вдруге я можу написати вже «Створення сайту», хоч воно і не було дано пошуковою системою як ключове слово.

Я думаю ви зрозуміли, структуру ключового слова можна трохи змінювати, в цьому немає нічого поганого. Мені здається пошукові системи навчилися визначати змінені ключові слова, за цим ваші старання не залишаться без уваги.

4) Зображення в статтях. Як я їх оптимізує?

Дуже багато початківців веб-майстрів залишають без уваги зображення і це дуже погано Дуже багато початківців веб-майстрів залишають без уваги зображення і це дуже погано. Напевно вони не знають, що зображення можуть допомогти не тільки в правильному ранжируванні статті, але так само вони здатні принести додатковий приплив відвідувачів.

Але перед тим як прочитати урок, рекомендую вам дізнатися як правильно шукати і вставляти картинки на сайт ? Тим самим ви навчитеся отримувати від картинок найкращу користь для свого сайту ...

Як же правильно оптимізувати зображення ? Тут все дуже просто, достатньо вписати в додаткові рядки опис і заголовок зображення, але багато хто цим нехтують, тим самим роблять гірше тільки собі. Давайте розглянемо всі на прикладі:

Коли ви додаєте зображення в текстовому редакторі WordPress , Натиснувши на кнопку «Додати мультимедійний», з'являється нове вікно завантажувача. Після того як в завантажили зображення, думаю не потрібно пояснювати як це робити, якщо що задавайте питання в коментарях, у вас з'являються параметри зображення.

Бачите під зображенням дві форми для тексту під назвою «Тема» і «Атрибут alt». Ось якраз таки і вони є обов'язковими для заповнення. Інші форми, можна відставити порожніми, нічого від цього не зміниться, а ось ці 2 обов'язкові!

Що туди писати? Все просто, я в заголовок вписую короткий опис, або назва, як вам буде завгодно, зображення, до чого воно відноситься. А в «Атрибут Alt» той же заголовок але з використанням ключового слова.

наостанок:

На цьому практично всі, я закінчую цей урок, звичайно ж ще будуть доповнення, опису нових фішок і так далі. Єдине що хочу сказати не переоптімізіруйте статтю. Намагайтеся все робити для людей, не потрібно працювати на пошукові системи.

Краще поставити недостатньо ключових статей і не потрапити в ТОП пошукової видачі, ніж постійно додавати їх занадто багато і отримати бан. В цьому випадку вам доведеться працювати не на ТОП, а на вивід сайту і АГС пошукових систем.

Торкаючись оптимізації статті, вам сподобається урок: Як вивести схожі записи після статті? Даний спосіб виведення допоможе не тільки вашим користувачам в пошуках нового і цікавого матеріалу на вашому сайті. Пошукові системи так само скажуть вам спасибі 😉

Дякую за увагу, з вами був Міннагаліев Альберт і блог WpMen !

Що це?
Як я їх оптимізує?
Що таке ключові слова?
Яким чином я це роблю?
Що це?
Напевно ви чули про Низько Частотні, Середньо Частотні та Високо Частотні запити, але чи замислювалися ви для чого вони потрібні?
Логічно чи не так?
Ну після вступу відповідно йде основний текст статті, якими ж правилами я керуюся при написанні тексту?
Як я їх оптимізує?
Що туди писати?