Як правильно просувати Лендінгем

 1. У чому труднощі SEO-просування Лендінзі?
 2. Ефективні методи просування Лендінзі
 3. контекстна реклама
 4. SMM
 5. SEO
 6. висновок

Цільова сторінка (landing page, посадкова сторінка, Лендінгем) - це рекламна сторінка, створена для спонукання відвідувачів до цільового дії (передплати, заповнення заявки, установити програму і т. П.). Як Лендінзі може виступати автономна цільова сторінка, мікросайту або одна з існуючих сторінок головного сайту. Перші 2 варіанти більш ефективні, так як спеціально «заточені» під вчинення цільових дій. Про особливості їх просування ми сьогодні і поговоримо.

У чому труднощі SEO-просування Лендінзі?

Чисто технічно Лендінгем мало чим відрізняється від звичайного сайту. Домен, шаблон, контент, форма реєстрації - ці елементи є скрізь. Але просувати посадочні сторінки методами SEO важко. На це є як мінімум 5 причин:

 1. Обмежений обсяг контенту. Основа SEO-просування - це текст. Але в силу специфіки Лендінзі на них не розміщують інформаційні статті, мануали, огляди. Тут буде яскрава графіка, кілька блоків з описом продукту, його характеристиками, можливо, відгуками і портфоліо. Виходить досить бідно, щоб конкурувати з повноцінними великими сайтами.

  Приклад рекламного Лендінзі
  Приклад рекламного Лендінзі

 2. Мала кількість сторінок. Зазвичай Лендінгем складається з однієї сторінки. Можлива наявність горизонтального меню з 4-5 вкладками. Природно, що пошукові системи при ранжируванні в конкурентних нішах будуть віддавати перевагу сайтам з великою кількістю інформативних сторінок.

 3. Вузька семантика. Лендінгем розробляється під конкретну послугу або продукт. Включити сюди широке семантичне ядро ​​не вийде. Тут працює принцип «один Лендінгем - одне речення - одна смислова група запитів».

 4. Неможливість SEO-просування по ВЧ і СЧ. В силу зазначених вище причин Лендінзі не отримують достатнього трасту для високого ранжирування по популярних запитах. Навіть якщо ви забезпечите масу природних посилань (наприклад, за допомогою модуля SeoPult ), Це не гарантує успіху. А ось по НЧ Лендінзі цілком можна вивести в ТОП-10.

 5. Неможливість покрити широкі потреби покупців. Справа в тому, що пошукові системи аналізують суміжні потреби користувачів. Наприклад, той, хто шукає «купити айфон», швидше за все хоче купити і чохол до нього. Але так як Лендінгем не охоплюють цих суміжних напрямів, то навіть з просуванням основного запиту будуть складності. Яндекс дивиться на асортимент і широту пропозиції, і показує у видачі першими ті сайти, де більше вибір.

Висновок: якщо ви плануєте просувати Лендінгем методами SEO, то ефект буде тільки по НЧ запитам з низькою конкуренцією, і то в регіонах з невисокою конкуренцією. В іншому випадку краще сфокусуватися на інших методах отримання трафіку.

Ефективні методи просування Лендінзі

Перш ніж почати просувати посадкову сторінку, доведіть її в буквальному сенсі слова до досконалості. Тут принцип «сім разів відміряй - один раз відріж» працює на всі сто. Не варто сподіватися, що зверстана на швидку руку сторінка буде пачками генерувати ліди. Тільки після ретельного опрацювання змісту, дизайну і юзабіліті можна приступати до просування.

контекстна реклама

З пошукової контекстної реклами приходять мотивовані користувачі, вони шукають конкретний продукт або послугу. На відміну від SEO, тут можна просуватися по будь-яким словами: ВЧ, СЧ або НЧ (незалежно від рівня конкуренції).

Для запуску контекстної реклами в Ю Я і / або AdWords зручно користуватися автоматизованим модулем SeoPult. Кампанія створюється буквально за 10-15 хвилин. На першому кроці ви вказуєте базові настройки (геотаргетинг, час показу оголошень, вибираєте місця показу і тактику).

На першому кроці ви вказуєте базові настройки (геотаргетинг, час показу оголошень, вибираєте місця показу і тактику)

Зверніть увагу на додаткові налаштування. Тут є галузеві рішення для різних сфер: кредитування, автострахування, ЗМІ, інтернет-магазинів та ін. Рішення є пакетами налаштувань з урахуванням специфіки кожної сфери діяльності.

Рішення є пакетами налаштувань з урахуванням специфіки кожної сфери діяльності

На другому кроці система підбере ключові слова. Можливо 3 варіанти підбору: на основі семантики вашого сайту, на основі слів конкурентів і з лічильників статистики. Крім того, ви можете додати слова вручну або завантажити їх пакетом.

На третьому етапі система визначить оптимальні ставки для обраної рекламної системи. Більш того, автоматично будуть складені оголошення. Вам залишається запустити кампанію і чекати потоку клієнтів. Якщо виникнуть проблеми і питання по налаштуванню реклами, вам допоможе персональний менеджер - послуга коштує всього 3000 рублів на місяць.

SMM

Перш ніж запускати рекламу в соцмережах, треба ретельно вивчити свою цільову аудиторію і скласти її портрет. Зверніть увагу на такі характеристики:

 • підлога;
 • вік;
 • сімейний стан;
 • інтереси;
 • освіта;
 • регіон проживання.

Без дослідження цільової аудиторії ви будете бити «з гармати по горобцях». Після того як ви отримали чітке уявлення про те, на кого орієнтуватися, можна запускати таргетовану рекламу і замовляти пости в тематичних паблік з посиланнями на ваш Лендінгем.

Реклама повинна подаватися таким чином, щоб користувачі розуміли, куди і навіщо вони переходять. Мотивувати залишати контакти і заявки можна, якщо пропонувати щось натомість: промокодом, безкоштовні електронні книги, подарунок першим 100 замовникам і т. П.

SEO

Якщо просувати Лендінгем в органіці по НЧ запитам з низькою конкуренцією, то хороші позиції будуть гарантовані, але тільки при дотриманні правил оптимізації:

 • заповніть метатеги Title, Description і Alt для картинок (з обов'язковим природним входженням головного ключового слова);
 • використовуйте не більше 4-5 НЧ запитів для однієї сторінки (причому вони повинні бути з однієї смислової групи. Наприклад, ключі «замовити кухню» і «ремонт кухні» різні за змістом, і використовувати їх на одній сторінці можна. А ось ключі «замовити кухню »і« купити кухню »цілком можна поєднувати);
 • уникайте переспама (досить 1 входження кожного ключового слова; неприпустимо «криве» входження ключів, списки ключів, вживання їх в сусідніх реченнях);
 • Можна вибрати один заголовок H1, а також підзаголовки H2 і H3 - заглиблюватися до рівня H4-H6 на Лендінзі недоцільно;
 • якщо ви плануєте отримувати трафік з органіки, то не використовуйте прихований текст і технологію клікджекінга;
 • додайте сайт в Яндекс.Довідник і Google Мій Бізнес, поставте мітки на картах;
 • зробіть Лендінгем дружнім до перегляду на мобільних екранах;
 • додайте кнопки для швидкого розшарювання в соцмережах;
 • проведіть технічну оптимізацію (налаштуйте індексацію в robots.txt, створіть sitemap.xml, налаштуйте 301 редирект, сторінку 404, зробіть мікророзмітки, оптимізуйте швидкість завантаження);
 • працюйте над природною зовнішньої посилальної масою (додавайте сайт в каталоги, довідники, отримуйте посилання з блогів, ЗМІ, форумів, соцмереж).

Якщо ви рухаєтеся відразу в декількох регіонах, то має сенс створити регіональні піддомени. Наприклад, основний домен - site.ru, а регіональний - spb.site.ru.

Піддомени можуть відрізнятися тільки сторінкою контактів, але в цьому випадку високий ризик дублювання контенту. Тому краще уникализировать контент. Треба вказати головне дзеркало сайту в Яндекс.Вебмастере і Search Console і включити піддомени в навігацію основного сайту. Для кожного поддомена потрібен свій файл sitemap.xml і robots.txt. Також рекомендуємо додати посилання з регіональних ресурсів на піддомени.

Всі ці дії при правильному підборі ключових слів допоможуть отримати топовий позиції. В результаті трафік з органіки буде невеликий, але стабільний.

висновок

Залучати трафік на Лендінгем можна декількома способами. Найбільш очевидні - це контекстна і банерна реклама. Методи SEO теж можливі, але з меншим успіхом за названими вище причин.

Який би спосіб ви не вибрали, головна умова успішних конверсій - це, власне, сам Лендінгем. Рекомендації по створенню чудового Лендінзі ви можете знайти в цієї статті.

У чому труднощі SEO-просування Лендінзі?
У чому труднощі SEO-просування Лендінзі?