Як правильно розкрутити групу Вконтакте

Ця стаття буде не зовсім звичайною, в ній ми розповімо Вам про можливі способи розкрутки груп в популярному російському соціальному ресурсі. На сьогоднішній день, кожен другий Seo-блог розміщує на своїх сторінках статті, в яких розповідається про те, як можна збільшити трафік сайту за допомогою соціальних сервісів. На перший погляд, подібне "просування" зможе здатися елементарним, однак на ділі, все виявляється не таким вже й простим. Зазвичай, для того, щоб з соціальних ресурсів (в даному випадку дітище Павла Дурова) на сайт надходив хороший трафік, на Ваш аккаунт має бути багато друзів і бажано таких, яких цікавить тема Вашого сайту або ж на акаунті повинна бути добре "розкручена" тематична група.

Зазвичай, для того, щоб з соціальних ресурсів (в даному випадку дітище Павла Дурова) на сайт надходив хороший трафік, на Ваш аккаунт має бути багато друзів і бажано таких, яких цікавить тема Вашого сайту або ж на акаунті повинна бути добре розкручена тематична група

Відразу ж відпадає перший варіант, тому як зібрати дуже велику кількість друзів, при цьому, яких цікавить тематика сайту і на додачу ще й активних (які будуть здійснювати переходи на Ваш сайт) завдання просто не реальна, тому залишається варіант тематичної групи. "Розкрутити" її до пристойного кількості учасників (мінімальне число до 10 000 чоловік) буде не легко, хоча і цілком реально. Тепер розглянемо докладніше.

Як розкрутити групу в російському соціальному ресурсі.

Для того, щоб в групу отримати цільових відвідувачів, її необхідно "просунути" в верхній рядок пошуковика "Вконтакте". За рахунок кількості знову вступили учасників збільшуються і позиції групи в пошуковику, відповідно, чим більша кількість учасників буде складатися в групі, отже, на більш високому місці вона зможе займати в пошуковику. Тепер розглянемо приклад:

Тепер розглянемо приклад:

На скріншоті можна увідeть, що місця в перших трьох рядках за запитом "фільми On-line" займають ті групи, у яких велика кількість учасників. Проте, на скріншоті є і деяка суперечність: так остання група, у якій кількість учасників становить 225 000 чоловік по ідеї повинна знаходитися на першому місці в пошуковій видачі, проте ж, вона навіть не потрапляє в першу трійку. А все досить просто: в назві групи не міститься входження ключової фрази типу "фільми On-line".

Популярний російський соціальний ресурс безперервно розвивається, постійно додаючи різноманітні фільтри, завдяки яким блокуються групи.

Наприклад, web-майстер, який недавно створив групу, дуже часто звертається до "накрутчиків". У надії на можливість швидке збільшення учасників групи і позицій в пошуковій видачі російського ресурсу йому доводиться платити багато грошей. Хоча як виявляється на практиці, шкоди від подібної "розкрутки" може бути більше, ніж користі. Адже з часом, більша половина "накручених" учасників може бути заблокована за їх сумнівну активність. У групі це може виглядати наступним чином:
Наприклад, web-майстер, який недавно створив групу, дуже часто звертається до накрутчиків
Збільшення заблокованих користувачів, з часом може призвести до блокування всієї групи в цілому. Гроші, таким чином, були просто викинуті на вітер, група заблокована і толку від неї тепер зовсім ніякого. Тому, перш ніж скористатися послугами подібних "накрутчиків", подумайте добре про можливі наслідки. "Розкрутити" групу безкоштовно цілком реально. Хоча це може і зайняти набагато більше часу, однак група в цьому випадку буде дійсно "живий", що вкрай для Вас необхідно.

Таким чином, ми не поспішаючи перейшли до можливості безкоштовно "розкручувати" групи в російському соціальному ресурсі.

Способи безкоштовної розкрутки груп в популярному соціальному ресурсі.

Можливих варіантів безкоштовної розкрутки груп існує досить багато: від елементарних запрошень учасників до вірусної маркетингової кампанії. Розберемо кожен із способів.

Перший спосіб: запрошення учасників за інтересами. Наприклад, Ви створили групу на тематику мережевого маркетингового бізнесу, і Вам необхідні люди, яких цікавить ця тема.
Необхідно виконати наступне:
Перший спосіб: запрошення учасників за інтересами
- Заходьте на вкладку "люди".
- Вибираєте вік, стать, регіон.
- Обов'язково поставте галочку навпроти опції "зараз на сайті".
- розгортається розділ "Робота" і записуєте сюди світовий мережевий маркетинг або світовий мережевий бізнес.
- Заходьте на сторінки людей, додаєте їх в друзі і надсилаєте повідомлення їм з проханням вступити в Вашу групу.

Це повідомлення не повинно приймати образ явного спаму, не надсилайте всім користувачам одне й те саме повідомлення, російський соціальний ресурс може прийняти його за спам і "заморозить" сторіночку. Тільки лише 40 разів протягом доби можливо відправляти повідомлення-запрошення та додавати друзів. Однак не рекомендуємо користуватися всіма 40-ка запрошеннями, тому як за підозрілу активність російський ресурс зможе "заморозити" аккаунт.

Другий спосіб: вірусна маркетингова кампанія. Організація різноманітних конкурсів, марафонів, різних естафет, акцій і багато іншого. Вашою метою є пробудження інтересу користувачів до Вашого бренду, імені або ж кампанії. Беручи участь в конкурсах, різних акціях і естафетах, користувачі частіше відвідуватимуть Вашу групу, запрошувати в неї своїх друзів, а також запам'ятають і Ваше ім'я. Переможців обов'язково слід винагороджувати. Побачивши, що Ви завжди виконуєте всі свої обіцянки, користувачі почнуть Вам довіряти, і Ваш бізнес буде будуватися на довірі.

Третій спосіб:

дружба з групами, у яких схожі тематики. Заведіть дружбу з адміністраторами групи зі схожою тематикою і запропонуйте їм обмінюватися рекламними постами з Вашою групою. Ефективність від такого співробітництва буде тільки позитивною. З огляду на той факт, що групи тематичні, тоді у Вас і у Вашого партнера буде додаватися кількість учасників.

Деякі поради як вибирати групи-партнери:

- В першу чергу, подивіться яка активність учасників цієї спільноти. Якщо Ви помітите, що в співтоваристві велике число учасників, проте відсутні коментарі, немає лайків і обговорень, тоді напевно учасники цієї групи були "накручені", а згодом їх просто "заблокували". Користі від подібних груп немає, а співпраця з ними не має ніякого сенсу.

- Подивіться як часто оновлюється інформаційне наповнення даної групи. Це служить доповненням до першого раді. Адже немає необхідності пояснювати про те, якщо інформаційне наповнення групи не оновлюється, тоді і користувачі не будуть проявляти активність.

- Простежте за тим, щоб не були заспамлени Ваші групи-партнери. Залишивши рекламне повідомлення в групі, у якій велика кількість спамерів, є ймовірність того, що і Вашу групу також почнуть "завалювати" різними рекламними коментарями. Вашій групі це абсолютно не потрібно.

- І порада наостанок - розвивайте співробітництво тільки з тематичними групами. Користувачам зовсім не подобаються нав'язливі рекламні оголошення, проте, якщо ж ці рекламні повідомлення будуть відповідати за тематикою їх бізнес-діяльності (в даній ситуації - це сфера мережевого маркетингу), в цьому випадку, вони будуть ще й вдячні Вам за корисну рекламний майданчик.

Дотримуючись цих рад, Ви зможете домогтися максимальної віддачі від партнерства.

Четвертий спосіб: коментарі в інших групах. Розшукайте необхідну групу, і обов'язково належних її правила. У деяких групах забороняється будь-яке відображення посилань в коментарях до записів, а порушників безкарно блокує адміністрація. Для того, щоб даремно не витратити свій дорогоцінний час, краще буде перестрахуватися. Якщо в групі все ж дозволяється залишати посилання на інші спільноти і сайти, тоді Ви можете приступити до рекламування. Відразу слід зазначити, що не треба займатися спамом. Залишайте посилання на свої ресурси тільки там, де це буде відповідати. У деяких групах також є можливість завантаження своїх аудіозаписів, відеороликів і зображень. Це також можливо буде використовувати, як спосіб для реклами. Знайди групу, у якій відкрита можливість додавання інформаційного наповнення, завантажте в групу свою картинку і її опис, залиште посилання на своє співтовариство. Теж саме можна зробити з відеороликами або аудіозаписами.

П'ятий спосіб: "накрутка". Хоча вище і писали про те, що "накрутка" не дає позитивного ефекту, а навіть може привести до блокування всієї групи, проте все одно, даний спосіб також включаємо в нашу статтю. Якщо до "накрутки" грамотно підійти, тоді з її допомогою в пошуковику можна буде успішно просувати Вашу групу. Як раніше вже помічали, найбільш високі місця в пошуковій видачі займають ті групи, у яких велика кількість учасників, для цього їх можна буде просто "накручувати". Зараз пояснимо, як зробити так, щоб Ваша група не змогла перетворитися на "мертву", а в "собачок" не перетворювалися б її користувачі.

Для "накрутки" Вам знадобляться спеціальні програми. Можна скористатися багатофункціональними програмами для роботи в популярному російському соціальному ресурсі "FvCheat", "Viking Botovod" або "VkBot". У всіх цих програм є демо-версії, за допомогою яких Ви зможете протестувати "накрутку". Правда відмінність полягає в тому, що демо-версія набагато довше проводить "накрутку", ніж повна, тому рекомендуємо відразу ж купувати повноцінну версію, однак, рішення залишається тільки за Вами.

У цій статті всі дії будуть продемонстровані на прикладі роботи програми "Viking Botovod", яку можливо буде завантажити на офіційному сайті за адресою: http://viking-studio.com/botovod-vkontakte/. Встановивши програму, запускаєте її і потрапляєте на сторінку з функціональними можливостями. У демо-версії доступна тільки вкладка "обмін", за допомогою якої можливо "накручувати" учасників групи, мітки "Мені подобається", різні опитування, а також "накручувати" перегляди відеороликів і друзів.

Для того, щоб можна було приступити до проведення "накрутки" необхідно буде виконати наступне:
Для того, щоб можна було приступити до проведення накрутки необхідно буде виконати наступне:

- Заходьте в програму і натискаєте на опцію "Додати сторінку".
- Вибираєте опцію "Додати обліковий запис" зі списку.
- Введіть пароль і логін від своєї сторінки.
- На вкладці "обмін" навпроти пункту "Включити обмін вступами в групу" поставте галочку.
- Введіть номер групи. Для визначення номера групи, натискаєте на піктограму "лупа", залиште свій E групи і натисніть на "визначити номер".
- Збережіть всі налаштування.

Все найцікавіше починається з цього моменту. Після того, як почалася "накрутка", кількість користувачів, що вступили в групу з кожним днем ​​буде збільшуватися, однак разом з цим буде збільшуватися і кількість заблокованих користувачів. Ваше завдання буде полягати в щоденній перевірці "стану користувачів". Для цього, необхідно в групі перейти на сторінку "управління спільнотою", потім зайти на вкладку "учасники" і видалити всіх користувачів, у яких з'явилися зображення "собачки" замість фотографії. Паралельно з цим продовжуєте "накручувати" учасників групи.

Після того, як Вам вдалося набрати необхідну кількість учасників за певним запитом, припиняєте "накрутку" і переглядаєте статистику. Якщо в продовженні декількох днів після того, як зупинили "накрутку" учасники продовжують приходити, отже, до групи стали вступати реальні користувачі, які прийшли з пошукача російського соціального ресурсу. Адже власне кажучи, саме цього Ви і намагалися домогтися.

Важливий момент, після того, як зупиніться "накручувати", продовжуйте і далі перевіряти списки учасників. Адже адміністратори популярного соціального ресурсу блокують користувачів поступово, тому у Вас все ж залишається шанс блокування групи.

Як платними способами розкрутити групу в російському соціальному ресурсі.

Швидко "розкрутити" свою групу, до необхідної кількості учасників Ви зможете скориставшись платними способами. Позитивне в цьому те, що група поповнюватися буде не роботами, а реальними людьми. Способів для цього досить багато, проте розповімо Вам лише про найбільш ефективних. Розберемо кожен з них.

Перший спосіб: використання контекстної реклами. Також як пошукова система "Yandex" і "Google", свою мережу контекстної реклами створив і соціальний сервіс "Вконтакте". З'явилося це нововведення зовсім недавно, і вже встигло зарекомендувати себе як гідний інструмент для "розкрутки". Ось таким чином виглядає контекстна реклама на сторінках соціального ресурсу:

За допомогою такої рекламної мережі можна з успіхом займатися "розкруткою" як груп, також і сайтів. Дуже великим плюсом є те, що є можливість гнучкого налаштування на цільову аудиторію: перераховувати інтереси, визначати віковий поріг, позначати країну, вказувати місто, вулицю і багато іншого. Грамотно налаштувавши рекламну кампанію, є ймовірність отримання відмінної віддачі.

Другий спосіб: "розкрутка" за допомогою сервісу "Advego". Зареєструвавшись на цьому сайті, створюєте завдання з текстом на кшталт:

- Зайдіть до групи соціального ресурсу (за посиланням на групу) і вступите в неї.
- Залиште відповідний коментар до будь-якої із записів (не проходять коментарі типу - "автору respect", "супер" і подібні цим).
- Натискаєте на опцію "запросити друзів" і запрошуєте 40 користувачів в групу.
- Для перевірки відправляєте посилання до себе сторінку, формулювання коментаря та скріншот запрошених.

Вартість за виконання подібного завдання поставить - 10-15 центів. І як результат, при мінімальних витратах можна буде отримати добре "розкручену", і що найважливіше - це "живу" групу. Зміст можна відредагувати відповідно до Ваших вимог, також є можливість додавання умови - натиснути опцію "мені подобатися і розповісти друзям". Ефективність від такої "розкрутки" буде вище, однак винагороду доведеться збільшити на кілька центів.

Третій спосіб: рекламні оголошення в групах, які вже "розкручені". Існують такі групи, які добре "розкрутили", і адміністратори згодні за певну суму розміщувати Ваші рекламні оголошення у верхніх рядках рейтингу своєї спільноти. У групі з чисельністю від 200 000 учасників, одна година рекламного оголошення у верхніх рядках рейтингу, може Вам обійтися від 1000 до 10 000 рублів.

Щоб замовити рекламне оголошення, потрібно ввести в пошукову систему соціального ресурсу необхідний запит, і вибрати такі спільноти, в яких кількість учасників не менше 100 000 користувачів. Потім, ймовірну рекламний майданчик треба буде оцінити на предмет віддачі. Для початку оцінюєте поверхнево: частоту оновлення інформаційного наповнення спільноти, середня кількість міток "Мені подобається" і критичних зауважень щодо протоколів (в разі якщо вони відкриті), особливо слід звертати увагу на те, як реагують користувачі на рекламні повідомлення (на кількість залишених міток : "Мені подобається" і "Розповісти друзям"). Після неглибокого аналізу, можна буде перейти до вивчення більш глибокої статистики. Перед розміщенням в групі рекламних оголошень, запитайте у адміністратора доступ до статистичних даних і обов'язково звертайте увагу на такі фактори як: загальна кількість відвідувачів та кількість переглядів на протязі доби, активність учасників групи і співвідношення вступили учасників і новоприбулих людей.

Від кількості відвідувачів групи і кількості переглядів буде залежати, скільки людей зможе побачити Ваші рекламні оголошення. Якщо в групі буде велика кількість учасників, проте відсутні відвідувачі і перегляди, а це може говорить тільки про одне - учасники були "накручені", і Ваші рекламні оголошення не принесуть ніякої ефективності.

Також не слід розміщувати рекламні оголошення в групі, в якій кількість учасників, які вийшли, перевищує кількість знову вступили. Таке співвідношення демонструє те, що ця група не подобається користувачам або ж вона зовсім не розвивається. Рекламні оголошення в цій групі не принесуть бажаного ефекту, Ви тільки марно розтратити свої гроші.

І останнє, на що слід звернути свою увагу - це демографія. Подивіться на ситуацію: якщо Вам необхідно рекламувати якусь жіноче співтовариство, тоді і здійснювати рекламну кампанію слід в жіночих групах.

Після проведення аналізу статистики, напишіть адміністратору групи, або людині, що відповідає за рекламу, і обговоріть всі деталі.

Завдяки цим трьом способам "розкрутки" груп в популярному російському соціальному ресурсі Ви зможете отримати максимальну віддачу. До слова сказати, на "розкручених" групах можна дуже добре заробити.