Як прибрати category і вкладеність категорій WordPress - Плагін No category parents

Захотів позбутися вкладеності категорій на цьому блозі, вирішив прибрати з url слово category і батьківські категорії рубрики. Знайти плагін виявилося не так просто.

Знайти плагін виявилося не так просто

Вирішив скоротить url'и категорій на своєму блозі WordPress, але зіткнувся з деякими труднощами. А точніше, не міг знайти нормальний робочий плагін, який би прибрав і слово category і батьківські рубрики з url категорій.

Завдання було прибрати category і батьківські рубрики з url категорій. Щоб, наприклад, з https://seobook.info/category/scripts/wordpress/ вийшло https://seobook.info/wordpress/.

Почав шукати плагін, але всі рекомендовані на інших блогах плагіни мені не підходили. Вони або не працювали зовсім, або працювали, але прибирали тільки category, але не прибирали вкладеності. Пробував remove-parents, Seo-Without-Category і Top Level Categories.

Remove Parents вобще відмовився у мене працювати. Всі номери категорій, він перетворив на посилання на головну сторінку сайту.

Seo-Without-Category прибрав тільки "category", але не прибрав вкладеності категорій, тобто він замість «/ category / parent-category / my-category /» зробив «/ parent-category / my-category /». Мені це не підходить.

Top Level Categories точно також як і Seo-Without-Category, прибрав тільки добавку category, але вкладеність в батьківські рубрики він не прибрав.

Після тривалих пошуків інших плагінів і способів прибрати category і вкладеність категорій, забрів в каталог плагінів wordpress , І там знайшов чудовий плагін No category parents, який повністю впорався з поставленим завданням.

Плагін No category parents - Цей плагін прибирає приставку category і все батьківські категорії з url вашого блогу. Наприклад, «/ category / parent-category / my-category /» перетвориться в «/ my-category /».

Сторінка плагіна на wordpress.org

Установка No category parents стандартна. Розпаковуєте скачаний архів, заливаєте папку "no-category-parents" в "wp-content / plugins". В адмінці активуєте плагін. Усе.

Знаєте інші плагіни або способи прибрати category і вкладеність з url категорій, пишіть в коментарях.