Як прискорити iPhone 7 (Plus): 6 кращих рад

  1. 1. Пришвидшіть анімації
  2. 2. Оновлення ПО до останньої версії
  3. 3. М'який скидання
  4. 4. Перевірте список фонових завдань
  5. 5. Очистіть кеш додатків
  6. 6. Скидання iPhone
  7. Як справи у вашого iPhone?

iPhone не відноситься до телефонів, які починають працювати повільніше через місяць після покупки. Але з кожного правила є винятки. Причиною уповільнення iPhone може бути старе або повне помилок програмне забезпечення, вимогливі до ресурсів додатки або простий обман зору. У будь-якому випадку, дотримуйтесь нашої інструкції, і ви обов'язково змусите свій iPhone 7, iPhone 7 Plus або більш ранюю модель працювати на максимальній швидкості.

1. Пришвидшіть анімації

Можливо, ваш iPhone тільки виглядає повільним. Анімації можуть візуально гальмувати роботу смартфона. Особливо яскраво це проявляється на iPhone 7. Якщо ви чутливі до таких речей, можливо, вам варто відключити анімації в інтерфейсі.

Відкрийте Установки> Основні> Універсальний доступ> Зменшення руху. Після активації цієї опції анімацію під час відкриття додатків, папок і т.п. будуть відключені.

2. Оновлення ПО до останньої версії

Якщо ви не оновлювали ПО iPhone з часу покупки, зараз саме час зробити це. Ви можете вважати, що оновлення до останньої версії ОС сповільнить роботу телефону, але це лише міська легенда. Для старих моделей це дійсно було так: вони були недостатньо швидкі, щоб справлятися з новими можливостями iOS.

Але в наші дні все інакше. Apple відомо про такі проблеми, тому вони оптимізують оновлення для всіх версій iPhone, а не тільки останньої; крім того, апаратне оснащення iPhone навіть дворічної давності досить сучасно.

Якщо у вас проблеми з продуктивністю, це може бути викликано помилками в додатках або ПО Apple, які були виправлені в нових версіях. Крім того, своєчасне оновлення оптимально з точки зору безпеки.

Тому без зволікання відкривайте Установки> Основні> Оновлення та оновлюйте програмні компоненти до новітніх версій.

3. М'який скидання

Простим рішенням в разі недостатньої продуктивності може стати м'який скидання iPhone. Просто натисніть і утримуйте кнопку вимикання і «Додому», поки смартфон не перезавантажиться. На iPhone 7 і 7 Plus алгоритм виглядає дещо інакше: тут вам знадобиться утримувати кнопки «Додому» і зменшення гучності.

Це не скине ваші настройки і дані. Відбудеться лише непомітна перенастроювання деяких невидимих ​​для користувача деталей. Якщо деградація вашого телефону була викликана несправним або шкідливим додатком, це повинно допомогти.

4. Перевірте список фонових завдань

iOS зазвичай дуже добре справляється з управлінням фоновими завданнями. Проте, іноді вони можуть виходити з-під контролю. У деяких випадках програми використовують технічні прийоми, щоб постійно працювати на тлі - так, серед іншого, надходить додаток Facebook. Один із способів вирішення цієї проблеми - заборонити фонове виконання для додатків, яким воно не потрібно.

Відкрийте Установки> Основні> Оновлення контенту і відключіть доступ додатків на зразок Facebook.

5. Очистіть кеш додатків

Накопичуються в кеші дані можуть уповільнювати роботу вашого iPhone і займати дисковий простір. На жаль, зробити це не дуже просто. iOS не надає легкого шляху для очищення кешу, тому вам доведеться розбиратися з кожним додатком окремо (причому не всі вони включають цю функцію). У популярних додатках начебто Dropbox і Google ви зазвичай можете знайти таку опцію в налаштуваннях.

Часто великих розмірів досягає кеш Safari. Щоб очистити його, відкрийте Налаштування> Safari і клацніть «Очистити історію і дані сайтів».

Щоб очистити його, відкрийте Налаштування> Safari і клацніть «Очистити історію і дані сайтів»

Щоб дізнатися, який обсяг пам'яті додатки, використовуйте Установки> Основні> Сховище і iCloud. Щоб очистити кеш додатків, що не дозволяють зробити це через вбудовані опції, доведеться видалити їх і заново встановити з App Store .

6. Скидання iPhone

Останнє засіб - скидання налаштувань iPhone. Якщо ніщо з перерахованого вище вам не допомогло, можливо, щось не так з самим програмним забезпеченням. І в зв'язку з загальною закритістю системи iOS, єдине рішення в такому випадку - скидання iPhone до заводського стану.

Перед цим обов'язково зробіть резервну копію своїх даних за допомогою iTunes або iCloud. Для досягнення найкращого результату, проте, ми рекомендуємо не починати знову телефон через iTunes, а почати все спочатку, встановлюючи тільки необхідні додатки.

Для досягнення найкращого результату, проте, ми рекомендуємо не починати знову телефон через iTunes, а почати все спочатку, встановлюючи тільки необхідні додатки

Щоб скинути, перейдіть в Налаштування> Основні> Скидання. Виберіть опцію «Стерти контент і налаштування».

Як справи у вашого iPhone?

Як ви стежите за своїм iPhone? Чи є у вас особливий спосіб підтримувати його продуктивність? Розкажіть про це в коментарях нижче.

Чи не пропускайте новини Apple - підписуйтесь на наш Telegram-канал , А також на YouTube-канал .

Будь ласка, оцініть статтю

Як справи у вашого iPhone?
Як ви стежите за своїм iPhone?
Чи є у вас особливий спосіб підтримувати його продуктивність?