Як прискорити роботу Яндекс браузера

 1. Спосіб 1: Деактевірованние настройки браузера
 2. Спосіб 2: Усунення вірусів на комп'ютері
 3. Спосіб 3: Перевірка швидкості інтернет-з'єднання
 4. Спосіб 4: Додатки
 5. Спосіб 5: Видалення «сміття» з браузера

Якщо ви довгий час користуєтеся Яндекс Броузером і помітили спад швидкості або ж тільки встановили даний браузер і вже бачите, що той не справляється зі своєю роботою, то необхідно з'ясувати, через що це сталося

Якщо ви довгий час користуєтеся Яндекс Броузером і помітили спад швидкості або ж тільки встановили даний браузер і вже бачите, що той не справляється зі своєю роботою, то необхідно з'ясувати, через що це сталося. Причин може бути багато - від повільного інтернету до неполадок з самим девайсом. Тому краще не затягувати з вирішенням цієї проблеми.

На швидкість роботи браузера може впливати безліч параметрів - швидкість інтернету, наявність доповнень і т.д. Щось збільшує швидкодію, а щось навпаки, зменшує.

У цій статті ми розглянемо методи прискорення роботи Яндекс браузера.

Спосіб 1: Деактевірованние настройки браузера

Швидка прогрузкі сторінок є «послугою» Яндекс-браузера за замовчуванням: сторінки швидко завантажуються при скролінгу. Деякі користувачі випадково можуть відключити цю функцію. Варто зауважити, що вона практично не несе навантаження на систему комп'ютера і мінімально впливає на кількість використовуваного трафіку.

Щоб активувати даний вид завантаження в Яндекс браузері скористайтеся наступною інструкцією:

 1. Зайдіть в меню, скориставшись іконкою у вигляді трьох смуг в правій верхній частині екрану.
 2. Зі списку виберіть пункт «Налаштування».
 3. Зі списку виберіть пункт «Налаштування»

 4. Знизу в середині ви побачите кнопку «Додаткові настройки».
 5. Знизу в середині ви побачите кнопку «Додаткові настройки»

 6. Натисніть на квадрат напроти пункту «Заздалегідь запитувати дані про сторінки, щоб швидше їх завантажувати».
 7. Натисніть на квадрат напроти пункту «Заздалегідь запитувати дані про сторінки, щоб швидше їх завантажувати»

Спосіб 2: Усунення вірусів на комп'ютері

Найпершим пунктом у вашому списку повинна стояти перевірка вашого пристрою на наявність будь-яких вірусів, адже вони не завжди проявляють себе блокуванням екрана або чимось схожим - може бути, це буде простий перевантаження жорсткого диска, процесора або оперативної пам'яті.

Для вирішення даної проблеми можна скористатися як платними (Hitman Pro, AntiMalware), так і безкоштовним утилітами. Також, заради профілактики, встановіть на ваш комп'ютер антивірус, хоча б безкоштовний. Наприклад, Kaspersky Free.

Спосіб 3: Перевірка швидкості інтернет-з'єднання

Деякі люди помилково вважають, що їх браузер не функціонує належним чином, навіть не перевіривши швидкість інтернет з'єднання. При повільному інтернеті, так само як і при поганій роботі браузера, сторінки будуть завантажуватися клопітно і повільно.

Виміряти швидкість інтернету можна на багатьох сайтах, наприклад, SpeedTest або 2IP.

Детальніше: Як перевірити швидкість інтернету

Якщо після перевірки з'ясовується, що входить і що виходить швидкість інтернету висока, але пінг - низький, то в роботі яндекс.браузер є якісь неполадки. Якщо ж якість інтернет з'єднання залишає бажати кращого, то зверніться до вашого інтернет-провайдера або почекайте якийсь час.

Також є можливість використовувати так звану «Турбо» Кнопки в вашому браузері. Коротко кажучи, сервера компанії Яндекс просто-напросто стискають дані з сайтів і тільки після цього відправляються на ваш комп'ютер. Режим чудово підходить для повільного інтернет-з'єднання, однак варто врахувати, що якість зображень і відео значно погіршиться.

Активувати режим «Турбо» досить просто: відкрийте вікно браузера, натисніть на значок «Меню» і клікнувши на пункт «Включити Турбо».

Активувати режим «Турбо» досить просто: відкрийте вікно браузера, натисніть на значок «Меню» і клікнувши на пункт «Включити Турбо»

Текстові сторінки будуть завантажуватися як по маслу, але, наприклад, ютубовское відео може завантажуватися довго або ж неможливо завантажитися зовсім. Причиною є низька швидкість інтернету.

Якщо вам необхідно подивитися відео, то просто понизьте його якість - дана функція доступна в багатьох плеєрах. При повільному інтернеті кращим вибором буде якість, рівне 360p або 480p.

Спосіб 4: Додатки

Google Webstore і Opera Addons пропонують безліч розширень, деякі з яких не приносять користі. Під час використання браузера ви могли встановити випадково або має намір кілька розширень, які або не використовували взагалі, або використовували дуже рідко. Однак не варто забувати, що не використовуються розширення теж споживають ресурси комп'ютера і браузера, тому їх бажано, якщо не видаляти, то хоча б відключати на той час, поки ви їх не використовуєте.

Вимкнути або видалити розширення з браузера можна за наступною інструкції:

 1. Відкрийте меню і натисніть на пункт «Додатки», далі просто-напросто відключіть все ті яндекс-доповнення, які ви не використовуєте.
 2. Відкрийте меню і натисніть на пункт «Додатки», далі просто-напросто відключіть все ті яндекс-доповнення, які ви не використовуєте

 3. Потім необхідно відключити встановлені особисто вами доповнення: цей список знаходиться в нижньому полі сторінки. Далі просто клікайте на що з'являється після наведення курсору кнопку «Далі».
 4. Далі просто клікайте на що з'являється після наведення курсору кнопку «Далі»

Читайте також:
Як видалити розширення в Яндекс браузері

Спосіб 5: Видалення «сміття» з браузера

Сайти залишають багато інформації в пам'яті браузера: від файлів cookie та історії до забитого непотрібної технічною інформацією кеша. Якщо ваш інтернет-браузер забитий всім цим, то він може почати гальмувати. Потрібно вміти вчасно розпрощатися з цим сміттям: регулярно видаляти кеш і історію. На щастя, зробити це нескладно.

Дотримуйтесь даної інструкції:

 1. Увійдіть в меню і в цьому списку клікніть на пункт «Налаштування».
 2. Увійдіть в меню і в цьому списку клікніть на пункт «Налаштування»

 3. У вікні, клікніть на кнопку «Показати додаткові Налаштування».
 4. У вікні, клікніть на кнопку «Показати додаткові Налаштування»

 5. Навпроти напису «Особисті дані» виберіть кнопочку «Очистити історію завантаження».
 6. Навпроти напису «Особисті дані» виберіть кнопочку «Очистити історію завантаження»

 7. Потім вибираємо всі представлені пункти, не забуваючи переставити в верхньому випадаючому списку відрізок часу - «За весь час».
 8. Клацніть "Очистити історію» і почекайте якийсь час.
 9. Клацніть Очистити історію» і почекайте якийсь час

Вам також буде цікаво:
https://public-pc.com/kak-prosmotret-i-udalit-istoriyu-yandeks-brauzera/
Як вимкнути cookies в Яндекс Браузер

Також є варіант використання експериментальних функцій, невідомих для широкого кола користувачів. Їх можна знайти в секретному розділі, який відкривається простою командою, що вводиться в адресний рядок браузера: browser: // flags

Їх можна знайти в секретному розділі, який відкривається простою командою, що вводиться в адресний рядок браузера: browser: // flags

Далі є можливість активувати представлені нижче настройки:

 • «Experimental canvas features» (# enable-experimental-canvas-features) - дана команда активує поліпшують продуктивність браузера функції;
 • «Accelerated 2D canvas» (# disable-accelerated-2d-canvas) - ввівши цей код, ви зможете зробити 2D графіку краще;
 • «Fast tab / window close» (# enable-fast-unload) - включається JavaScript, обробляє інформацію і вирішальний деякі неполадки при закритті вкладок; наприклад, запобігає їх зависання;
 • «Number of raster threads» (# num-raster-threads) - використовуючи растрові потоки, ви прискорюєте завантаження зображень, завдяки прискореної «обробці». Відкривши меню, що випадає, задайте значення «4»;
 • «Simple Cache для HTTP» (# enable-simple-cache-backend) - яндекс.браузер, як і будь-який інший оглядач, користується застарілою системою кешування. Simple Cache є оновленим механізмом, що збільшує швидкість роботи браузера;
 • Scroll prediction (# enable-scroll-prediction) - передбачає такі дії користувача функція. Вона дозволяє прогрузити необхідні елементи, що зробить прогрузкі сторінки швидким.

Як бачите, стоїть тільки визначити причину - далі проблема здається не такою вже й страшною.