Як прискорити роботу Android?

Як ви думаєте, від чого залежить швидкодія операційної системи Android? Можливо від процесора, обсягу пам'яті, або використання спеціальних додатків, які оптимізують роботу системи?

У більшості випадків використовується апаратне забезпечення не особливо впливає на швидкість роботи вашого комунікатора. Що дійсно має значення, так це кількість працюючих програм.

Уявіть собі ситуацію: людина купує комунікатор і перше, що він робить - заходить на Android Market і викачує якомога більше програм. Деякі з них дуже корисні, проте основна їх маса після декількох запусків більш ніколи не буде використовуватися. А з огляду на той факт, що операційна система Android НЕ вивантажує їх з пам'яті при закритті, швидкодія комунікатора через кілька тижнів використання істотно знижується.

Так що, якщо ви хочете прискорити роботу вашого Android-комунікатора, необхідно просто деінсталювати непотрібні вам програми та, перезагрузив пристрій, ви моментально відчуєте ефект.

Після подібної процедури навіть щодо «стародавній» G1 зможе позмагатися в швидкості роботи з новітніми комунікаторами, наприклад, Droid.

Варто відзначити і ще один позитивний ефект від подібної процедури. Після видалення безлічі непотрібних додатків на робочому столі стане набагато «просторіше» і знайти дійсно необхідну вам іконку стане набагато легше.

Крім того, не забувайте вивантажувати з пам'яті програми, які ви не використовуєте. Це можна зробити за допомогою таких програм, як TasKiller або Advanced Task Killer Free.

Це можна зробити за допомогою таких програм, як TasKiller або Advanced Task Killer Free

Як ви думаєте, від чого залежить швидкодія операційної системи Android?
Можливо від процесора, обсягу пам'яті, або використання спеціальних додатків, які оптимізують роботу системи?