Як прискорити завантаження Windows і перевірити програми автозапуску на віруси

  1. Що таке Autorun Organizer Autorun Organizer - це менеджер, який прискорює завантаження Windows і...

Що таке Autorun Organizer

Autorun Organizer - це менеджер, який прискорює завантаження Windows і оптимізує роботу системи в цілому. Його створили хлопці з ChemTable , Які більше 15 років розробляють програмні продукти для ОС сімейства Microsoft Windows.

Завантаживши і встановивши утиліту, можна оцінити час завантаження системи і оптимізувати цей процес.

Системні вимоги Autorun Organizer

• Операційна система: Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 і 8.1 update 1 (32- і 64-розрядні).
• Оперативна пам'ять: від 256 МБ.
• Дисковий простір: 50 МБ.
• Права адміністратора.

На графіку видно, скільки часу зайняв останній і попередні процеси завантаження Windows. Це наочно демонструє результат оптимізації.

Графік останніх завантажень системи

За рахунок чого відбувається прискорення?

  1. Менеджер дозволяє вибудувати послідовність завантаження системи: спочатку запускаємо найпотрібніше, потім все інше, в порядку черги. Завдяки цьому працювати з системою можна буквально з перших секунд появи робочого столу. Швидко коригувати список автозавантаження допомагає зручний пошук.
  2. Користувач може відкласти запуск нетермінових для роботи програм (недоступно тільки в Windows XP). Менеджер підкаже, що це за софтина, і продемонструє, запуск яких додатків найчастіше відкладають інші користувачі. Наприклад, навряд чи Dropbox потрібен комусь негайно. Можна активувати його через дві-три хвилини після завантаження.
    До речі, Autorun Organizer (без антивірусної функції) входить до складу ще однієї утиліти - Reg Organizer , Яка чистить реєстр і усуває проблеми в Windows.
  3. Менеджер автоматично визначає помилкові записи (програми вже немає, а «хвіст» в автозапуску залишився). Їх можна видалити зі списку автозавантаження. Для простоти утиліта групує «родинні» програми.
  4. Прибравши програму з автозавантаження, більше не доведеться ловити її фантоми. Менеджер моніторить відключені записи і автоматом відключає їх при повторному включенні.

Сортування порядку автозавантаження

Бенефіт Autorun Organizer версії 2.10

Нещодавно розробники Autorun Organizer почали співпрацювати з сервісом VirusTotal . Результатом симбіозу стало те, що в новій версії менеджера все елементи автозавантаження перевіряються більш ніж 50 антивірусами.

Клікнувши по програмі в списку автозавантаження, можна побачити результат перевірки. Це дозволяє оперативно почистити систему при виявленні сумнівних додатків.

Перевірка на віруси

Таким чином в Autorun Organizer 2.10 користувачі отримали важливий бенефіт - підвищення рівня безпеки системи.

Плюс до всього даний менеджер абсолютно безкоштовний. Їм можна користуватися як на домашніх, так і на корпоративних комп'ютерах. Інтерфейс і довідкова система програми російською мовою (гіки можуть переключитися на англійську).

Так що економте час і бережіть нервову систему!

Встановити Autorun Organizer 2.10