Як прописати мета теги в WordPress

Від автора: вітаю вас, шановні колеги і шанувальники WordPress   Всі ми хочемо бачити наш сайт в ТОПі пошукових систем і іноді цього можна досягти зовсім без грошових вкладень, досить написати унікальний контент і правильно оформити його

Від автора: вітаю вас, шановні колеги і шанувальники WordPress Від автора: вітаю вас, шановні колеги і шанувальники WordPress   Всі ми хочемо бачити наш сайт в ТОПі пошукових систем і іноді цього можна досягти зовсім без грошових вкладень, досить написати унікальний контент і правильно оформити його Всі ми хочемо бачити наш сайт в ТОПі пошукових систем і іноді цього можна досягти зовсім без грошових вкладень, досить написати унікальний контент і правильно оформити його. Однією зі складових правильного оформлення є мета теги. Отже, давайте поговоримо про те, як прописати мета теги в WordPress.

Для новачків давайте нагадаємо, що за мета теги нас цікавлять. А цікаві нам 3 тега, які відповідають за заголовок сторінки - title (його ми бачимо в назві вкладки в браузері), за опис сторінки - description і ключові слова - keywords. Останні два (description і keywords) можна побачити тільки в вихідному коді сторінки.

Найбільш важливим мета тегом тут є title (назва сторінки). Саме тому на нього варто звернути особливу увагу при створенні статті (сторінки) в WordPress. В ідеалі бажано, щоб title містив ключову фразу, під яку пишеться та чи інша стаття.

Щодо мета тегів description і keywords, то на даний момент їх роль зведена до мінімуму. Раніше їх вага була досить серйозним при ранжируванні сайтів, але зараз пошуковики практично не враховують їх при ранжируванні (є навіть думка, що вони не враховуються зовсім).

Однак нехтувати ними не варто. У всякому разі я рекомендував би вам звернути увагу на опис сторінки - мета тег description. Справа в тому, що його вміст може бути цілком взято пошукачем і використано в якості сниппета - невеликого фрагмента тексту, який ми бачимо в якості опису сайту в результатах пошукової видачі.

Справа в тому, що його вміст може бути цілком взято пошукачем і використано в якості сниппета - невеликого фрагмента тексту, який ми бачимо в якості опису сайту в результатах пошукової видачі

Безкоштовний курс «Основи створення тим WordPress»

Вивчіть курс і дізнайтеся, як створювати багатомовні теми з нестандартною структурою сторінок

завантажити курс

завантажити курс

Як бачите, мета теги - штука потрібна і корисна, поетом до їх заповнення варто підходити серйозно, у всякому разі до мета тегу заголовка сторінки. Як же прописати мета теги в WordPress? Зробити це насправді просто. Давайте дізнаємося як додати мета теги в WordPress.

Прописати і використовувати теги нам допоможе чудовий плагін для WordPress All in One Seo. Якщо у вас він поки не встановлено, тоді швидше встановіть його або інший його аналог (Yoast SEO, Platinum SEO Pack і т.п.).

Перше, з чого варто почати - головна сторінка вашого сайту. Головна сторінка - це, так би мовити, обличчя сайту, адже саме з неї більшість відвідувачів починають знайомство з сайтом. Саме тому важливо заповнити всі meta теги для неї. Йдемо в основні настройки плагіна WordPress All in One Seo і знаходимо там цілий блок налаштувань, що відповідає за стартову сторінку сайту WordPress.

Йдемо в основні настройки плагіна WordPress All in One Seo і знаходимо там цілий блок налаштувань, що відповідає за стартову сторінку сайту WordPress

Давайте заповнимо поля заголовка, опису і ключових слів. Я впишу щось довільне.

Я впишу щось довільне

Збережемо зміни і подивимося результат на головній сторінці сайту. У вкладці ми повинні побачити прописаний тільки що заголовок, а в вихідному коді та інші дані.

У вкладці ми повинні побачити прописаний тільки що заголовок, а в вихідному коді та інші дані

Відмінно, з головною сторінкою все зрозуміло. А що робити зі статтями, тим самим контентом, який є ключовим для будь-якого сайту? Завдяки плагіну до статей все простіше простого. Відкриємо будь-яку наявну статтю або створимо нову. Після установки плагіна All in One Seo ви повинні побачити багато нових полів, які йдуть після візуального редактора, в якому ми набираємо текст статей.

Після установки плагіна All in One Seo ви повинні побачити багато нових полів, які йдуть після візуального редактора, в якому ми набираємо текст статей

Заповнимо мета теги статті необхідною інформацією, яку після збереження обов'язково повинні побачити в вихідному коді сторінки, на якій опубліковано статтю.

Заповнимо мета теги статті необхідною інформацією, яку після збереження обов'язково повинні побачити в вихідному коді сторінки, на якій опубліковано статтю

Як бачимо, нічого складного в тому, щоб прописати мета теги в WordPress - немає. Трохи зусиль з вашого боку і пошуковики вже можуть трохи прихильніше дивитися на ваш сайт. Якщо вам цікава тема WordPress, тоді більше уроків ви можете знайти тут . Ну а в мене на цьому все. Успіхів!

Безкоштовний курс «Основи створення тим WordPress»

Вивчіть курс і дізнайтеся, як створювати багатомовні теми з нестандартною структурою сторінок

завантажити курс

12 фішок без яких Ви не створите повноцінний сайт на WordPress!

дивитися

Як же прописати мета теги в WordPress?
А що робити зі статтями, тим самим контентом, який є ключовим для будь-якого сайту?