Як просунути сайт без покупки посилань?

Напередодні створення цього матеріалу переді мною стояла така маленька, але дуже хитромудра задачка: Просунути сайт в ТОП-10, не використовуючи систему обміну посиланнями. Тобто, мій сайт не повинен був контактувати, в плані обміну інформацією, з іншими ресурсами, і в той же час я повинен був закрити сайт для інших web-проектів, що б вони не «постили» на моєму ресурсі свої матеріали з посиланнями.

  • Як сайту, я вибрав досить специфічний web-ресурс, тема якого знаходиться, практично, поза конкуренцією. Сайт присвячений проведенню археологічних розкопок на території країн Азії.

Виходячи зі свого досвіду скажу, що «ізольованому» сайту буде вкрай складно просуватися, тим більше, якщо проект претендує на почесне місце в ТОП-10 у Гугла. Але, все ж, «кістки кинуті, ставки зроблені», вихід у мене залишився тільки один - пропхати сайт в ТОП.
Дозвольте відразу зробити невелику замітку:

«Ізольовані» сайти не приймають участь в розвитку і вдосконаленні інших web-ресурсів, тому дана категорія інтернет проектів не отримає максимальної підтримки у пошукових систем. Воно і зрозуміло, «Якщо ти не з нами, значить ти проти нас», тобто якщо сайт не приймає участь в житті інтерактивно простору, значить такий сайт не є «корисним».

Напередодні створення цього матеріалу переді мною стояла така маленька, але дуже хитромудра задачка: Просунути сайт в ТОП-10, не використовуючи систему обміну посиланнями

Як просунути web-ресурс без посилань

Глобальні пошукові системи дуже люблять «гармонійні» web-ресурси, тобто сайти, які розвиваються плавно і природно, під керівництвом грамотних, досвідчених і підкованих web-майстрів. А «ізольовані» сайти навіть і не пахнуть «гармонією», з тієї простої причини, що такі інтернет ресурси не задіють і не розвивають систему обміну посиланнями. Але, «гармонія» - це така справа, що її можна спробувати «від балансувати» за рахунок використання спеціальних прийомів.
Вузьке місце просування сайту , Тобто заборона на обмін посиланнями, я вирішив, в буквальному сенсі цього слова, «прикрити». Як «затички» я вирішив використовувати наступні елементи:

  • Грамотна HTML розмітка.
  • Текстовий котент найвищої якості.
  • Ексклюзивні мультимедіа матеріали, з авторськими правами.
  • Запуск сайту в той момент, коли проект повністю, тобто на всі 100%, був «доведений до розуму».

За моїми розрахунками, ідеально скомпоновані інтернет сторінки повинні були повністю компенсувати факт відсутності обміну посиланнями. Так воно і вийшло. Рівно через 2 місяці мій сайт красувався в ТОП-10, правда не на 1-му, а на 3-тьем місці. Але, є велика ймовірність, що з часом сайт підніметься до 1-ої позиції в рейтингу.

Але, є велика ймовірність, що з часом сайт підніметься до 1-ої позиції в рейтингу

Система посилального обміну з іншими web-ресурсами

висновок
У мене є всі підстави вважати, що якби я ще використовував і систему довідкового обміну з іншими web-ресурсами, то мій сайт піднявся б на 1-шу позицію в кілька разів швидше. По крайней мере, так відбувалося з іншими сайтами, просування яких мені доводилося займатися. Але, як би там не було, потрібно бути готовим до всього, в тому числі і до «балансуванню» методів просування. Тобто, я прийшов до висновку, що якщо навіть щось при СЕО-оптимізації пішло не так (як в моєму прикладі на заборону обміну посиланнями, або якщо трапиться інший форс-мажор, скажімо, при HTML розмітці або при індексації сторінок), то завжди можна за допомогою поліпшення якості інших елементів просування «від балансувати» невдалі моменти.
Маю велику надію, що мій огляд був корисним. Слідкуйте за виходом наших новин. Експериментуйте, пізнавайте і вдосконалюйте методи СЕО-просування. Успіхів вам на цьому поприщі!