Як просувати аккаунт в Інстаграм самостійно

  1. Як розкрутити інстаграм самостійно. Покрокова інструкція
  2. Як розкрутити Інстаграм самостійно для продажів

Ви визначилися з метою вашого просування в Інстаграм - створили і оформили аккаунт, і тепер виникає питання: «Як самостійно просувати Інстаграм?», Адже грошей на розкрутку немає, а реклама у зірок влетить вам у копієчку. Не хвилюйтеся, є способи розкрутитися самостійно, про це в нашій статті!

Як розкрутити інстаграм самостійно. Покрокова інструкція

Спробуйте свої сили в 10-денний бізнес-грі «Твій Старт», в якій Ви почнете заробляти на своїй справі, використовуючи свої таланти і сильні сторони!

1. Тематика і аудиторія. По-перше, вам слід визначити свою тематику - особистий аккаунт, тематичний аккаунт, комерція (інтернет-магазини), лайфстайл (красиві фотографії без теми).

І другий момент, який варто враховувати перед тим, як розкрутити Інстаграм самостійно, - це розуміння своєї аудиторії. Чому хлопцям важко розкрутитися в Інстаграм? Тому що це - жіноча соціальна мережа, в якій присутні фотографії одягу, їжі, дітей, котиків та іншої мімімішності.

2. Зовнішній вигляд аккаунта. Подбайте про те, щоб ваш аккаунт виглядав пристойно, тобто профіль повинен бути заповненим, щоб люди розуміли, що під ніком belka245 - дівчинка з Москви на ім'я Ніна (це приклад). До того ж добре б вказати свої контактні дані для зв'язку. Особливо це актуально для комерційних акаунтів.

Стаття по темі: "Як оформити особистий аккаунт в Інстаграме".

3. Лайки, коментарі. Це найпростіший спосіб розкрутити Інстаграм безкоштовно і самостійно. Здавалося б, все просто - став лайки і коментуй чужі пости. Звичайно, частку своїх лайків і підписок ви отримаєте, але від цього не буде серйозного приросту.

Такі дії показують людині, чий профіль ви оцінили, що ви чекаєте взаємну підписку або взаємні лайки. Проте, на початковому етапі це - працюючий спосіб.

Якщо напружує все це робити ручками, то можна використовувати сервіси та програми, серед яких є безкоштовні. Вони будуть ставити лайки, підписуватися на акаунти і відписуватися від них замість вас.

Все це робиться для того, щоб отримати взаємну підписку від людей, яким став ваш аккаунт цікавий. Але пам'ятайте, що масслайкінг і массфолловінг дасть вам тільки тимчасовий успіх, якщо у вас не буде крутого контенту.

4
4. хештег - король Instagram. За хештегом можна переглядати фотографії інших людей на цю ж тему. Є сенс ставити поширені хештеги по типу # любов # росія на самому початку розкрутки, щоб отримати лайки і можливі підписки. Тільки це будуть зовсім не цільові підписки.

А ось вузькі теги дозволяють виявити саме цільову аудиторію. Лайків, звичайно, буде менше, зате ви з хорошою фотографією з цього тегу можете потрапити в розділ «Кращі публікації», і тоді підписки і лайки вам забезпечені.

Геотеги працюють приблизно так само. Ви відвідали захід, зробили фотографії і розмістили в Інстаграм з геотеги. Тепер, пройшовши за цим тегом, ви можете побачити, хто разом з вами був на цьому заході і хто був до вас і після вас. Так ви знайдете своїх шанувальників, так як люди люблять гуляти по Геотеги.

5. Періодичність. Так, так ви не раз чули цю пораду. А ось наскільки точно ви його виконуєте? Чи виконуєте ви його взагалі? Добре буде, якщо ви будете постити по 1-2 фото в день. По-перше - це добре дисциплінує, а по-друге - ви отримуєте в два-три рази більше лайків і передплатників, які приходять хоча б за хештегом.

6. Контент. Якщо ви робите класні фотографії, то у вашої творчості з часом з'являться шанувальники.

І тут слід освоїти кілька моментів: по-перше - полюбити серійну зйомку. Думаєте, фотографії в стрибку або класні Селфі далися людям просто так? Звичайно, ні.

Вони просто використовували серійну зйомку, після якої вибирали просто кращу фотографію. Друга порада по фотоконтентом - це зйомка в умовах великої кількості світла. Наприклад, розсіяне світло від вікна.

Це дозволить робити якісні і красиві фотографії.

7. Відмінні риси - це взагалі вже вищий пілотаж в питанні, як просунути Інстаграм самостійно. Суть полягає в тому, що коли люди бачать фотографію, вони розуміють, хто її автор.

Тобто тут у вас повинен з'явитися свій авторський стиль. А для цього дивіться роботи інших, виробляйте смак і бачення. Спостерігайте за творчістю фотографів, адже вони розбираються в композиції краще за всіх!

Як розкрутити Інстаграм самостійно для продажів

1. Оформити профіль. Профіль - це обличчя вашого бренду, і люди, які відвідують вашу сторінку, повинні розуміти, який продукт ви пропонуєте, де територіально ви знаходитеся і як з вами зв'язатися в разі покупки. Тому пишіть своє місто, вказуйте посилання на сайт, не забудьте залишити свій номер телефону для зв'язку.

2. Реклама, звичайно ж, двигун прогресу. Тому, відповідаючи на питання, як просувати Інстаграм самостійно, варто сказати - давайте рекламу.

а) Блогери і лідери думок іноді готові рекламувати і рекомендувати вас за ваш продукт. Припустимо, ви продаєте стильні прикраси, домовтеся з блогером, що привезете йому прикраси за рекламу. Або постільна білизна, іграшку ручної роботи та інше.

Так ви заощадите на рекламі і отримаєте лояльну аудиторію.

б) таргетовану рекламу. Нарешті в інстаграме з'явилася довгоочікувана таргетована реклама та реклама в сторіз. Використовуйте цей інструмент, адже ви можете налаштувати рекламу тільки для тієї аудиторії, яка вам потрібна, наприклад, для аудиторії з вашого міста чи тільки для 30-річних жінок. До того ж реклама в сторіз ще поки мало ким використовується, тому ефективна.

______________________________________________________________________________
Про таргетированной рекламі в Instagram ви вже давно знаєте, і можливо, вже успішно запускали і отримували результати.

А ви чули про нову фішку Instagram - реклама в Instagram Stories? Якщо немає, тоді читайте! "Instagram-реклама в розділі Stories: в чому фішка нового формату?"
Сподобалася стаття? Ставте лайк!

Чому хлопцям важко розкрутитися в Інстаграм?
А ось наскільки точно ви його виконуєте?
Чи виконуєте ви його взагалі?
Думаєте, фотографії в стрибку або класні Селфі далися людям просто так?
А ви чули про нову фішку Instagram - реклама в Instagram Stories?
Instagram-реклама в розділі Stories: в чому фішка нового формату?
Сподобалася стаття?