Як просувати групу вконтакте самостійно

Як просувати групу вконтакте самостійно

Як просунути групу у «Вконтакте»? Як підвищити продажі за допомогою соціальних мереж? Як використовувати спільноти для просування товарів, робіт або послуг? Quick Sender (КвікСендер) - програма для розкрутки в «Вконтакте», яка допомагає вам знайти цільову аудиторію, зробити користувачам вигідну пропозицію і поставити заробіток на автомат.

За заявою розробника, вже більше 30 000 чоловік користуються програмою. Є позитивні відгуки і кейси.

Які можливості пропонує програма для просування в соціальних мережах?

Парсер. Запустіть його 1 раз - і зберіть потрібних вам людей їхнього списку друзів, з тематичних співтовариств або з пошуку. Ви можете шукати користувачів за захопленнями, віком, статтю, місту проживання. Парсер дозволяє зробити рекламу точкової і підвищити продажі.

Парсер дозволяє зробити рекламу точкової і підвищити продажі

Парсер груп і користувачів вконтакте

Розсильників. Створіть рекламне повідомлення і відправляйте його цільової аудиторії. Завдяки рандомізатора ризик бана знижується на 90%. Поки що це єдина програма з подібним функціоналом. В інших через кілька повідомлень аккаунт банять.

Розсилка вконтакте програма

Лайкер. Привертає увагу користувачів лайками і репоста. Функція дозволяє вам швидко створити видимість соціальної активності. Група перестає бути «голою», в неї активніше вступають.

Лайкер вконтакте

Інвайтер ( «пріглашальщік»). Дозволяє додавати людей в друзі і розкручувати аккаунт. Інвайтер також можна використовувати для розкрутки групи / спільноти і додавання в нього учасників. Є можливість інвайтінга людей на захід в соціальній мережі.

Вконтакте програма запрошення

Програма пропонує і купу інших опцій, потрібних для професійного просування спільноти. Серед основних:

  • Автопостінг.
  • Автовідповідач.
  • Робота з проксі та інші.

Розробник пропонує 2 версії програми. Можна завантажити безкоштовну і оцінити «функціонал». Можна відразу купити повноцінну програму для просування. У комплекті з покупкою йдуть безкоштовні оновлення, цілодобова підтримка і навіть відео по використанню програми. Отримайте програму для розкрутки в соціальних мережах прямо зараз. Почніть заробляти більше, витрачаючи менше часу.

Як підвищити продажі за допомогою соціальних мереж?
Як використовувати спільноти для просування товарів, робіт або послуг?
Які можливості пропонує програма для просування в соціальних мережах?