Як просувати спільноти в соціальних мережах оффлайн

  1. Розповідайте про себе на кожному розі
  2. Флаєри та візитки
  3. упаковка
  4. офлайнові акції
  5. події

Раніше ми писали про найпопулярніші і поширені способи просування бізнесу в соціальних мережах, але всі вони можливі в рамках Всесвітньої павутини. Але одним інтернетом просування, навіть за допомогою соціальних мереж, не обмежується. Тому сьогодні ми розглянемо, як просувати спільноти оффлайн

Тому сьогодні ми розглянемо, як просувати спільноти оффлайн

Найпопулярніші методи просування вашого бізнесу в соцмережах - це, звичайно ж, наповнення ваших сторінок контентом і запуск таргетированной реклами. Так само можна розповісти про ваші спільнотах на вашому сайті, на форумах, в e-mail розсилках і за допомогою інших безкоштовних способів просування бізнесу . Але це далеко не всі ресурси, які ви можете задіяти. Оффлайн ви можете не тільки розповісти про себе людям, а й залучити саме вашу цільову аудиторію.

Розповідайте про себе на кожному розі

Не соромтеся вказати в ваших профілях в соціальних мережах посилання на ваші спільноти, робіть репости найцікавіших статей та просите друзів підтримати ваш проект. При діловій зустрічі розкажіть потенційним клієнтам про ваших спільнотах. Говоріть всюди і завжди.

ВКонтакте є можливість створення фірмових наклейок з адресою вашої групи / сторінки. Для цього треба перейти в настройки спільноти і під «Адресою сторінки» перейти за посиланням і створити свої фірмові наклейки. Роздрукуйте наклейки з адресою сторінки / групи в ВКонтакте і QR-кодом і повісьте на двері в вашому офісі, на заднє скло автомобіля і т. Д. - дайте волю вашої фантазії.

Флаєри та візитки

Крім основного сайту вкажіть і адреса вашої спільноти на візитці. Якщо ваш бізнес має на увазі роздачу листівок, не соромтеся вказувати адресу і там. Будь то інформаційні листівки, повідомлення про акції або подарункові сертифікати - посилання на соцмережі можуть зіграти вам на руку і збільшити число потенційних клієнтів в кілька разів у порівнянні зі звичайною «раздаткой».

упаковка

До упаковки можна віднести багато складових вашого фірмового стилю:

  • брендовані пакети;
  • упаковка вашого товару;
  • пакувальний папір.

Все, що отримує ваш клієнт разом з товаром, можна «помітити» посиланням на соцмережі. Деякі компанії навіть на накладних писали адреси!

офлайнові акції

Сьогодні важко знайти людину, яка б не брав участі в таких акціях. Банальний приклад - знижка або подарунковий кави в кафе за вступ до спільноти в соціальних мережах. Застосувати цей метод можна для будь-якого бізнесу, наприклад, знижка на послуги в обмін на підписку на вашу сторінку.

події

Тут ми не будемо обмежуватися - берете будь-яку подію, близьке до вашої сфері діяльності, і піарите себе. Знайдіть безкоштовне захід, зв'яжіться з організаторами і, наприклад, за надане вами приміщення вони просять всіх учасників вступити в ваше співтовариство. Ви можете самі організувати подію і при реєстрації вказати обов'язкову підписку на вашу бізнес-сторінку. Головне, щоб захід був безкоштовним - тоді приплив клієнтів буде набагато більше.

Це всього лише 5 способів розповісти про своє співтоваристві в соціальних мережах оффлайн. Не обмежуйте свою фантазію, і тоді, можливо, ви створите новий тренд в просуванні вашого бізнесу в соціальних мережах і на правах першовідкривача дістанете кращих клієнтів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і будьте в курсі нових статей.

На нашому Instagram-каналі ви знайдете багато навчальних відеороликів для новачків.

на YouTube-каналі багато відеороликів про SMM