Як "слізні" історії в інтернеті допомагають продавати послуги і товари

  1. Секрет успішного цифрового маркетингу - якісний контент
  2. Інтернет-або цифровий маркетинг - чи є відмінності?
  3. Як обійти конкурентів
  4. Розкажи жалісну історію і отримай 100 замовлень за одну публікацію!
  5. Якісний контент - продукт креативного мислення
  6. Від редакції порталу «Бізнес в Москві»

Будь-якому бізнесу для просування товарів і послуг потрібен якісний контент. Що таке якісний контент, як їм зачепити користувача, і що стане головним секретом успішних продажів в 2018 році - про складні речі дуже простими словами фахівець з контент-маркетингу Олександра Булатецький.

- Для успішного просування (інтернет маркетингу, цифрового маркетингу) потрібен якісний контент! Ця фраза настільки очевидна, що її навіть соромно вимовляти, спілкуючись з представниками бізнесу.

Контент, якісний контент - ці слова стали для сучасної людини настільки звичними, що навіть «рука не піднімається» припустити, що вимовляючи їх кожен день, дуже багато хто не розуміє, що це таке. Те ж можна сказати про контент-маркетинг, цифровий маркетинг і так далі.

Так що ж таке якісний контент, як він може впливати на ефективне просування товару, послуги, марки, бренду, компанії і самої людини в певній аудиторії - в інтернет - і (або) цифровому просторі. Тобто як поліпшити продажу себе коханого і всього того, що ви хочете продати?

Будь-якому бізнесу для просування товарів і послуг потрібен якісний контент Секрет успішного цифрового маркетингу - якісний контент

Найголовнішим секретом успішного просування в році, що наступив, як заявляють в один голос експерти, це якісний контент. Але це зовсім не відкриття. Це теж дуже очевидна річ. Тому що контент - це зміст вашого сайту, вашої сторінки в інтернеті, вашого відеоканалу і т.д.

Зміст - це тексти, фотографії, відео - одним словом, все, чим ви наповнюєте своєю ресурс, за допомогою якого намагаєтеся продавати себе, вашу фірму, ваш товар або послуги. І це зміст має бути якісним.

Для контенту слово «якісний» означає перш за все унікальний і логічний.

Логічний - це щоб зміст відповідало тому, що ви пропонуєте, і воно було зручним для розгляду. Тобто, зайшовши на ваш ресурс, користувач відразу повинен зрозуміти, що йому тут пропонують, і далі за допомогою нехитрих маніпуляцій зуміє з'ясувати для себе, чи хоче і чи зможе він це купити чи ні.

Друга ознака якісного контенту - це його унікальність. Унікальність - це коли текст, фото, відео, які знаходяться на вашій, наприклад, сторінці, з'явилися тут вперше і не є продуктом плагіату, що не здерті з інших ресурсів, що не передруковані і т.д.

Наявність цих двох ознак (унікальність і логічність) - створює у споживача довіру, інтерес і розуміння того, що його, як потенційного покупця, споживача, тут поважають.

Якщо з цим все зрозуміло, тоді продовжимо.

Інтернет-або цифровий маркетинг - чи є відмінності?

Контент-маркетинг (просування за допомогою контенту) став однією з найбільших стратегій цифрового маркетингу для всіх малих і середніх і середніх і великих організацій і підприємств. Підприємства, як правило, шукають тенденції в своїй маркетинговій діяльності. Або ще по іншому - шукають тренди.

Але тут ще треба зробити застереження, що інтернет- і цифровий - це не зовсім одне й те саме. Інтернет-маркетинг все-таки поняття більш вузьке, ніж цифровий. До цифровому відноситься все, що пов'язано з цифровим способом передачі інформації, причому не тільки в режимі онлайн (коли є підключення до інтернету), а й в режимі офлайн (коли інтернет відключений).

Коли вам скажуть «Дігитал-маркетинг» - теж не лякайтеся. По-англійськи «цифровий» - це digital.

В широкому розумінні цифровий маркетинг включає різні інструменти для передачі інформації - це цифрове телебачення, це мобільний зв'язок, а також всі види інтернет-маркетингу - соцмережі, e-mail і т.д. І технології передачі інформації активно розвиваються. Єдиний спосіб захиститися від інформаційного тиску - це відключити телевізор, мобільні телефони, комп'ютери, планшети, ноутбуки і оселитися в лісі, де не буде навіть цифрових рекламних щитів.

Отже, сьогодні, як ви зрозуміли, залучати споживача можна і потрібно всіма можливими способами, якщо тільки він не є відлюдником.

Як обійти конкурентів

Способів і інструментів, за допомогою яких можна достукатися до потенційного покупця, багато, але бажаючих достукатися величезна кількість. Конкуренція, хай їй грець, зростає з кожною хвилиною. Уявіть, що кожну хвилину з'являється новий сайт або нова сторінка, на якій пропонуються такі ж як у вас, продукти і (або) послуги.
Щоб переконатися в тому, що це правда, задайте в пошуку назву вашого товару, і пошукова програма видасть вам кілька мільйонів результатів, якщо не більше. І в цьому списку ви можете опинитися 1000001.

Навіть якщо ви опинитеся 50-м, вас читач не побачить. А якщо все-таки пощастить і він відкриє ваше посилання, то чи не затримається, бо ви, як відмінник, виконали всі вимоги якісного просування. Все і логічно, і унікально, а не зачепило відвідувача. ПО-ЧО-МУ?

Щоб опинитися в топі, треба працювати з ключовими словами, мітками і так далі - це зрозуміло.

А щоб зачепити споживача, треба йому запропонувати щось особливе.
І що ж це особливе? - Історії. Найпростіші історії про простих людей, про досвід позитивний і негативний. І бажано ваш власний. А краще ще, щоб в історії було щось про порятунок кішечки або собачки (утрирую немног), щось людське. Або про те як ви тинялися по «смітниках» в пошуках шматка хліба, тому що Москва не прийняла вас в свої обійми, коли ви приїхали сюди за обіцяним щастям. Це дуже сильно чіпає користувача.

Розкажи жалісну історію і отримай 100 замовлень за одну публікацію!

Незвичайні історії - як наживка для рибки.
Так цілком вірно! Розкажіть, наприклад, що для залучення покупців, для просування вашого бренду вам довелося схуднути на 48 кг за три місяці. Для переконливості викладіть фотки вас вагою 100 кг і 52 кг. Ніхто ж не знає, як ви виглядали і виглядаєте насправді. А за допомогою фотошопу можна зробити все, що у щороку. Головне - не перестаратися. Сьогоднішній користувач контенту не любить, коли його нахабно, та ще на рівному місці обманюють.

Або, наприклад, якщо ви зробили шикарне інтерв'ю про знаменитого актора, його прочитають тільки ті, хто його знає і любить. Але щоб зачепити аудиторію в кілька тисяч або сотень тисяч кліків, напишіть в заголовку, що знаменитий актор кинув свою дружину разом з трьома дітьми вмирати від голоду і холоду. І фото постраждалих можна розмістити (адже мало хто знає, як виглядають його діти, і взагалі чи є вони у нього). І ви зрозумієте різницю. Інша справа, що беруть інтерв'ю повинен дати згоду, на такий «обвинувальний» заголовок.

Ще один приклад. Мені дуже сподобався маркетинговий хід фірми, яка продає білизну для дам з пишними формами. У цій компанії виявився дуже якісний контент: самі продавці, які мають пишні форми, демонстрували і демонструють білизну на собі. Роблять це красиво, але трохи не так, до чого всі звикли.

Якісний контент - продукт креативного мислення

Отже, щоб робити якісний контент, потрібно в першу чергу перестати боятися виглядати не так, говорити не так, робити не так, як нас вчили в школі, в інституті і особливо вдома. А вчили нас не брехати. Так ви не будете брехати. Це буде називатися інакше - креативне мислення.

Ах, да ... ще одне цікаве слово, яке в буквальному сенсі ввалилося в нашу розмовну мову, в наш словниковий запас. Означає воно здатність людини нестандартно мислити, приймати нестандартні рішення, нестандартно надходити, придумувати нестандартні способи вирішення простих завдань. Взагалі, мені більше подобається вираз «творче мислення».

Від редакції порталу «Бізнес в Москві»

Про особливості якісного контенту, що гарантують ефективність цифрового маркетингу в 2018 році, розповіла фахівець Олександра Булатецький. Задайте Олександрі питання!

Тобто як поліпшити продажу себе коханого і всього того, що ви хочете продати?
Інтернет-або цифровий маркетинг - чи є відмінності?
ПО-ЧО-МУ?
І що ж це особливе?