Як Rank ClickBank ніші протягом 7 тижнів

 1. Ціле дослідження буде розбито на 6 кроків:
 2. 1. Як ми підібрали продукт з ClickBank і що було в думці:
 3. 2. Мислення за вибором потрібного домену:
 4. 3. Пояснюючи профіль Backlink:
 5. 4. Як досягли рейтинги:
 6. Ось наші знімки рейтингу:
 7. Ось графіки прогресу:

Тут ми йдемо з нашим першим прикладом (ранжирування сайту з ніші ClickBank) , ми будемо приймати це повільно, це не робить багато грошей для нас, тому що це всього лише 2,5 місяці старий сайт, але це розповість вам, як легко Ви все ще можете займати місце в Google за допомогою Мережі посилань лише за кілька місяців для термінів (у сукупності), які мають 100K + обсяг пошуку.

Ціле дослідження буде розбито на 6 кроків:

Всі кажуть, Clickbank вичерпана, і це занадто конкурентоспроможним для просування своєї продукції. Ми були в SEO протягом 4 років, і ми вважаємо, що найкраще, що коли-небудь сталося з SEO були оновлення 2012-2013 Google. Вони відкрили шлюзи можливостей. Люди просто повинні грати в гру новий спосіб і перестати бути динозаврами. Більше нічого не можна назвати занадто жорстким. Ми посіли французьку версію бінарних опціонів (Option Binaire) на першій позиції протягом 6 місяців.

1. Як ми підібрали продукт з ClickBank і що було в думці:

Ми вже пропонували кілька продуктів з ніші охорони здоров'я і посіли їх за позицією 1 за допомогою Link Authority Network, проблема з ними полягала в тому, що вони не мали великого обсягу пошуку, і навіть якщо ми займали перше місце вони отримують нас продаж або два кожен день.

Тому ми хотіли підібрати продукт:

 • Який вічнозелений.
 • Люди дійсно хочуть купити: має тяжкість більше 50.
 • Майте гідний обсяг пошуку.

Ось знімок ключових слів, які ми вирішили виконати: Обсяг пошуку набагато більше, ніж показано тут, оскільки ці ключові слова отримують більше пошуків у літній час.

Натисніть тут, щоб переглянути зображення: http://i.imgur.com/VwenFce.jpg.

Тому, як тільки ми завершили ці ключові слова, ми додали їх до SERPBOOK, це інструмент відстеження ключових слів, який ми використовуємо. Це приємно, це має глюки, але нам подобається, і це найкраще, що ми знаємо до цих пір.

2. Мислення за вибором потрібного домену:

Люди і стільки гуру SEO говорять, що точні домени збігаються, але 9 з 10 сайтів, які ми використовуємо, є точною відповіддю, але в цьому випадку ми не могли приземлитися. Схоже, що люди намагаються класифікувати ці ключові слова протягом багатьох років.

Ми не змогли знайти точну відповідність; Це просто, що воно було скинуто кілька разів раніше. Ми уникаємо використання знижених доменів незалежно від того, наскільки чистий там був профіль зворотного зв'язку.

Нарешті, ми дістали домен часткового збігу, який має вигляд: x-mainkeyword.com, тому ми хотіли піти за точними доменами:

 • Принаймні 30% профілю зворотного зв'язку має бути фірмовим, так що ми отримаємо можливість зорієнтувати свій якорний текст зовсім небагато.
 • Точність відповідності або часткового відповідності моїм варіантам ключового слова також є достатньою.
 • Ми любимо використовувати LSI та загальні ключові слова, майже 20% загального профілю посилання є комбінацією цих двох, і вони роблять наш профіль посиланням таким природним. Вам потрібно достатньо варіацій, брендів і загальних якорів у вашому профілі зворотного зв'язку
 • МИ ВСТУПУЄМО СКРИНШОП НАШОГО ПРОФІЛЮ BACKLINK ТУТ, ЯКЩО МИ МОЖЕ ВИБРАТИ НІЧНИЙ МАЛІЙ ТРИК, ЩО МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ДЛЯ БІЛЬШИХ МІСЦЕВИХ МІСЦІВ, МИ ВИДАЄМО У ВІДКРИТІ ТА ОГОЛОШЕНО.

Ось знімок екрана про те, як наш профіль Backlink виглядає як через 2 місяці

Щоб переглянути знімок, натисніть тут: http://i.imgur.com/MSaxBRh.png

3. Пояснюючи профіль Backlink:

Ось основні моменти, які ми маємо на увазі, коли йдеться про наш профіль зворотного зв'язку:

 • Націлені на 30% бренд і нерозбірливу URL-адресу.
 • Точна відповідність 10-20%.
 • 30% варіації ключового слова
 • Інші LSI та GENERIC

Тільки 2-4 зворотних посилань кожен день з різних доменів, вони повільно капелюються в автоматичному режимі, і ми бачимо, що рейтинги ростуть день у день.

PS Перший тиждень ми націлюємо лише на бренд і URL-адресу, починаючи з 2-го тижня ми починаємо орієнтуватися на варіацію ключового слова, а з 3-го тижня починаємо націлювати ключові слова з точною відповідністю. Отже, навіть коли ми починаємо націлювати на ключові слова з точністю, іноді ми починаємо ранжувати у топ-100 чи щось інше.

PPS Наші посилання не походять з однієї категорії, до якої належить наш домен, він походить з різних видів ніш, але вміст посилання на сторінці на 100% написаний рукописним текстом. .

4. Як досягли рейтинги:

Таким чином, ми взагалі не бачимо жодного рейтингу за перший тиждень або два, тому що ми не тільки будуємо лише 3-4 посилання на день, але й триває деякий час (2-3 дні), щоб Google проіндексував їх. Але ми починаємо бачити, що наші ключові слова входять до перших 100 у перші 3-4 тижні, деякі ключові слова отримують перші 20, залежно від того, наскільки вони конкурентоспроможні.

Кілька дуже важливих моментів:

Кожного разу, коли ми намагалися класифікувати сайт у кількості менше двох тижнів, надіславши йому відразу 50 зв'язків з дуже високою якістю або одночасно 100 високоякісних посилань, ми отримали початкові рейтинги, а потім погано. Тому ми більше цього не робимо.

Наш процес зворотного зв'язку - це знову ж таки дуже природний і органічний потік посилань. Тому переконайтеся, що:

 • Ваша швидкість посилання - 3-4 посилання на день.
 • Ви використовуєте контекстні високоякісні посилання.
 • Вміст на сторінці є оригінальним.
 • Актуальність домену є важливою, але не такою критичною.

Ось наші знімки рейтингу:

Ось наші знімки рейтингу:

Натисніть тут, щоб переглянути зображення: http://i.imgur.com/EsdPVPx.png

Ось графіки прогресу:

Ось графіки прогресу:

Натисніть тут, щоб переглянути графік прогресу: http://i.imgur.com/cWRptyv.png.

5. Збільшення трафіку:

Очевидно, зі збільшенням рейтингу ми отримаємо хороший трафік прямо на наших порогах, і найкраща частина про трафік полягає в тому, що вона орієнтована таким чином, що вона перетворює гідну залежно від копії веб-сайту.

Ось графік трафіку з Google Analytic:

Натисніть тут, щоб переглянути зображення: http://i.imgur.com/BBvKUrL.png.

6. Продаж і заробляння грошей:

Як ми вже згадували раніше з цільовим трафіком, вам не доведеться турбуватися про продаж, ось знімок графіка продажу Clickbank, Одноразова продаж дозволить нам отримати 25-35 доларів США. А оскільки трафік тільки почав надходити, ми впевнені, що наш трафік буде в 5-10 разів, як тільки ми потрапимо в позицію 1 для наших ключових слів, які будуть в 5-10 разів більше продажів.

Натисніть тут, щоб переглянути зображення: http://i.imgur.com/uKbkGqy.png.

PS Ми пропустили чимало пунктів у цьому дослідженні, які спочатку були або розуму, тому що ми потребували більше часу перед тим, як покласти це на живі. Ось як працює Link Authority і допоміг нам зробити великі гроші.