Як рекламувати групу в ВК: правила реклами паблік в контакті

 1. основи
 2. Як зробити рекламу групи в контакті: ефективні способи
 3. Тексти для реклами групи в ВК: стандартні шаблони
 4. Як налаштувати рекламу в ВК для групи
 5. Реклама групи в ВК: вартість, яку доведеться заплатити

Робимо вашу сторінку цікавою і стимулюємо передплатників частіше заглядати до вас на сторінку або на сайт за покупками

Робимо вашу сторінку цікавою і стимулюємо передплатників частіше заглядати до вас на сторінку або на сайт за покупками

Позначимо відразу, що універсального рішення, як рекламувати групу в ВК немає. Гарного результату можна досягти тільки за допомогою планомірної систематичної та якісної роботи.

основи

Перед тим, як переходити до реклами групи Вконтакте закріпимо прописні істини про створення самих груп. Перш за все, необхідно бути впевненим, що обрана тематика / ідея проекту дійсно актуальна і цікава. Є закономірність: чим цікавіше тема - тим швидше зростає аудиторія групи.

Швидше за все, в мережі вже є групи, концепція яких схожа на вашу. Ваше завдання: доопрацювати ідею, зробити її ширше / вже, з іншого боку, додати родзинок і булочок, яких у конкурентів немає. Група повинна допомагати користувачам вирішити наявну проблему (цікаве проведення часу, отримання інформації про товар / послугу, спілкування з однодумцями і т.д.).

Визначилися з профілем, тепер підбираємо назву. Є 2 варіанти: позиціонування за послугою / товару і по діяльності. Тобто назва повинна відображати основну сферу діяльності: «Установка вікон в Москві», «Ремонт ноутбуків в Санкт-Петербурзі», «Весільні лімузини в Томську». Якщо є готовий впізнаваний бренд, який має значну кількість клієнтів, просто називаємо групу так само, як і компанію.

Зверніть увагу, що соціальна мережа ВКонтакте відмінно проходить індексацію пошукових систем, за умови правильно складеного назви. Тобто, якщо зробити назву відповідно до найбільш актуальними пошуковими запитами, це забезпечить значний приплив користувачів з пошуку. Для складання привабливого назви допоможе інструмент Яндекса Wordstat .

І останнє в нашому списку, але далеко не останнє за значущістю -контент. 3 критерію якісного контенту: актуальність, унікальність, вірусність. Після прочитання матеріалу повинно з'являтися бажання зробити репост. Якщо користувач порахував інформацію корисною, він ділиться їй на своїй сторінці і вона стає видною його друзям, що забезпечує додатковий приплив передплатників в групу. Кількість репоста і лайків - кращі індикатори якості контенту. Якщо їх мало - треба щось міняти напрям і / або тему.

Як зробити рекламу групи в контакті: ефективні способи

 1. Запрошення друзів. Це навіть не реклама групи ВК, а спосіб її просування. Надішліть своїм друзям запрошення вступити в створену групу. Зверніть увагу на ліміт - в день не більше 40 запрошень. Можна скористатися опцією паблік «Розповісти», щоб донести до друзів новина про існування / відкритті нової спільноти.

Як відомо, російська людина страшний в імпровізації, різні ліміти і обмеження - виклик для нас. Тому є і обхідний шлях даного механізму: купуємо фейковий сторінки і додавати в друзі до людей, які відповідають критеріям цільової аудиторії (ЦА) групи. Далі відправляємо їм запрошення вступити в групу. В даному випадку користувач отримує запрошення від одного, що підвищує рівень довіри.

Логічно, що з-за наявного обмеження знадобиться не 1-2 сторінка, в десятки і навіть сотні. Допоможуть в цьому сервіси та програми, наприклад, SmmLaba. Ціна питання: 350 рублів на покупку сторінок (50 шт по 7 руб.) + 1500 рублів на покупку проксі для кожного фейк (50 шт по 30 руб.) + 700 ру. / Місяць за програмне забезпечення.

Таргетована реклама. Це ті самі докучливі повідомлення, які з'являються збоку і в стрічці новин. Пізнання премудростей таргетированной реклами - самостійна наука. Наведемо лише суть даної реклами паблік ВК: рекламні пости і пропозиції відображаються тільки цільової аудиторії, яку ви можете задати за статтю, віком, інтересам, місцем проживання. Потрібні молоді мами від 25 до 30 років, які проживають в Московській області? Система сама знайде їх і покаже вашу пропозицію, від якої вони не зможуть відмовитися. Для автоматичної настройки таргетированной реклами буде корисний сервіс Getuniq.

 1. Реклама паблік Вконтакте через пости в інших паблік. Даний метод старий як сама соціальна мережа. Принцип до непристойності простий: ви купуєте пости в розкручених групах і спільноти, звідки користувач може за посиланням перейти на вашу майданчик. Рекламний пост розміщується на певний час, час публікації і видалення обмовляється заздалегідь. Найчастіше використовується схема 1/23: пост тримається на першому місці протягом години, а потім 23 години знаходиться в стрічці і поступово опускається в міру публікації інших постів. Полегшити процес підбору «розкрученої» групи, контролю за часом публікації і оплатою дозволяють спеціальні сервіси, про них поговоримо нижче. Можна напряму домовлятися з адміністраторами. Вартість поста буде на 10-20% нижче, але гарантій ніяких.
 2. Інвайтінг. Спосіб підійде для розкрутки конкретної зустрічі / заходи. Створюєте подія, позначаєте початок і кінець, надаєте організатора і запрошуєте гостей. Відмінність від першого методу в тому, що запрошення розсилаються іншими групами, в яких сидить ваша ЦА. Гортаючи стрічку спільноти з жартами, ви напевно бачили запрошення на вебінари, майстер-класи або тренінги. Це і є інвайтінг в чистому вигляді.
 3. Конкурси. Сьогодні немає більш дієвого способу як зробити рекламу групи в ВК, ніж проводити конкурси. Для того, щоб взяти участь в конкурсі користувачеві необхідно виконати корисне для вашої групи дію - зробити репост, поставити коментар, підписатися і так далі. Де розміщувати пости про те, що ви проводите конкурс, якщо у рекламованої групи поки мало передплатників? На допомогу прийдуть спільноти на кшталт «Конкурси (назва міста», «Халява в« назва міста »,« Акції (назва міста) », в них вже згенерована аудиторія, готова виконати ті чи інші дії.
 4. Взаімопіар. Тобто ви рекламуєте пост іншої групи / організації, а вони розміщують ваш пост. Тут є ряд нюансів: кількість передплатників має бути приблизно однаковим, контент і тематика повинні бути схожими, власник / адміністратор повинні бути адекватними, щоб змогли прийняти пропозицію і не викидали сюрпризів.
 5. Думки експерта. Це рекламний пост з посиланням на групу, замовлений у знаменитості / блогера / експерта. Наприклад, через групу ви продаєте одяг для занять спортом. Ви можете замовити у відомої людини пост, що він вибирає ваш інтернет-магазин для занять спортом.

Тексти для реклами групи в ВК: стандартні шаблони

Є кілька способів, як зробити рекламу групи в контакті у вигляді поста.

Найбільш поширений - пряма реклама. Подібні пости доносять пропозицію в лоб. Ефективність послання в даному випадку безпосередньо залежить від мистецтва, таланту і рівня професіоналізму копірайтера. Правило тут одне: текст повинен бути максимально продавців, і мінімальним за розміром.

Пряма реклама результативна як для нарощування аудиторії групи, так і для продажу. Потрібно перерахувати переваги товару / послуги, переконати передплатника в необхідності покупки, зацікавити і залучити до групи / на сайт і т.д.

Якщо ви рекламуєте товар, то надайте передплатникам групи знижку і обов'язково вкажіть обмеження часу, створіть ефект дефіциту.

Приклад реклами групи в ВК: «Предмет бажань модниць з усього світу за вигідною ціною! Уггі від UGG всього за 4000 рублів! Для передплатники групи отримують додаткову знижку - 10%. Поспішайте! Час дії акції обмежена: з 1 травня по 1 червня 2018 року ». Рекламний пост надає простір для фантазії, не бійтеся експериментувати.

Якщо ви прагнете збільшити кількість передплатників, в пості необхідно описати переваги вступу в групу. Групу необхідно чітко позиціонувати по інтересам, тоді люди вступають охочіше.

Наприклад: «Розвиваємо логіку» - це нові завдання на логіку кожен день, це жваві суперечки і дискусії, це ефективні методики і техніки розвитку інтелекту, це інтерв'ю з експертами галузі і багато іншого ».

Другий тип поста - пост з обривом. Суть в тому, що ви розміщуєте цікавий текст, вірніше його початок. А щоб прочитати продовження користувач повинен пройти по посиланню в групу.

Повний варіант тексту виставляється в групі, над стіною, щоб кожен відвідувач бачив його першим. Якщо не закріпити текст, не уникнути моря негативних відгуків і коментарів, та й передплатників це не додасть. При правильному використанні «обірваний» пост дозволяє отримати тисячі нових передплатників. За статистикою, якщо контент дійсно цікавий + пост розміщений в якісному тематичному співтоваристві (з реальної, а не накрученою аудиторією), кожен п'ятий відвідувач залишиться в групі і підпишеться.

І останній вид - вікі-пост. Це змістовні, інформативні пости, оформлені у вигляді статей з Вікіпедії. Чим якісніше і більш актуальною матеріал, що надається в Вівіка-пості, тим більше користувачів вступлять в групу. Для вузькоспеціалізованих професійний груп - це саме те.

Як налаштувати рекламу в ВК для групи

З цим допоможуть спеціалізовані сервіси:

 1. http://oliveaclub.ru/. Тут можна вести облік рекламний кампаній і вести їх, стежити за кількістю нових передплатників з реклами, числом переходів з поста і т.д.
 2. http://allsocial.ru/. Сервіс сам шукає оптимальні спільноти для розміщення рекламних постів, стежити за статистикою групи.
 3. http://borgi.ru/. Також шукає групи для розміщення реклами, робить аналіз груп-конкурентів, стежить за трендами програм партнерів.

Детально розглянемо, як націлити. Перш за все, відкриваємо маркет-платформу ВК і створюємо тут профіль. Для створення оголошення відкриваємо розділ «Орієнтування» і вибираємо його тип: «Спільнота», вводимо назву нашої групи, як це показано на малюнку:

Далі вибираємо формат, наприклад, «Зображення і текст» і заповнюємо інші рядки.

І ось тепер найголовніше: робимо таргетинг ЦА, тобто визначаємо, кому система буде показувати наше рекламне повідомлення:

На завершення визначаємо, як ми будемо оплачувати рекламу: за переходи чи за покази. І тиснемо «створити оголошення». Все, таргетинг запущений.

Реклама групи в ВК: вартість, яку доведеться заплатити

Розібрали, як рекламувати групу Вконтакте. Тепер поговоримо, скільки це буде коштувати. Знову ж таки, універсальної цифри або шкали розцінок немає. Вартість рекламної компанії групи може становити до 1000 -2000 рублів, а може і перевищувати 20 000 рублів. Найважливіше - в принципі почати щось робити.

Якщо залучити 10 000 передплатників, далі буде набагато легше, так як механізм вже запущений. Доведіть аудиторію до 20 тис, потім 30 тис., 40 тис. І не зменшуйте обороти, продовжуйте розкрутку, вартість її буде все нижче, а ефект все більше. Але вже потрібно придумувати оригінальні пости і унікальні пропозиції, щось нове й оригінальне.

Розберемо орієнтовні ціни основних видів реклами:

 1. Ціна таргетированной реклами залежить від КЕП подається оголошення і конкуренції на зазначену ЦА. В середньому, 1 перехід в Москві і Пітері коштує 25-30 руб, 1 клік - 5 руб. Закон, що вступив дорослий передплатник коштує від 10 руб. За РФ і від 25 руб. в Пітері і Москві.
 2. Рекламний пост в співтоваристві варто в межах 500-3500 руб. / Добу в залежності від аудиторії.
 3. Ціна поста-думки експерта - як домовитеся, можливий навіть бартер на товар / послугу.

Отже, як рекламувати групу ВК? Відповідь проста: по різному. Пробуйте все методи, ведіть аналітику і відстежуйте, який метод дав результат, а від чого необхідно відмовитися. Тільки комплексний підхід і всебічний охоплення дадуть результат.

Вдячних вам передплатників і творчого натхнення!

Потрібні молоді мами від 25 до 30 років, які проживають в Московській області?
Де розміщувати пости про те, що ви проводите конкурс, якщо у рекламованої групи поки мало передплатників?
Отже, як рекламувати групу ВК?