Як розкрутити групу в ВКонтакте самостійно, з нуля і безкоштовно

 1. Як розкрутити групу в вк з нуля - визначення формату
 2. Значення назви для успішного просування спільноти ВКонтакте
 3. Як налаштувати групу ВКонтакте
 4. Як розкрутити групу в вк самостійно - способи просування
 5. Безкоштовні сервіси розкрутки груп в Контакті
 6. Як розкрутити групу в ВК самому - взаємний піар
 7. Додатковий аккаунт для просування спільноти
 8. Контент для підвищення популярності групи

Друзі, сьогодні ми обговорюємо питання як розкрутити групу в вк самостійно

Друзі, сьогодні ми обговорюємо питання як розкрутити групу в вк самостійно! Дана тема актуальна для кожного, чий дохід в тій чи іншій мірі пов'язаний з інтернетом. На сьогоднішній день соціальна мережа ВКонтакте є потужним інструментом для просування онлайн-бізнесу і обов'язковим атрибутом будь-якого інтернет-проекту.

Не важливо, чи отримуєте ви дохід через безкоштовні сервіси, продаєте свої послуги, заробляєте на партнерських програмах, володієте інтернет-магазином, сайтом, інформаційним ресурсом, будуєте бізнес або шукаєте додатковий дохід. Популярний гурт або паблік ВК може стати основним або допоміжним джерелом отримання прибутку і ефективним рекламним майданчиком.

Соціальна платформа має дві незаперечні переваги. По-перше, цей ресурс дуже популярний і має багатотисячної аудиторією. По-друге, є можливість використовувати цей інструмент абсолютно безкоштовно. Про методи і правила просування спільноти в соцмережі ми з вами і поговоримо.

Як розкрутити групу в вк з нуля - визначення формату

Перш ніж говорити про методи просування групи в ВКонтакте, варто визначити формат спільноти відповідно до ваших цілями і завданнями. Вірний вибір формату на початковому етапі дозволить реалізувати розкрутку максимально ефективно. Перш ніж говорити про методи просування групи в ВКонтакте, варто визначити формат спільноти відповідно до ваших цілями і завданнями

Соціальна платформа ВК пропонує користувачам два варіанти: публічна сторінка (паблік) або група. Кожен з них має свої цілі, функції та завдання.

Група ВКонтакте створюється для спілкування користувачів та обміну думками, передачі інформації від адміністрації групи до її учасників і навпаки. Цей тип підходить для інформаційних майданчиків певної тематики, де вітаються активні обговорення і висловлювання власної точки зору і ставлення до того чи іншого питання.

Якщо ж мета створення співтовариства - продаж товарів і послуг, просування вашого бренду, то для цих цілей більше підійде паблік. В цьому випадку можливості спілкування для учасників паблік скорочуються, а основний акцент зміщується в бік власників публічної сторінки. Такий варіант більш ефективний для просування конкретної інформації, цьому сприяє і відсутня в звичайній групі функція «Цікаві сторінки». У цьому блоці буде відображатися дані про паблік на особистій сторінці всіх ваших передплатників.

Значення назви для успішного просування спільноти ВКонтакте

Після того, як ви визначилися з форматом спільноти, слід продумати назву - воно відіграє не останню роль в розкручуванні групи ВКонтакте як на самій платформі, так і для пошукових систем. Имя має бути лаконічним, ємним, інтуїтивно зрозумілим, відображати обрану тематику, а також відповідати її ключових запитах.

Щоб підібрати назву для групи, подивіться як вирішують це питання найбільш популярні спільноти вашої тематики на платформі. Хорошим помічником для доступу до статистики ВК може стати сервіс allsocial.ru
Щоб підібрати назву для групи, подивіться як вирішують це питання найбільш популярні спільноти вашої тематики на платформі

Щоб назва відповідало ключовим запитам, Яндекс пропонує перевірений, безкоштовний сервіс wordstat:
Щоб назва відповідало ключовим запитам, Яндекс пропонує перевірений, безкоштовний сервіс wordstat:


Таким чином, група з правильною назвою дозволить залучати свою аудиторію на самій платформі ВКонтакте, так і через пошукові системи.

Приклад видачі сторінки через пошуковий запит:
Приклад видачі сторінки через пошуковий запит:

Говорячи про назву, не варто забувати, що адреса теж потрібно привести у відповідний вигляд. За замовчуванням, вашій сторінці буде присвоєно URL, що складається з набору цифр. Його можна (і навіть потрібно!) Змінити на будь-який, який ви вважаєте за потрібне, наприклад як моя http://vk.com/ investiruem_v_internete, за умови, звичайно, що назва вже не зайнято кимось іншим.

Як налаштувати групу ВКонтакте

Отже, ми вибрали формат, назва і приступили до реєстрації спільноти ВКонтакте, де нам потрібно знати, як правильно налаштувати сторінку. Це дозволить максимально відповідати пошуку в соцмережі і система Яндекс, Google і іншим.

Опис групи з одного боку, має давати чітке уявлення про вашу діяльність, з іншого - відповідати пошуковим системам.

Також потрібно обов'язково встановити вікові обмеження. Добре продумайте, яка цільова аудиторія вас цікавить, оскільки самостійно надалі ці обмеження ви не зможете змінити - тільки через звернення до техподдержке. Також потрібно обов'язково встановити вікові обмеження

Виберіть тематику, впишете адресу вашого сайту, якщо такий є.

Місцезнаходження - тут потрібно вказати ваш регіон, або регіон в якому ви плануєте просувати свої товари і послуги. Дуже корисна ця функція, коли ви плануєте просування в якомусь конкретному регіоні. Якщо ж ми говоримо про інвестиції в інтернеті, то тоді вказувати його сенсу не має - бо географія інвесторів у нас дуже велика!

Стіна призначена для обміном інформації, в якому можуть брати участь адміністрація, передплатники та гості групи. Визначте права учасників: стіна може бути відкритою, закритою або обмеженою, при необхідності її можна вимкнути, але я не рекомендую цього робити.

Експорт в Тwitter: даний розділ дуже стати в нагоді вам, якщо ви маєте розкручений аккаунт в даній соцмережі. Втім, ця установка не є обов'язковою, ви можете його пропустити при відсутності сторінки в Тwitter (особисто у мене в групі ця функція включена, що дозволяє автоматично розміщувати повідомлення і в твіттері).

Далі йдуть налаштування фотографій, відеозаписів, матеріалів, обговорень. Тут необхідно визначити статус відкритий, обмежений або вимкнений. Ви самі визначаєте права учасників виходячи з ваших цілей і специфіки групи.

Тип групи дозволяє налаштувати приватність спільноти, воно може бути приватним, закритим або відкритим. Звичайно, краще вибирати відкритий тип, але варто враховувати, чи не потрапляє тематика вашої спільноти в обмежені категорії, наприклад 18+. У таких груп обов'язково потрібно встановлювати закритий тип, інакше можете потрапити під блокування

Хочу звернути вашу увагу на розділ «Матеріали», при підключенні якого відкривається функція «Свіжі новини». Саме в цьому блоці формується меню спільноти.

Ще один цікавий розділ - «Товари», він відкритий для кожного учасника з 15 вересня, незалежно від популярності, кількості учасників, підключається на безкоштовній основі.

Є додаткові функції, такі як «чорний список», «посилання» та інші, в разі потреби ви зможете їх використовувати, настройки в них прості і зрозумілі.

Як розкрутити групу в вк самостійно - способи просування

Отже, після того як налаштування закінчені, можна приступати до самостійної розкручуванні групи в ВК. Щоб уникнути блокування, потрібно дотримуватися деякі вимоги соціальної платформи:

 • Вік групи повинен бути не менше тижня;
 • Додайте в групі пости, їх кількість повинна бути не менше 15-20;
 • Додавати пости варто поступово, не більше 3-4 на добу;
 • Проконтролюйте, щоб серед учасників було не більше 25% заблокованих акаунтів (собачок). Рекомендую періодично перевіряти склад учасників, видаляючи заблокованих.
 • Додавання нових учасників, запрошення в групу також повинні зберігати плавність і поступовість.

Самостійно розкрутити спільноту ВКонтакте цілком реально, від вас буде потрібно і планомірний розвиток групи, використовуючи методи, які ми зараз розглянемо.

Безкоштовні сервіси розкрутки груп в Контакті

Думаю, ви зі мною погодитеся, що досить складно залучати учасників до спільноти, в якому мало учасників, або взагалі немає таких. Тому на Думаю, ви зі мною погодитеся, що досить складно залучати учасників до спільноти, в якому мало учасників, або взагалі немає таких

початковому етапі багато хто використовує безкоштовні сервіси накрутки групи ВКонтакте. Це скоріше іміджева реклама, вона досить ефективна і ви можете швидко набрати кілька тисяч передплатників, але тут потрібно чітко відслідковувати заблокованих користувачів, які незмінно виникають під час використання сервісів по накрутці.

Платформ, які на платній і безкоштовній основі допомагають просувати спільноти на соціальних платформах в мережі достатньо, і на сторінках мого блогу ми докладно розглядали найбільш популярні з них. Звичайно, дані майданчики були нам цікаві, перш за все, в розрізі джерел доходу без вкладень, однак можуть успішно використовуватися для реклами вашої групи.

 • Майданчик Vktarget.ru - одна з найпопулярніших в інтернеті. Відрізняється динамічністю, постійно з'являються нові функції і можливості для заробітку і реклами.
 • Досить ефективний спосіб просування - платформа Topliders com. Є зручна функція «Ротація» для взаємного додавання в друзі і вступу в групи.
 • Сервіс Catcut.net не є безкоштовним для реклами, проте ціни досить демократичні, замовити серфінг-рекламу можна від 25 рублів за 1000 переглядів.
 • На майданчику Likesrock com можна розкручувати групу, використовуючи мінімальний рекламний бюджет, або просувати співтовариство, виявляючи активність через взаємні вступу в групи, лайки, репости.

Детально про ці, та інших сервісах для розкрутки в соцмережах, ви можете дізнатися в цьому розділі >>>

Як розкрутити групу в ВК самому - взаємний піар

Як тільки у вашому співтоваристві з'явилася деяка кількість передплатників, можна приступати до самостійної розкрутці в ВК, використовую взаємний піар. Перевага цього методу - ефективність і залучення живий цільової аудиторії.

Суть даного методу - пошук груп та паблік схожої тематики і обмін рекламою. При виборі спільнот дивіться показники унікальних відвідувачів, оцінюйте охоплення аудиторії. Суть даного методу - пошук груп та паблік схожої тематики і обмін рекламою

Далі напишіть приватне повідомлення адміністратору з пропозицію обмінятися рекламою, залиште посилання на вашу групу, її статистику. При цьому не забудьте відкритий доступ до даних статистики. І ще, не потрібно розміщувати більше 3-х рекламних постів - цього вимагають правила соціальної платформи! За їх порушення ваша група може бути заблокована.

Також в ВК є спеціальні спільноти для взаємного вступу. Цей спосіб дуже простий, однак не завжди відповідає вашої цільової аудиторії.

Додатковий аккаунт для просування спільноти

Досить просто залучити цільову аудиторію, використовуючи акаунт в Контакте. Ви створюєте особисту сторінку, до її оформлення слід поставитися серйозно - він повинен Досить просто залучити цільову аудиторію, використовуючи акаунт в Контакте

наповнений постами, фотографіями, мати привабливу обкладинку.

Далі, підписуйтесь в популярні групи і паблік, для пошуку вашого цільового передплатника. Надсилайте запити на додавання в друзі, але не забувайте, щоб не отримати блокування, кількість запитів не повинно перевищувати 50 в добу! Після того, як отримаєте підтвердження додавання в друзі, відправляємо їм запрошення в групу.

Також акаунт можна використовувати, розміщуючи рекламу в коментарях. Для цього знову ж вирушаємо в популярні спільноти схожої тематики, і в коментарях залишаємо посилання на вашу групу. Для того, щоб посилання ефективно працювали, текст повинен бути чіпляють, щоб читачам стало цікаво зайти на сторінку спільноти. Але знову ж таки, враховуйте той факт, що адміністрація далеко не кожної групи дозволяє залишати посилання, краще зайвий раз перевірте чи задайте питання адміністрації.

Контент для підвищення популярності групи

Використання вищезазначених способів не буде успішним без наявності цікавого, затребуваного контенту (ваших постів). Ваші пости повинні бути актуальними, цікавими, унікальними і, головне, відповідати вимогам вірусності, тобто у користувачів має з'являтися бажання поділитися ними (зробити репост).

Проаналізуйте найбільш популярні спільноти вашої тематики, подивіться, як вони вирішують ці завдання. Пости можуть представляти цікаві історії, опитування, Проаналізуйте найбільш популярні спільноти вашої тематики, подивіться, як вони вирішують ці завдання

загадки, притчі - тут все залежить від вашої фантазії. Важливий момент для успішних постів - регулярна публікація, постів не повинно бути багато або мало, оптимальна кількість 2-3 в день. Обов'язково складіть графік публікацій, при цьому потрібно враховувати активність користувачів платформи.

Не секрет, що найбільша завантаженість мережі спостерігається в обід і ввечері, здавалося б - найкращий час для розміщення публікацій. Але не варто забувати, що і популярні паблік використовують цей час, в новинній стрічці пости з'являються щомиті. У такому ритмі молодій групі дуже складно конкурувати, і тоді виникає резонне питання: яке вибрати час для розміщення постів.

Проведіть аналіз вашої аудиторії - активних і потенційних передплатників. Подумайте, хто ваш типовий користувач групи: школяр, домогосподарка, офісний працівник або пенсіонер. Цілком логічно, що підліток, швидше за все, зайде в соціальні мережі після занять, працівник офісу відкриє ВКонтакте годині о 10, після ранкових оперативок, планерок і пятімінуток, і пробуде там до обіду.

Відкрийте статистику спільноти, вивчіть географію, вік та інші дані ваших передплатників, оцініть опубліковані пости, які були найбільш успішні, коментарі до них, лайки, репости. Також враховуйте різницю в часі різних географічних поясів.

Пишіть з задоволенням! Не варто копіювати чужі думки, цитати, новини та інше. Не женіться за кількістю: один якісний, цікавий пост буде куди ефективніше, ніж шаблонні, запозичені на інших сторінках, що розміщуються кожну годину! Хоча це звичайно не забороняється - я сам періодично копіюю пости з інших паблік, а й бачу часто свої пости в інших групах.

Підводячи підсумки, я хочу сказати, що перерахував далеко не всі методи розкрутки груп. Я постарався представити вам найбільш ефективні, перевірені на практиці мною, моїми колегами і знайомими. Якщо у вас немає бажання або часу самостійно займатися просуванням групи, ви завжди можете звернути до фахівця, використовувати платні сервіси або купувати рекламу на тій же платформі ВКонтакте. Ну і звичайно ж я і мої читачі будуть вдячні, якщо у кого-то з вас є думки і досвід в просуванні групи і ви поділіться ними в коментарях після цієї статті!

У будь-якому випадку, популярне співтовариство в соцмережі може стати ефективним інструментом, чим би ви не займалися - будь то інтернет-магазин, продаж праць своєї творчості, фріланс, інформаційний інтернет-ресурс або інвестування!

Також не забувайте, що кожен мій читач при виникненні питань щодо інвестування, завжди може звернутися до мене. Я завжди готовий проконсультувати, підказати актуальні напрямки та гідні інтернет-проекти, абсолютно безкоштовно я допоможу визначитися з вибором, розповім про тонкощі і правила грамотного розподілу коштів, складу ваш особистий портфель інвестицій.

Ви також можете дізнатися, в які проекти інвестую я, дізнатися їх динаміку, новини, статистику прибутковості в регулярних інвестиційних звітах >>>

Слідкуйте за оновленнями блогу - ви довідаєтеся не тільки секрети, як самостійно розкрутити групу в ВК, але і безліч іншої корисної інформації про заробіток в мережі без вкладень, про популярних і авангардних напрямках онлайн-інвестування, а також аналітичні статті, навчальний матеріал, огляди нових проектів.

Зв'язатися зі мною по будь-яких контактів, представленим тут >>>

І звичайно, не забудьте поділитися інформацією з друзями:

| мій чат в телеграм >>> / мій SKYPE чат >>> |

| я в VK - приєднуйтесь! | Мій Канал YouTube |

| Мої групи в інших соцмережах |