Як розкрутити групу Вконтакте безкоштовно

 1. Перш ніж почати розкрутку
 2. Як розкрутити групу Вконтакте безкоштовно
 3. 2. Запрошення
 4. 3. Співпраця з іншими групами
 5. 4. Зовнішні джерела
 6. 5. Програми для розкрутки
 7. 6. Конкурси
 8. 7. Сервіси
 9. Як розкрутити групу Вконтакте платними способами
 10. 2. Контекстна реклама в Яндекс і Google
 11. 3. Купівля учасників
 12. 4. Конкурси

Власником групи в соціальній мережі Вконтакте може стати кожен, але питання полягає не в тому, щоб завести групу, а в тому, що кількість її учасників задовольняло запитам вашого бізнесу. До тих пір поки групу відвідують тільки ваші друзі або випадкові люди, толку не буде. Давайте розбиратися як розкрутити групу Вконтакте безкоштовно. У розкрутку входить залучення відвідувачів і перетворення їх в постійних учасників.

як розкрутити групу Вконтакте безкоштовно

В рамках статті ми розглянемо не тільки безкоштовні способи розкрутки, але пройдемося і по платним, щоб ви мали перед очима повну картинку можливостей, може бути платна розкрутка вам сподобається більше.

Перш ніж почати розкрутку

Підготуйте саму групу - створіть кілька топіків, оформіть їх відповідним чином, додайте на стіну тематичні пости (картинки, повідомлення), зробіть докладний опис групи. Перші відвідувачі повинні побачити щось цікаве і у них має з'явитися бажання коментувати те, що вони бачать.

Пам'ятайте, вірусний ефект - головна перевага соціальних мереж. Я вже писав про його користь в статті " Як встановити коментарі Вконтакте на сайт ", Коментування в групах має той же ефект.

Якщо ви цього не зробите, то всі ваші дії з розкручування буде недовговічними - люди будуть приходити - бачити, що група шлак і швидко її залишати.

Як розкрутити групу Вконтакте безкоштовно

1. Оптимізація групи

Користувачі Вконтакте потрапляють в групи не тільки за рекомендаціями, в популярних тематиках левова частка переходів повинна йти з пошуку самої соц. мережі по групах. Для того, щоб цей трафік не обійшов вас стороною, ваша група повинна бути оптимізована за основними запитами, яким вона відповідає.

За аналогією зі внутрішньою оптимізацією сайту у вас повинен бути заголовок, що містить ключові фрази, назви топіків повинні відповідати СЧ і НЧ запитам, в описі також варто вживати тематичні слова і фрази.

Внутрішні алгоритми ВК повинні чітко визначити релевантність вашої групи тієї теми, яку ви для неї придумали. В цьому випадку, розкрутка групи Вконтакте буде йти безкоштовно природним способом.

2. Запрошення

На початковому етапі життя групи не варто розраховувати на те, що люди самі натовпом почнуть підписуватися на вашу групу і створять в ній активність, накручуючи лайки направо і наліво. Перших користувачів доведеться залучати вручну за допомогою звичайних запрошень.

Переходьте в меню "Управління" і звідти робите розсилку запрошень своїм друзям. На жаль, запросити можна тільки ваших друзів, так що ефективність даного методу буде прямо залежати від вашої аудиторії і ваших з нею відносин.

Розкрутити групу Вконтакте таким способом досить непросто, відправити запрошення можна безкоштовно, але обмеження по добового кількості листів буде гальмувати всю роботу. Крім того, такі запрошення люди часто сприймають як спам і відмовляються від них.

Але, все ж, за певних умов можна отримати непоганий перший результат.

Поспілкуйтеся з найбільш близькими зі своїх друзів, попросіть їх вступити в групу і залишити там кілька коментарів, навіть якщо тема їм нецікава - нехай вони вам допоможуть чисто по дружбі. Можливо, хтось навіть погодитися відправити запрошення зі свого аккаунта.

3. Співпраця з іншими групами

Напевно в ВК вже є групи, що представляють суміжну вашої тематику (потрібна саме суміжна, тому що з прямими конкурентами домовитися буде непросто). Поспілкуйтеся з їх адміністраторами на предмет розміщення взаємної реклами (посилань, банерів або тим). Їх користувачі побачать вашу групу, ваші їх, буде взаємне доповнення.

Підбирайте для обміну групи відповідного вам рівня (за кількістю учасників), тоді ймовірність співпраці буде вище

4. Зовнішні джерела

Цей спосіб безкоштовно розкрутити групу Вконтакте працює краще за всіх, так як до нього може бути застосовано все, що стосується розкрутки сайту. Сторінка групи в ВК - це точно така ж сторінка сайту, як і будь-яка інша - ви можете публікувати анонси своїх тим, розміщувати посилання на тематичних ресурсах, навіть спробувати просунутися в пошукових системах по відповідних запитах за допомогою оптимізації і посилань.

Якщо у вас є сайт на ту ж тематику, то розкажіть про неї своїй аудиторії там, можна додати постійне посилання або віджет на групу.

5. Програми для розкрутки

Є програми, які на автоматі проводять розкрутку груп. Самі програми бувають платні та безкоштовні, але займаються розкручуванням групи Вконтакте безкоштовно вони все (відрізняється тільки швидкість і ефективність).

Безумовний лідер в цій галузі - це Viking Botovod - офіційний сайт.

Ось список програм, які, також, можуть бути вам корисні для просування:

 • Mega Vkontakte Inviter - безкоштовна програма, яка займається відправкою запрошень на вступ в вашу групу. Причому, запрошення розсилаються не тільки друзям, вони можуть бути відправлені абсолютно лівим користувачам, що збільшує потенційну аудиторію.
 • VkBot - функціонал це програми ширше, ніж попередній, вона не тільки може слати запрошення, але створює видимість ваших активних дій - ставить позначки на фотографіях і відео роликах, відправляє повідомлення. Одним словом, спамить по повній. Сайт розробників vkbot.ru. Функціонал згодом доповнюється, тому свіже опис дивіться там.
 • VInviter - на додаток до описаного вище софту, дана програма збирає статистику по прийнятим запрошеннями з тих, що вона розіслала. А в іншому вона точно також роздає запрошення методом спаму, тим самим вишукуючи з величезної кількості користувачів Вконтакте людей, яким цікава ваша група.
 • Втопить - абсолютно безкоштовна програма для накрутки передплатників, лайків, коментарів Вконтакте. Вам не доведеться платити, все що пропонує функціонал програми - безкоштовний. Детальніше ознайомитись з нею можна за цим посиланням на сайті розробників vto.pe

6. Конкурси

Конкурси можна віднести як до платних, так і до безкоштовних способам розкрутити групу Вконтакте. Якщо говорити про безкоштовне, то ви повинні придумати цікавий конкурс і знайти інвестора, який буде зацікавлений в його проведенні. Інвестор забезпечить конкурс призами, а ви ідеєю і створенням ажіотажу.

Один з варіантів - це використання будь-яких безкоштовних, але цінних призів (креатівьте самі), тоді навіть інвестор не буде потрібно.

В цілому, конкурси діють найбільш ефективно, так як вони не тільки привертають людей, а й можуть змушувати цих людей розкручувати вас безкоштовно (наприклад, ставлячи лайки).

7. Сервіси

Сервісів для розкрутки існує багато і постійно з'являються нові. Я покажу лише один, інші ви можете взяти прямо з пошуку Яндекса.

На них ви можете заробити гроші (або бали) допомагаючи в розкручуванні іншим, а потім замовити накрутку собі.

Мені сподобалися:

 • Cashbox.ru
 • Vipip.ru
 • Forumok.com
 • VKtarget.ru
 • Smmok14.ru

Як розкрутити групу Вконтакте платними способами

1. Контекстна реклама Вконтакте

Ті хто знайомий з контекстною рекламою розуміють про що йде мова - ви розміщуєте оголошення, які показуються користувачам Вконтакте, а за кожен перехід по такому оголошення ви платите гроші. Такий варіант реклами має сенс, якщо ваша група має комерційну спрямованість і здатна окупити подібний трафік. Залежно від конкуренції в тематиці для нормального кількості переходів потрібно від 1 до 40 рублів за клік.

Для ефективного використання потрібно прораховувати конверсію відвідувачів в клієнтів, тоді стане зрозуміло, за якою ціною група буде працювати в плюс.

Для ефективного використання потрібно прораховувати конверсію відвідувачів в клієнтів, тоді стане зрозуміло, за якою ціною група буде працювати в плюс

2. Контекстна реклама в Яндекс і Google

Особливої ​​різниці з попереднім пунктом немає. Принцип той же, тільки показ оголошень йде не всередині соціальної мережі, а через сайти пошукових систем. Максимальне охоплення аудиторії в даному випадку набагато ширше і налаштування рекламної компанії більш гнучкі. Плюси і мінуси ті ж - не дуже вигідно для некомерційних спільнот.

Яндекс Директ покаже ваші оголошення користувачам Яндекса, а Google Adwords, відповідно - Google.

3. Купівля учасників

На початковому етапі, для створення видимості життя в групі можна запропонувати людям вступити в неї за гроші. Послуга розкрутки групи Вконтакте за гроші існує в багатьох сервісах для фрілансерів. Створюєте там завдання для виконавця, наприклад - вступити в групу, залишити коментар на стіні або в темі і відправити 40 запрошень - після виконання оплачуєте замовлення. При ціні в десяток рублів, від бажаючих відбою не буде.

Я робив подібні замовлення на Advego.ru, можна використовувати ще і ці сайти: free-lance.ru; freelancer.ru.

4. Конкурси

Я вже писав про конкурси вище в безкоштовних методах. У платних все те ж саме, тільки призи ви ви організуєте самі. З одного такого конкурсу ви можете отримати віддачу в десятки разів більше на кожну вкладену гривню, ніж від будь-яких інших способів розкрутки.

З цього дня ви знаєте як розкрутити групу Вконтакте безкоштовно, залишилося тільки набратися досвіду і ви зможете використовувати всю міць соціальних мереж для просування свого бізнесу.