Як розкрутити і просунути групу і паблік ВКонтакте

 1. Перші 500-1000 передплатників
 2. Купівля передплатників
 3. просування контентом
 4. Реклама в інших спільнотах
 5. Біржі на подобі твайт

Просування странниц в соціальних мережах сьогодні вже вийшло практично на рівень цікавинки як і SEO Просування странниц в соціальних мережах сьогодні вже вийшло практично на рівень цікавинки як і SEO. Соціальні мережі мають внутрішній пошук і власні алгоритми ранжирування. Сьогодні я хочу розглянути п'ять найбільш популярних методів просування і розкрутки сторінок в соціальній мережі ВКонтакте.

А так же трохи поговорю про соціальну мережу Однокласники і сервісі мікроблогів Twitter. Взагалі соціальні мережі сильно змінили життя людства і зараз незрозуміло в кращу або в гіршу сторону.

Але, тим не менш, вони набирають величезну популярність, і як свідчить статистика, мало не кожен другий має аккаунт в будь одній із соціальних мереж, а їх не мало. Поговоримо конкретно про методи розкрутки ВКонтакте. ВКонтакте досить велика соціальна мережа з мільйонами користувачами і такою ж кількістю фейків і ботів.

У початковий момент, коли групи і паблік тільки з'являлися, розкрутка велася за великим рахунком спамом. А ля розсилка запрошень по друзях і ін. Але Вконтакте не стояла на місці і постійно оновлювалася і додавала новий функціонал, який дозволяв все більше і більше налаштовувати «конфіденційність» свого облікового запису і простий спам тут не підходив.

Всю історію розповідати довго і нудно, але на даний момент різноманітність способів просування сторінок, паблік і т.д. стало дійсно багато. І основне насправді це контент. Наприклад, добре йдуть всякі фотографії та цікаві відео (до речі, відмінний огляд відеокамери Canon Legria HF R48). Але про просування за допомогою контенту пізніше.

Перш за все, хочу сказати пару слів про різницю між групою і паблік. Перше, що напружує, поновлення групи не з'являються в стрічці новин, що погано впливає на Розпіарені групи. Більша ймовірність, що контент не побачать і відповідно ні лайків, ні репоста.

Друге зовнішній вигляд групи відрізняється від зовнішнього вигляду паблік. І якщо на паблік потрібно підписатися, то в групу потрібно вступити. І це насправді тонка психологія, так як людина позиціонується так, що підписатися легше, ніж вступити. Ще відмінною рисою є те, що в групу можна запрошувати друзів, а ось в паблік немає, тому способи розкрутки там трохи різні.

 1. Перші 500-1000 передплатників

  Якщо люди в групі називаються учасниками, то в паблік вони вже передплатники. Це ще одна відмітна риса, щоб вміти розрізняти, що є що. Хибна думка, що якщо накупити пару тисяч ботів і почати рекламувати співтовариство в інших паблік, то завдяки видимості живності, люди стануть підписуватися. Реальність така, що якщо ви накупите ботів, незабаром більшість їх заблокують, на додачу до всього заблокують ваше співтовариство, або ви просто будете в пошуку нижче інших. Так як почати розкрутку спільноти з нуля? Насамперед вам знадобитися вирішити, чи готові ви витрачати силу-силенну часу і працювати ручками або платити гроші другім.В цьому випадку розглянемо варіант власноручного розкрутки. Що вам знадобиться. Це штук десять - п'ятнадцять акаунтів ВКонтакте.

  Кожен акаунт повинен бути або на ім'я (вигадане) красивої дівчини (з гарними фотографіями). Стіна повинна бути, зрозуміло, засипана ванільними репоста з різних паблік. Це додасть аккаунту трохи живності. І так треба наповнити приблизно десять акаунтів. Після чого потрібно додавати друзів. У день ви можете додати не більше сорока чоловік, тому в цілому ви зможете мати 400 друзів в день. Часу в день приблизно ви будете витрачати близько трьох годин на пошуки друзів і спілкування з ними. Через десять днів в ідеалі ви повинні мати близько чотирьох тисяч друзів. Якщо наблизити числа до реальності, то можна сказати, що реально число буде не більше трьох тисяч.

  Тепер настав момент істини. Якщо у вас група, то за допомогою доповнення vkbutton ви можете запрошувати разом всіх друзів в групу. Якщо у вас паблік, то вам доведеться просити кожного вступити і запросити друзів. Ця робота дуже копітка, нудна і втомлюються, але в результаті ви будете мати реальних і живих передплатників. Якщо правильно підійти до процесу і цілеспрямовано бомбити це все справа, то можна отримати і понад 1000 передплатників або вступили. Наприклад, делегувати процес серед друзів. Попросити ще двох друзів, які так само розкрутять по десять акаунтів. Ну тут все залежить від того які у вас друзі.

 2. Купівля передплатників

  Взагалі всякий спам не вітається ніде, але є спосіб отримати учасників і передплатників, але є програми для автоматичної розсилки запрошень. Від вас вимагається кілька акаунтів Вконтакте і проксі-сервера. Я не рекомендую це робити. Є більш ефективний спосіб. Спосіб полягає в покупці живих людей. Тобто ви знаходите на форумі людини, який надає живих передплатників. Процес їх залучення вже секрет. Це може бути так само спам, розсилка запрошень або вступили учасники це зламані анкети, які як би і живі, але їх пароль відомий не тільки їм одним Набувши будуть в тій кількості, за яке ви заплатите. Вартість зазвичай 1000 вступили 200 рублів. Але ціна залежить від багатьох параметрів. Міста, віку, статі тощо

 3. просування контентом

  Коли у вас вже є перша гвардія передплатників і учасників потрібно починати інтенсивно додавати контент. Просування контентом я вважаю найефективнішим. Схема тут банально проста. Ви постите привабливий контент, наприклад це класна життєва цитата і класна картинка на додачу. Людині вона подобається, він тисне лайк і робить репост до себе на стіну. Його друзі бачать цей репост у себе в стрічці і є великий шанс, що хтось вирішить вступити / підписатися. А що б дізнався, який контент дійсно цікавий всім, то дивіться: відкриється в новому вікні (Велика картинка)

 4. Реклама в інших спільнотах

  Тут є два варіанти реклами. Перший, це коли в співтоваристві ви згадували як цікава купка людей займаються чимось понад крутим і т.д. Другий варіан, це публікація крутий історії з картинкою, яка обривається на найцікавішому моменті, а що б дочитати до кінця, потрібно перейти вже на мандрівницю вашої спільноти і підписатися. Самі догадливі вже просікли, що щоб прочитати історію підписуватися не треба, посилання на новину просто буває внизу віконця. Реалізується все це за допомогою вікі розмітки. Які плюси і мінуси. Плюси дивно, але така дратує реклама працює, якщо рекламуватися в найбільш активних спільнотах. Мінуси, це дуже дорого, і треба нишпорити в який час варто публікувати рекламу. Треба вміти стежити за активність соц. мережі.

 5. Біржі на подобі твайт

  У мережі є різні біржі (правда я жодної не користувався, тому порадити конкретно нічого не можу), які дозволяють заробляти людям на своїх акаунтах в соціальних мережах. Наприклад, вони ставлять лайки, вступають в групи і стають передплатниками за невелику суму. Таким же способом можна просто знайти людей на буксе і платити по 1 рублю за вступ / підписку. Але не факт, що ні одпишуть після отримання оплати, в загальному, схема каламутна, але може і прокатати. Такий варіант добре підійде для твіттера і інстараграма. Які біржі ще живі дивіться в мережі. Думаю за відгуками зрозумієте, а може і тут в коментарях порадите якщо знаєте, що путнє.

Ось, мабуть, найбільш відомі методи просування сторінок в соціальній мережі ВКонтакте. Звичайно, в кожен окремий пункт можна заглибитися, але це не мета статті. Я обіцяв поговорити трохи про соціальну мережу Однокласники.

У соціальній мережі однокласники просування ще простіше, так як зараз там з'явилася дуже крута штука як голосування або як їх називаю опитування. Спробуйте створити голосування, що краще Apple або Samsung маючи при цьому хоча б сотню друзів. Якщо хтось проголосує, опитування відразу з'явиться на його сторінці і в стрічці його друзів.

І пішло поїхало. Дивуюся, як люди сотнями тисяч можуть голосувати в таких опитуваннях, що краще. Але схема набрала обертів і працює. Що стосовно в Twitter. Тут схеми старі, массфолловінг, покупка читачів і ретвітів, використання спеціальних хештегів. Якщо ви особистість не особливо відома, то малоймовірно, що ви в твіттері комусь цікаві.

PS Якщо вам необхідний ремонт samsung galaxy s3, то раджу звернутися до цих хлопців. Для них починають samsung нікчемна справа.