Як розкрутити інтернет-магазин ВКонтакте?

  1. Навіщо потрібна розкрутка ВКонтакте?

Покупки в мережі придбали на сьогодні просто грандіозні масштаби Покупки в мережі придбали на сьогодні просто грандіозні масштаби. Вони більше не викликають страху у користувачів, які оцінили їх зручність і доступність. Така ситуація значно збільшила конкуренцію серед інтернет-магазинів, і питання просування та розширення аудиторії варто для багатьох дуже актуально.

Один із способів просування - розкрутка ВКонтакте інтернет-магазину. Для цього може бути використана група або співтовариство, яка буде інформувати про новинки товарів в вашому магазині і направляти безпосередньо на сайт. Дана соціальна мережа являє для цих цілей дуже зручний сервіс «Товари ВКонтакте», на якому можна створити вітрину товарів з фотографіями і описом, і зацікавилися користувачі можуть з цієї картки товарів зв'язатися з продавцем.

Навіщо потрібна розкрутка ВКонтакте?

Якщо у вас ще виникають сумніви про необхідність створення групи Вконтакте для розкрутки свого інтернет-магазину, то я пропоную детально розглянути завдання, які ви зможете вирішити таким чином:

1. Збір клієнтської бази

Слід розуміти, що потенційний клієнт, який побачив рекламу вашого магазину в соц. мережі, навіть зацікавившись і відвідавши сайт, не обов'язково відразу стане клієнтом. Це так званий «теплий» клієнт. Чи стане він зберігати в закладках браузера адресу вашого сайту? Малоймовірно. А ось стати учасником групи і періодично спостерігати за новинками і акціями магазину - цілком передбачуване дію. Саме в групі ви отримуєте можливість поступово зробити цього клієнта «гарячим», тобто готовим до покупки.

2. Залучення і утримання інтересу аудиторії

Хочете утримувати інтерес до свого інтернет-магазину? Постійно нагадуйте про себе цікавим і головне корисним контентом, організовуйте акції і проводите розіграші, наприклад, знижок для передплатників групи.

3. Збільшення продажів сайту інтернет-магазину

Ваша активна взаємодія з передплатниками дозволить рано чи пізно перевести їх в клієнти вашого магазину. Вони ж приведуть за собою і нових передплатників, які також є потенційними «теплими» клієнтами.

Робочі способи просування Інтерет-магазину ВКонтакте

Я рекомендую відразу забути про такі варіанти, як «чорна» і навіть «сіра» розкрутка Вконтакте. Хочете збільшення продажів і ефективної роботи вашої групи, беріть на озброєння «білі» способи.

Пропоную вашій увазі перевірені і найбільш ефективні способи розкрутки:

  • Таргетована реклама - орієнтована на цільову аудиторію, завдяки чому і має високу ефективність. Безсумнівний плюс - можливість оплати тільки за конкретні дії, наприклад, за перехід користувача.
  • Розміщення реклами на вже розкручених акаунтах - співпраця з відомими блогерами та іншими популярними в мережі особистостями, їх рекомендації і посилання на ваших магазин приверне уваги передплатників.
  • Публікації постів в близьких по тематиці групах і спільнотах.
  • SEO-оптимізація - я рекомендую періодично звертатися до фахівців для її проведення навіть в умовах нагальної роботи групи і сайту.
  • Особисті розсилки і запрошення - фільтри ВКонтакте дозволяють успішно вибирати цільову аудиторію для розсилок із запрошенням вступити в групу.

Навіщо потрібна розкрутка ВКонтакте?
Навіщо потрібна розкрутка ВКонтакте?
Чи стане він зберігати в закладках браузера адресу вашого сайту?