Як стати SEO фахівцем: навчання просуванню

  1. Які обов'язки має виконувати SEO специалист

Привіт, в цій статті ми розповімо, як стати SEO фахівцем. Найбільш затребуваними на даний момент вакансіями є спеціальності, що відносяться до роботи в інтернеті і програмування. Адже вони приносять непоганий дохід, а для того, щоб влаштуватися на роботу не потрібні довгі роки навчання в університеті.

Суть роботи SEO-фахівця полягає в залученні відвідувачів на сайт за допомогою оптимізації вмісту під запити користувачів.

Для того щоб стати SEO фахівцем можна вдатися до наступних способів:

  1. Знайти в інтернеті інформацію, де описані принципи роботи з сайтом . Для цього найкраще знайти спеціалізований форум або блог людини, вже набив руку в цій справі і розкрутити не один сайт . Мінусом цього способу можна вважати витрати часу і зусиль, які не факт, що виправдають себе. Плюс - в грошовому еквіваленті ви нічого не втрачаєте. Після знаходження інформації, слід створити декілька власних сайтів, спробувати зробити їх затребуваними і підтримувати їх відвідуваність.
  2. Скористатися навчальною літературою, відвідати майстер-класи - що дасть теоретичну базу за даною професією. Ймовірно, ці знання можна буде застосувати на практичному досвіді.
  3. Існують курси з просування сайтів, їх проводять компанії, що працюють в цій сфері. В цьому випадку можна поєднати теорію і практику, а саме головне, що у вас будуть вчителі, які показують помилки і правильний шлях. Мінусом такого навчання є витрати часу і грошей. Якщо кому цікаво можу навчити - звертайтеся !

Необхідною умовою для отримання професії SEO фахівця, є знання мов для верстки сайтів (HTML, CSS, JavaScript), навички управління контентом за допомогою програми (CMS).

Для того, щоб бути успішним у професії SEO-фахівця необхідно також вивчити маркетинг , Копірайтинг, роботу з контекстною рекламою.

Які обов'язки має виконувати SEO специалист

Не існує конкретних, єдиних правил для даної роботи. Але роботодавець може визначити ваші обов'язки як:

  1. Оцінка сайту з точки зору трафіку, запитів користувачів, позиції в пошуку.
  2. Оцінка сайту конкурентів, для того щоб дізнатися чому їх сторінка популярна.
  3. Оптимізації ресурсу під потреби користувачів.
  4. Алгоритм пошукових систем змінюється з часом, тому необхідно перевіряти зміни і регулювати контент сайту в зв'язку з цим.
  5. Адаптація сайту до вимог законодавства, щоб була відповідність нормам авторського права.

Сподіваюся стаття «Як стати SEO фахівцем» вам сподобалася, якщо хто до кінця не вловив сенс, рекомендую до прочитання статтю - « Хто такий SEO-оптимізатор «.

Хто хоче навчитися просувати сайти в ТОП пошукових систем і стати професійним SEO фахівцем, приходьте до мене на навчання SEO оптимізації сайту . Успіхів!