Як стиснути гіф. Сервіси для оптимізації gif

Як стиснути гіф; як оптимізувати gif; як зменшити гифку; змінити розмір гіф-анімації онлайн - і купа інших запитів у пошуковій системі. Розмір зображення (а гифка то, по суті, зображення) безпосередньо впливає на швидкість завантаження веб-сторінки і, хоча час диалап-провайдерів давно пройшло, вимоги до оптимізації зображень як і раніше актуальні.

Зазвичай я використовую налаштування Adobe Photoshop при збереженні зображення для веб (Alt + Shift + Ctrl + S), але останнім часом «розсмакували» деякі непогані онлайн-сервіси, якими і хочу поділитися.

Ezgif.com

Відмінний сервіс для онлайн оптимізації зображень. Допускає роботу не тільки з gif, але і з іншими відомими форматами (png, jpg, bmp, svg). Налаштувати якість і режим оптимізації можна за допомогою параметрів списку. Крім усього іншого є додавання фреймів, ефектів, робота з розміром, установка швидкості - словом, ляпота.

Безкоштовний онлайн-конвертер

Теж непоганий ресурс. Правда шкода, що немає наочної візуальної частини: щоб подивитися результат, завантажений і оптимізований файл потрібно вивантажити до себе на диск.

Iloveimg

Хваляться, що стискають GIF з найкращим якістю і стисненням і зменшують розмір декількох файлів одночасно онлайн. Оптимізація в цілому гідна. Симпатичний сервіс. Крім оптимізації гифок є всякі штуки, наприклад: зміни розмірів, перетворення в jpg і навіть масова установка водяного знака або штампа на потрібних зображеннях.

Compressor.io

Приємний сервіс з наочним зображенням і заміною завантаженої картинки на оптимізовану. Ліміт розміру файлу - 10 Мб.

Звичайно, якщо у вас гифка в 25 мегабайт, то в 120 кілобайт всі ці сервіси ніякими шаманськими прийомами її НЕ стиснуть. Не забуваємо про розміри самого зображення і по можливості видаляємо дублюючі кадри, щоб мінімізувати розмір исходника.

Сподіваюся, багато хто знайшов для себе відповідь на питання «як стиснути гіф» 🙂