Як створити файл Sitemap для сайту WordPress

  1. Чому ваш сайт потребує Sitemap
  2. Генерування мапи сайту
  3. Надішліть свій файл Sitemap

Для цифрових видавців, гра SEO постійно змінюється. У світі, де непідтверджено оновлення Google може довести статистику трафіку для деяких видавців до 90% , має кілька ключових компонентів SEO на місці є істотним. Карта сайту - один з таких компонентів.

Простіше кажучи, мапи сайту дозволяють сканерам пошукової системи більш ефективно індексувати вміст вашого сайту, повідомляючи їм, як структурований ваш сайт. Мапи сайтів відносно легко встановити (особливо для сайтів WordPress) і є важливим компонентом будь-якої стратегії SEO.

Чому ваш сайт потребує Sitemap

Як було зазначено вище, файли sitemaps - це саме те - детальна карта вашого сайту, щоб повідомити пошукові системи, як Google і Bing, як налаштовано ваш сайт. Але що це означає? Сканери пошукової системи в теорії все ще можуть сканувати ваш сайт, якщо сторінки вашого сайту належним чином пов'язані. Однак, якщо сканери пошукової системи не в змозі ефективно індексувати вміст вашого сайту, то ваш вміст втрачає шанс виявитися достатньо високим у рейтингах пошукових систем, щоб завоювати органічний трафік. За даними Google , існує кілька причин, чому вам може знадобитися карта сайту:

  • Ваш сайт занадто великий - чи існує ваш сайт більше двох років? Ви постійно надсилаєте повідомлення? Шанси на те, що ваш сайт кваліфікується як достатньо великий, щоб потребувати карти сайту.
  • Великі архіви контентних сторінок, які не є належним чином пов’язані . Але для сайту з великим контентом трапляються непрацюючі посилання. Sitemaps допомагають вирішити цю проблему.
  • Відсутність зовнішніх посилань на ваш сайт - Google любить, коли посилання на інший сайт на ваш контент. Це показує, що інші люди вважають ваш вміст надійним і корисним. Однак, якщо ваш сайт є новим, ви, мабуть, не маєте скарб зовнішньої посилання.
  • Ваш сайт використовує мультимедійні матеріали або відображається в Новини Google - Вам буде важко знайти сайт у 2017 році, який не використовує мультимедійні матеріали в певному вигляді на їхньому сайті. Те, що вище сказано нам, що Google дійсно, дійсно воліють, якщо б всі сайти мали карту сайту. І оскільки немає жодного недоліку в реалізації, кожен сайт може і повинен встановити його.
Генерування мапи сайту

Існує два типи карт сайту: XML і HTML, і це для вас є корисним. XML-мапи сайту складаються з закодованих UTF-8 даних, які використовуються лише пошуковими системами для сканування вашого сайту. З іншого боку, HTML-мапи сайту корисні як читачам, так і пошуковим системам. Вони відображаються як огляд високого рівня вашого вмісту на певній сторінці вашого сайту.

Найпростіший спосіб налаштувати ваш Sitemap XML, використовуючи плагін SEO. Коефіцієнти у вас вже є включені на вашому сайті. Ми великі шанувальники Yoast SEO , але є багато інших, які пропонують генератор мапи сайту як можливість.

Для Yoast, щойно встановлений плагін, ви зможете легко перейти до генератора Sitemap XML всередині приладової панелі.

Тут ви можете наказати програмі Yoast включити ваші повідомлення, сторінки та засоби масової інформації до вашої мапи сайту. Розгляньте можливість включення опції "медіа", якщо ваш сайт містить багато відео або зображень. Це дозволить індексувати медіа-вкладення вашого сайту для показу в пошуках зображень і відео.

Ви також можете генерувати та налаштовувати XML-карту сайту за допомогою модуля Google. Цей плагін дозволяє більш детально контролювати вашу мапу сайту і безкоштовно завантажувати в Репозиторій WordPress.org.

Для HTML-карти сайту вашого сайту ви можете аналогічно звернутися до плагінів WordPress, щоб зробити свій трюк. Багато хто з них люблять WP SEO HTML Карта сайту витягніть дані XML з вашого плагіна Yoast і дозволить вам до певної міри спроектувати зовнішній вигляд сторінки мапи сайту.

Надішліть свій файл Sitemap

Тепер, коли ви налаштували файли XML і HTML, вам варто повідомити Google і Bing, де їх можна знайти. Для Google потрібно ввійти до інструментів Google для веб-майстрів, де можна знайти інструкції щодо подання мапи сайту для індексування. Процес подібний для Bing, все, що потрібно зробити, це ввійти в інструмент веб-майстра та дотримуватися вказівок.

Пейдж Оуен

Директор з цифрового маркетингу

Але що це означає?
Ви постійно надсилаєте повідомлення?