Як створити SEO дружніх зображень

Як оптимізувати ваші зображення для SEO

Створення SEO дружніх зображень просто зробити, але багато власників сайтів нехтують цим цінним джерелом трафіку пошукової системи. Щоб зробити його ще більш простим, WordPress має деякі великі інструменти вбудований, щоб допомогти вам оптимізувати зображення, і ви використовуєте Все-в-одному SEO Pack щоб максимізувати оптимізацію.

Найбільш важливо знати, що хоча люди можуть бачити ваші зображення, пошукові системи не можуть їх "читати". Вони можуть читати лише слова з тегів і назв, які ви даєте своїм зображенням. Таким чином, це ті області, які ви хочете взяти участь при додаванні зображень на ваш сайт WordPress.

Майте на увазі два моменти:
• Всі зображення повинні мати визначені атрибути ALT і TITLE . Це зображення, еквівалентне заголовку документа або metadescription для сторінки.
Імена файлів зображень повинні мати відповідну назву , в ідеалі, ключове слово в ньому.
Наприклад, файл зображення "logo.jpg" може мати сенс для вас, власника веб-сайту, але це не означає нічого для пошукової системи. " SemperPluginsWordPressPlugins.png " є набагато більш описовим і відповідним ім'ям файлу.

Наступного разу, коли ви додасте зображення до сторінки WordPress або повідомлення, не забудьте надати файлу зображення відповідну назву та заповнити пробіли для тегів ALT та TITLE. Залежно від кількості зображень на вашому сайті, ви можете повернутися назад і принаймні завершити теги ALT і TITLE.

І якщо ви дійсно хочете пройти все з вашої пошукової оптимізації, все в одному SEO Pack плагін для WordPress є # 1 найбільш завантажених WordPress плагін. Це те, що я на цьому сайті. І якщо у вас є питання, немає проблем. Ви також отримуєте доступ до особистої підтримки, розширених оновлень і реклами.

Хочете мій пріоритет? НАТИСНІТЬ ТУТ щоб отримати все в одному SEO PACK - PRO версії на моїй спеціальній знижці.

NORM BOND показує людям, як використовувати засоби цифрового маркетингу для пошуку клієнтів, зростання продажів і збільшення прибутку. І якщо ви не використовуєте цифрові інструменти, він покаже вам, як це зробити. В даний час він розколює свій час між Бангкоком, Таїландом і США. Він доступний для консультацій і виступу.

Хочете мій пріоритет?