Як створити та розповсюдити канал RSS

 1. Для чого потрібні RSS-канали?
 2. A: Розповсюджувати вміст:
 3. B: Щоб витягти вміст:
 4. Навіщо використовувати канал RSS?
 5. Використання каналу для вмісту
 6. Популярні RSS-канали, які можна використовувати безкоштовно !:
 7. Happy Feeding!

Створення та використання каналу RSS: По-перше, ви можете запитати: "Що таке RSS-канал"? Ви можете Google Що таке RSS-канал і ви отримаєте багато результатів, які найчастіше пояснюють RSS-канал як "дійсно просту синдикацію" або "насичений вміст сайту"

Добре, що тепер це? .. Ми розуміємо, що це насправді не пояснює багато чого про те, як і як їх використовувати, і ми віримо поважним причинам. Це не так просто, як вони роблять це звучанням, хоча як тільки ви це зрозумієте, легше зрозуміти, чому вони називають це просто. Так що давайте почнемо з простого погляду на "Really Simple Syndication".

Для чого потрібні RSS-канали?

Канал RSS надаватиме вміст (як у статтях, повідомленнях, відео чи практично будь-якому іншому матеріалі) через кіберпростору. Більшість користувачів створить RSS-канал для використання одним із двох способів:

A: Розповсюджувати вміст. B: Витягати вміст.

A: Розповсюджувати вміст:

Канал RSS:

 1. Дозволити іншим можливість переглядати ваші статті / публікації без необхідності переходити на ваш веб-сайт. Більшість послідовників, які зареєструвалися для вашого каналу, переглядатимуть ваші публікації за допомогою агрегатора , програма, яка керує будь-якою кількістю каналів і представляє їх у стилі веб-сторінки.
 2. Дозвольте вашим відвідувачам можливість зареєструватися для отримання вашого каналу електронною поштою. Це означає, що кожен раз, коли ви публікуєте свій блог та / або веб-сайт, люди, які зареєструвалися для вашого каналу, тепер отримають повідомлення про вашу публікацію електронною поштою, ніколи не потребуючи відвідування вашого веб-сайту. Як легко це? Тепер це "Really Simple Syndication"!
  У власних блогах можна створити окремий канал для кожної категорії. Це полегшить підписувачам лише те, що вони хочуть прочитати.
 3. Дозволити іншим власникам веб-сайтів, які можуть користуватися своїм каналом RSS, для заповнення власних веб-сайтів для додаткового вмісту. Це дуже ймовірно, коли у вас є активний канал.
 4. З більш потужними кормами творцям подобається Feedburner , у вас є значна кількість цінних варіантів; як можливість додавати посилання на інші основні соціальні медіа та сайти закладок під кожним з ваших постів для ще більшого потенціалу видимості та SEO Juice ..

B: Щоб витягти вміст:

Канал RSS:

 1. Дозволяє використовувати канали інших людей на ваших блогах / веб-сайтах для отримання додаткового вмісту.
 2. Дозволяє використовувати свій власний вміст на інших блогах / веб-сайтах.
 3. .. (давайте почнемо лише зараз)

Навіщо використовувати канал RSS?

Ось досить поширений приклад того, чому люди можуть захотіти використовувати RSS-канал для заповнення власних онлайн-матеріалів. Припустимо, у вас є твіттер-сторінка, але у вас недостатньо вмісту або достатньо часу для твітів. Тут ви можете додати RSS-канал до свого облікового запису Twitter і розмістити відповідні твіти для вас.

Є кілька сайтів, як Hootsuite.com це дозволить вам "затягнути" ряд різних каналів RSS. Вони будуть розміщуватися на вашому рахунку в Twitter як твіт. Ви навіть можете планувати, як часто ви хочете, щоб чірікать їх.

Таким чином, ви можете витягнути всі ваші канали в програму, як Hootsuite Таким чином, ви можете витягнути всі ваші канали в програму, як Hootsuite.com і мати все це перейти на Twitter. потім кожен раз, коли ви публікуєте:

 • Ваш блог, він йде прямо в Twitter як твіт.
 • Facebook, це йде прямо в Twitter як твіт.
 • будь-який сайт, який має канал, він може перейти безпосередньо до Twitter як твіт
 • Потім, між усіма вашими повідомленнями, ви можете мати альтернативні канали публікації твітів для вас, які, на вашу думку, зацікавлять вас.

Використання каналу для вмісту

Після того, як ви почнете отримувати це, ви можете додати ці типи каналів у свій блог або веб-сайт. У більшості випадків пошукові системи визнають ваш сайт новим контентом, коли хтось додає статтю до каналу, який ви використовуєте.

Тоді, з трохи просування, можливо, ваш RSS-канал з вашим контентом буде підхоплений іншим блогером або користувачем Twitter, щоб вони могли його використовувати!

Це лише початок того, що ви можете зробити з RSS-каналом! Ви також почнете вивчати різні типи каналів, наприклад Atom і RSS-канали RSS, які можна використовувати для різних типів використання.

Популярні RSS-канали, які можна використовувати безкоштовно !:

Ось деякі популярні сайти RSS-каналів, які можна використовувати, щоб почати затягувати твіти та / або блоги. Знайдіть той, який вас зацікавить, а також ваших послідовників, щоб заповнити деякі з ваших соціальних мереж!

Натисніть будь-яке з цих посилань для різноманітних категорій, які можна використовувати:

Зробіть свій власний пошук Google для "RSS-каналів для вмісту"

Happy Feeding!

Про автора: SEO Alien

Привіт! Ласкаво просимо в SEO-Alien! Радий бути знайденим!

Для чого потрібні RSS-канали?
Для чого потрібні RSS-канали?
Як легко це?