Як вибрати нормального SEO фахівця?

Кожне підприємство прагне обзавестися власною сторінкою в інтернеті. Бізнесмени нерідко віддають перевагу відкриттю інтернет-магазинів, тому що це зручніше, дешевше і вигідніше. Однак просто створити сайт мало, необхідно просунути його в пошукових системах, щоб люди змогли вийти на Ваш сайт і скористатися наданими послугами ...

Домогтися цього не так просто, для цього потрібно найняти людину, яка надає SEO послуги . Таких людей називають SEO-оптимізаторами або SEO-фахівцями.

Варто відзначити, що серед них досить багато шахраїв. Справа в тому, що оптимізація сайту коштує дуже дорого, а стежити за просуванням роботи незнаючому людині складно.

Може трапитися так, що Ви будете платити людині кілька місяців, а в результаті виявиться так, що сайт як був на низьких позиціях в пошукових системах, так і залишився там. Тому розповімо про те, як вибрати нормального SEO фахівця.

Перші враження та інформацію про рівень кваліфікації фахівця можна почерпнути під час першої розмови і знайомства. Якщо кандидат намагається тиснути на Вас, хвалиться тим, що може виконати всю роботу буквально за пару тижнів, висуне Ваш сайт в ТОП за дешево, то можете відразу відмовлятися від послуг такого «фахівця».

Швидше за все, Вас катують обдурити. З цього відразу запам'ятайте наступне: SEO-оптимізація - це робота не на один тиждень і тим більше день. Самі мінімальні терміни - це 2 місяці. Якісне просування в ТОП може тривати півроку і більше. У менші терміни вкладатися не вийде ніяким чином.

Після того, як Ви обговорили терміни виконання робіт і ціну запитаєте працівника про його досвіді. Навіть початківець оптимізатор повинен мати в своєму портфоліо хоча б пару персональних сайтів. Подивіться їх, спробуйте відшукати в інтернеті, за допомогою спеціальних сервісів дізнайтеся, на якому місці знаходиться сайт в пошуковій системі по заданому запиту. Якщо результат Вас задовольнив, то це чудово.

Однак розслаблятися не варто. Не виключено, що людина використовувала чорні методи просування своїх ресурсів, а це загрожує баном сайту в системі. Тому запитайте спеціаліста про те, які методи він використовує при розкручуванні.

Крім цього дізнайтеся на рахунок гарантій і грошових компенсацій в тому випадку, якщо Ваш ресурс потрапить в чорний список пошукових систем. Досвідчені і знають свою справу оптимізатори з легкістю нададуть Вам їх.

Кожне підприємство прагне обзавестися власною сторінкою в інтернеті

SEO специалист

Запам'ятайте і наступне - хороший фахівець буде готовий надавати Вам звіти про виконану роботу. Як згадувалося, SEО оптимізація - це тривала процедура. Ви повинні знати, що за кілька минулих місяців Ваш співробітник не ганяв Балду, а займався просуванням замовленого сайту.

Звіти - наочно демонструють всі зміни. Якщо людина відмовляється надавати звітність, то варто відмовитися від послуг такого оптимізатора.

Якщо SEO послуги обраної Вами контори чи фахівця Вам не по кишені, то можете звернутися в служби у Вашому місті. Зазвичай, там ціни набагато нижче, але і якість може сильно постраждати. Можете ризикнути і довіритися перспективним новачкам.

І, врешті-решт, не забувайте, що мета оптимізації - це не підвищення рангу сайту, а залучення клієнтів і людей на Ваш сайт. Найкращий показник роботи SEO фахівця - це збільшення покупок або відвідувачів.

Таким чином, щоб вибрати хорошого SEO-оптимізатора, потрібно звернути увагу на його поведінку, упевнитися в якості роботи за допомогою портфоліо, чи готовий він складати звіти і надати гарантії.

-----

Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться з друзями. Дякуємо :)


Сподобалася стаття?