Як вибрати платформу електронної комерції для SEO для вашого інтернет-магазину.

  1. 1. Незалежні навігаційні посилання
  2. 2. Незалежні заголовки сторінок
  3. 3. Незалежні URL-адреси сторінки
  4. Опис описів
  5. 5. Незалежні заголовки H1
  6. Висновок:

Кращі способи вибрати платформу електронної комерції для SEO

4 (80%) 2 голосів

44% кожного онлайн-покупки починається з онлайн-переслідування (IPSOS 2012). Забезпечення того, що елементи можна легко знайти в Інтернеті, наприклад, Google може бути різницею між бізнесом електронної комерції, який є коротким або успішним. Величезна частина потужної пошукової оптимізації (SEO) полягає в тому, щоб гарантувати, що сторінки сайту показуються настільки значними, наскільки це можна було очікувати, щоб шукач в Інтернеті для запиту умови (catchphrases), що неминучі клієнти використовують. Ось чому SEO є дуже важливим.

У цей день і всьому віку, всі підприємці не знають, що їхні платформи електронної комерції не будуть оснащені необхідними функціями, необхідними для того, щоб зробити свій інтернет-магазин зручним для пошуку. Не всі програми електронної комерції пропонують функції, необхідні для того, щоб зробити веб-сайт пошуковим.

Ось 5 факторів рейтингу SEO, які можна розглянути, оцінюючи, яку платформу вибрати для комерційного бізнесу:

1. Незалежні навігаційні посилання

Незалежні навігаційні посилання

Посилання на продукти та категорії продуктів у навігаційному меню сайту - це навігаційне посилання. Багато платформ електронної комерції автоматично генеруватимуть посилання для навігації в меню, використовуючи ті ж назви, що й категорії продуктів і продуктів у інтернет-магазині. Але для цілей SEO рекомендується мати незалежний контроль над навігаційними посиланнями.

2. Незалежні заголовки сторінок

Незалежні заголовки сторінок

Текст, який відображається в розділі вкладки у верхній частині браузера, називається заголовком сторінки. Існує підключення для назв сторінок, які включають ключовий термін пошуку, зокрема, коли пошуковий термін розміщений на початку назви сторінки. Ці назви сторінок також відображаються, коли користувач вказує на будь-яку сторінку. Багато платформ електронної комерції приймають назви продуктів і категорій продуктів від компанії Інтернет-магазин автоматично і створювати їх як назви сторінок.

3. Незалежні URL-адреси сторінки

Незалежні URL-адреси сторінки

URL-адреса сторінки - це розташування сторінки в адресному рядку. Іноді ці URL-адреси автоматично генеруються платформами електронної комерції, використовуючи категорії продуктів і продуктів з інтернет-магазину. Дивлячись з точки зору SEO, завжди краще мати незалежний контроль над URL-адресами сторінок.

Опис описів

Опис описів

Коли ви шукаєте продукт у вашому інтернет-магазині на сайті Google, текст, який відображається у вашому списку, є мета-описом. Ці описи не завжди визначають позицію будь-якого бізнесу в результатах пошуку, але, з іншого боку, можуть мати значний вплив на те, чи будуть відвідувачі пошуку натискати на список, а не на одного з конкурентів.
Мета описи дуже відрізняються від тексту, який відображається на сторінці конкретного продукту або категорії продукту.

5. Незалежні заголовки H1

Незалежні заголовки H1

Це головні заголовки, які відображаються на будь-якій сторінці продукту та категорії. Наприклад, якщо ви зберігаєте продукт, який відповідає пошуковому терміну, який використовується клієнтом, було б більш корисним, якщо б заголовок H1 на сторінці містив однакові ключові слова.

Висновок:

Коли справа доходить до вибору право платформи електронної комерції для будь-якого бізнесу в Інтернеті, це, безумовно, не просте рішення. Багато людей вважають за краще піти на найвідомішого постачальника, який пропонує найдешевше і просте рішення.
Як правило, люди розуміють, що відвідувачів на сайті дуже мало. Це пов'язано з обмеженими можливостями, а не з-за продуктів на сторінці. Таким чином, дослідження на різних платформах електронної комерції до інвестування завжди є гарною ідеєю.