Як видалити татуювання без рубців

- У мене за шиєю маленька татуювання. Чомусь я хочу видалити його зараз. Кажуть, що Thu Cuc має спосіб видалити татуювання без рубців. Чи буде це зробити раз? Скільки коштує це на Cuc?

thanhhoang…@gmail.com

com

Thu Cuc Hospital має метод видалення татуювань без рубців з Y-Q-Switched YAG Laser, що забезпечує найвищу ефективність, безпеку та неінвазивність.

Вітаємо,

З питанням про те, як видалити татуювання без рубців, Thu Cuc хотів би відповісти наступним чином:

Чет Cuc тепер пропонує спосіб усунути без рубців татуювання з YAG Q-Switched Laser, використовуючи інфрачервоний з короткою довжиною хвилі імпульсу і барвник Q-Tune одночасно випромінюючий високоенергетичний лазер. Чорнило татуюється під шкірою найбільш ефективно без рубців.

Вартість видалити татуювання від 1-3 млн. залежно від площі татуювання і кольору чорнила. Кожна татуювання зазвичай видаляється після 3-5 разів. Звичайно, ця процедура буде залежати від характеристик татуювання кожної людини і буде побудована естетичними фахівцями Cuc Hospital після прямого відвідування.

Як усунути татуювання без рубців за допомогою YAG Q-SWITCHED LASER на Cuc Cuc Saigon Cosmetic Center вважається найбільш ефективним методом сьогодні. Він подолав недоліки інших методів, таких як безболісний, короткий час виконання. Після закінчення лікування ваша шкіра стане рівномірною, ефективно видаляє татуювання до 90% і зводить до мінімуму ризик інфекції, залишаючи шрами до найнижчих, неінвазивних до навколишніх ділянок шкіри навколо.

* Примітка: Результати можуть відрізнятися залежно від місця розташування кожної людини

Чи буде це зробити раз?
Скільки коштує це на Cuc?