Як відкрити інтернет магазин біжутерії?

 1. Переваги інтернет магазину біжутерії
 2. Недоліки інтернет магазину біжутерії
 3. аналіз ринку
 4. визначення унікальності
 5. Пошук постачальника
 6. Визначення вашої цільової аудиторії
 7. Придумати назву і логотип
 8. Створення сайту
 9. Налагодити способи оплати та доставки
 10. Просування інтернет-магазину
 11. вивчайте статистику

Привіт друзі

Привіт друзі!

Сьогоднішню статтю я вирішила присвятити жіночій половині людства, тому що саме нам подобається красива біжутерія, а працювати з нею подвійно приємно.

Я отримала досить багато листів від дівчат і жінок з різними питаннями що стосуються відкриття інтернет магазину біжутерії. Я зрозуміла, що ця тема цікава для вас і варто про це поговорити, так як будь-який бізнес, в тому числі продаж біжутерії, має свої особливості. Тим більше я є власницею інтернет магазину біжутерії, я сама пройшла весь цей шлях і мені є чим з вами поділитися.

Почнемо з того, що відкрити інтернет-магазин біжутерії досить легко.

Переваги інтернет магазину біжутерії

По-перше, такий бізнес не вимагає великих вкладень. Досить 10 - 15 тисяч рублів - і у вас вже широкий асортимент товарів в інтернет-магазині.

По-друге, біжутерія - малогабаритний товар, він не займає багато місця, це означає, що вам не доведеться платити дорого за зберігання товару на складі. Також його доставка не вимагає великих витрат.

Недоліки інтернет магазину біжутерії

Однак такий бізнес має великий недолік. Це висока конкуренція. У зв'язку з тим що відкрити інтернет-магазин біжутерії досить легко, існує велика кількість інтернет-магазинів біжутерії, також біжутерію продають в торгових центрах, на ринках, в магазинах. Але це не означає, що потрібно боятися конкуренції і ставити на цьому бізнесі хрест. При грамотному підході ви завжди знайдете своїх клієнтів і зможете добре на цьому заробити. Як грамотно організувати свою роботу? Про це ми сьогодні і поговоримо.

аналіз ринку

Насамперед досить подивитися, які інтернет-магазини існують на вашому ринку, і вивчити їх асортимент. Адже саме ваші конкуренти знають, які саме товари найкраще продаються, так як вони працюють в цій ніші не один рік, і я не думаю, що вони будуть продавати товари, які не користуються попитом.

визначення унікальності

Після того, як ви проаналізуєте ринок, важливо знайти свою унікальність. Ви можете продавати біжутерію одного конкретного бренду, наприклад, Tiffani. Також можна реалізовувати біжутерію з певної країни, наприклад, Італії. І це буде вашою унікальністю. Як варіант, ви можете взяти одну якусь окрему категорію, наприклад, весільна біжутерія. Також ви можете робити біжутерію своїми руками. В такому випадку, ваш інтернет-магазин на все 100% буде унікальним. Можна продавати біжутерію, яка знаходиться в тренді на даний момент. Наприклад, останнім часом великим попитом користувалися Пусети (хто не знає, це маленькі круглі сережки різних кольорів).

В принципі, ви можете придумати абсолютно будь-яку унікальність, на що вистачить вашої фантазії, але не варто забувати про те, чого хочуть люди і які вироби користуються попитом найбільше. Після того як ви придумаєте свою унікальність, складіть список конкретних виробів, які вам необхідно придбати (це можуть бути сережки, кулони, підвіски, набори, шпильки та інше) і пропишіть, в якій кількості вам потрібно той чи інший виріб.

Пошук постачальника

Після того як ви точно визначили, що саме товар ви будете продавати, прийшов час шукати постачальника. На даний момент існує велика кількість сайтів, які продають біжутерію оптом, тому знайти постачальника вам не складе труднощів. Однак важливо знайти постачальника, який продає дійсно якісну біжутерію. А це не завжди просто. Тим більше, фотографії вироби не завжди відповідають тому, як виріб виглядає в реальності. Тому я настійно рекомендую попросити постачальника продати вам одну одиницю товару за оптовою ціною, щоб ви могли оцінити його якість. Також існує ще кілька важливих критеріїв, за якими варто вибирати постачальника. Про них я розповідала в своєму курсі «Інтернет-магазин з нуля» і не хочу повторюватися. Цей курс абсолютно безкоштовний. З нього ви дізнаєтеся, як швидко знайти надійного постачальника, так як саме від роботи з постачальником залежить, наскільки успішним буде ваш інтернет-магазин.

А ми рухаємося далі ....

Визначення вашої цільової аудиторії

Для успішної реалізації товару важливо скласти портрет ваших потенційних клієнтів.

Придумати назву і логотип

Назва повинна обов'язково відображати ідею вашого інтернет-магазину, має чіпляти душу вашої цільової аудиторії і бути приємним на слух. Відповідно до назви необхідно намалювати логотип.

Створення сайту

Сайт повинен бути привабливим, зручним і зрозумілим. Також обов'язково підготуйте якісні фотографії, тому що саме від них залежатиме рішення, купити у вас товар чи ні. Можете ще зробити відеоогляд прикрас. Так у відвідувачів вашого інтернет-магазину буде більш точне розуміння, як виріб виглядає в реальності.

Налагодити способи оплати та доставки

У нашому інтернет-магазині ми приймаємо тільки готівкові гроші, доставка у нас здійснюється кур'єром по нашому місту, а в інші міста ми відправляємо поштою. Ви ж при бажанні можете налаштувати різні способи оплати, а що стосується доставки, то найкраще звернутися в кур'єрську службу.

Просування інтернет-магазину

На даний момент існує багато способів просування інтернет-магазину. Я рекомендую налаштувати контекстну рекламу в Яндекс, просуватися через соціальні мережі, дошки оголошень і купання сервіси. Спробуйте ці методи просування, виберете ті, які спрацювали у вас найкраще і робіть упор на них.

вивчайте статистику

Обов'язково встановіть на сайт Яндекс Метрика або Google Analytics, завдяки чому ви будете знати, звідки приходять відвідувачі на ваш сайт, в якій кількості і за якими запитами. Таким чином, ви будете знати, як далі розвивати свій інтернет-магазин і над чим працювати.

І наостанок кілька порад по роботі над інтернет-магазином:

 1. Подбайте про красиве, якісної упаковці. Це можуть бути мішечки або коробочки. У нашому випадку це фірмові мішечки, а також коробочки з логотипом Сваровські.
 2. Зробіть маленькі закупівлі виробів, якими ви раніше не торгували, щоб перевірити, наскільки вони будуть користуватися популярністю у ваших клієнтів, і після того, як ви переконаєтеся, що вони користуються попитом, купуйте їх більше.
 3. Намагайтеся підтримувати асортимент вашого інтернет-магазину, щоб він не був порожній і завжди були присутні всі позиції.
 4. Проводьте конкурси та акції в святкові дні, щоб ви збільшити свою виручку.
 5. вивчіть курс «Інтернет-магазин з нуля» , З якого ви дізнаєтеся, як знайти надійного постачальника, як зробити сайт безкоштовно, як просувати свій інтернет-магазин і здійснювати продажу. Цей курс абсолютно безкоштовний і допоможе вам у роботі з вашим інтернет-магазином.

Наберіться терпіння і впевнено рухайтеся до поставленої мети, і тоді ви зможете вивести свій інтернет-магазин біжутерії на високий рівень. Адже відкрити інтернет-магазин біжутерії не так складно, але він може стати дійсно хорошим джерелом доходу.

Я бажаю вам успіхів!

Якщо вам сподобалася стаття, то поділіться нею з друзями! Задавайте питання і залишайте коментарі!

Як грамотно організувати свою роботу?