Як використовувати ключові слова для SEO і стійкості веб

 1. Оптимізація ключових слів: де розмістити ключові слова
 2. У тезі заголовка кожної сторінки
 3. У тезі Опис кожної сторінки
 4. У головному тексті вмісту
 5. У рубриці У статті
 6. В межах URL сторінки
 7. У тегах зображення Alt
 8. Оптимізація ключових слів

У цій публікації, дізнатися, як додати ключові слова та фрази на свої сторінки, щоб поліпшити SEO, збільшити вміст 'findability', і зменшити вуглецевий слід вашого сайту.

Оптимізація ключових слів - це добре відома стратегія допомагати людям знаходити ваш вміст, як через пошукові системи, так і для тих, хто шукає на веб-сайті. Але чи знаєте ви, що, слідуючи SEO кращим практикам, ви могли б також зробити ваш сайт більш зеленим? Це пов'язано з тим, що веб-сервери та пристрої, які споживачі використовують для перегляду Інтернету, використовують електроенергію. Багато електроенергії. І більшість електроенергії виробляється джерелами, які не є відновлюваними або чистими.

Чим більше доступний вміст, тим менше нерелевантний вміст, до якого людина повинна пройти, щоб знайти те, що вони шукають. Менше завантажених сторінок менше запитів на сервер здійснюється, і що завантажуються менше фотографій і відео. У деяких випадках клієнт також може витрачати трохи менше часу на свій телефон, планшет або комп'ютер. Все це призводить до невеликої економії енергії. Коли ви вважаєте, що 3,2 мільярда людей користуються Інтернетом, ці заощадження складаються.

Тепер, коли ви розумієте зв'язок між можливістю пошуку і стійкістю, давайте детально розглянемо, як покращити доступність вмісту за допомогою оптимізації ключових слів на рівні сторінки, популярної техніки SEO.

Оптимізація ключових слів: де розмістити ключові слова

Щоб оптимізувати сторінку для ключового слова чи фрази, потрібно помістити його в декілька різних місць на сторінці. За винятком домашньої сторінки або цільових сторінок, де вам може знадобитися оптимізувати декілька ключових слів, пов'язаних з вашими продуктами та послугами, загалом, ви хочете оптимізувати сторінку для одного ключового слова або фрази.

Після вибору ключового слова фокусу для сторінки, тут потрібно розмістити його:

У тезі заголовка кожної сторінки

Перше місце, яке ви хочете поставити ключове слово фокус або ключові слова в тезі заголовка кожної сторінки.

Приклади оптимізованого заголовка домашньої сторінки:

 • Електроніка, автомобілі, мода, колекціонування, купони та багато іншого Інтернет-магазини | eBay
 • Взуття, одяг та багато іншого | Zappos.com
 • Магазин одягу для жінок, чоловіків, материнства, дитини та дітей | Розрив

Приклади оптимізованої назви підсторінки:

 • Електроніка | eBay
 • Популярні чоловічі стилі взуття | Zappos.com
 • Жіночий одяг: джинси, топи, спідниці, сукні, брюки | Розрив

Оптимізований тег заголовка має певні характеристики:

 • Уникайте використання дублікатів тегів заголовків: кожна сторінка має мати унікальну назву, щоб ваші сторінки не конкурували між собою за релевантність.
 • Оптимізовані назви мають становити 70 символів або менше.
 • Покладіть назву компанії в кінці тега заголовка, щоб допомогти створити свідомість бренда.
 • Використовуйте послідовну пунктуацію для всіх назв сторінок між ключовими словами та назвами компаній.
 • Баланс використання ключового слова з зручністю, враховуючи, яка мова буде найбільш привабливою для читача.

У тезі Опис кожної сторінки

Наступне місце, яке ви хочете поставити ключове слово (-и) фокусу, знаходиться в тезі опису кожної сторінки. Це короткий опис, який відображається в результатах пошуку, або коли ви ділите сторінку на Facebook або LinkedIn. Хоча цей опис слід писати для людей, а не для пошукових систем, ключове слово слід включати принаймні один раз. Напишіть свої описи простою англійською мовою, використовуючи привабливу мову, яка б змусила клієнта натиснути на посилання. Оптимізовані описи сторінок мають становити 150 символів або менше. Більш довгі описи будуть скорочені в Google за допомогою еліпсів (…).

У головному тексті вмісту

Включіть своє ключове слово у фокусі 2-3 рази, включаючи один раз у першому абзаці сторінки. Взагалі, пошукові системи спочатку збираються читати речі, які з'являються спочатку в порядку, і вони можуть або не можуть перейти до читання речей, які з'являються нижче на сторінці. Рекомендується копіювати на кожній сторінці не менше 300 слів для цілей SEO.

У рубриці У статті

Заголовки, які часто називаються «Заголовок 1, Заголовок 2, Заголовок 3» тощо, або «H1, H2, H3» у системі управління контентом, допомагають узагальнити вміст сторінки.

Заголовки повинні бути написані як для ключових слів фокусування, так і для узагальнення наступного. Це допомагає людям і павукам швидко відсканувати сторінку, щоб побачити те, що їм найбільш доречно. Це також найкраща практика доступності, оскільки читачі з екрана дозволяють людям з вадами зору переходити від заголовка до заголовка, щоб вони могли швидко дістатися до розділу, який є найбільш доречним для них. Коли ви думаєте про це, павуки, які сканують веб-сайти, також не бачать: вони не бачать на сторінці фотографій, мультимедійного вмісту або химерних стилів шрифтів. Таким чином, це робить багато сенсу, що SEO кращі практики також часто доступність кращих практик.

У цій публікації, дізнатися, як додати ключові слова та фрази на свої сторінки, щоб поліпшити SEO, збільшити вміст 'findability', і зменшити вуглецевий слід вашого сайту

Цей приклад з Gap показує заголовки, які допомагають клієнтам перейти до стилю джинсів, які вони шукають.

В межах URL сторінки

Інше місце, яке потрібно поставити ключовому слову фокусу, знаходиться в URL-адресі вашої сторінки. Ось приклад з цієї публікації:

У цьому прикладі ми оптимізували URL-адресу для термінів ключових слів SEO та сталості У цьому прикладі ми оптимізували URL-адресу для термінів ключових слів SEO та сталості.

Іноді не доцільно включати своє ключове слово до URL-адреси кожної сторінки. Нічого страшного. Ваші URL-адреси повинні бути короткими, описовими та зручними для людей, що допомагає читачеві (і павуку) точно передбачити, що на цій сторінці. Для розділення слів замість підкреслення рекомендую використовувати дефіси. Уникайте спеціальних символів (наприклад, розумні цитати або амперсанди), які можуть порушувати URL-адреси. Тому, по можливості, спробуйте налаштувати систему керування вмістом, щоб ви могли вручну редагувати URL-адреси, а не створювати їх автоматично з заголовка сторінки.

У тегах зображення Alt

Як я вже згадував вище, пошукові системи не можуть «бачити» фотографії або мультимедійний контент, тому ряд найкращих практик доступності також є найкращими методами SEO. При написанні тега alt для зображення потрібно написати короткий вирок, який описує вміст фотографії, як для людей, так і для павуків. Всякий раз, коли це практично і доречно вашим людським читачам, ви також повинні включити ключові слова фокусу у ваш текст.

Зверніть увагу, що коли зображення містить текст, тег alt повинен містити копію цього тексту, щоб особи з вадами зору та павуки могли прочитати текст. Покладіть ключову фразу якомога ближче до початку вашого тега alt, наскільки це можливо. Аналогічним чином відеоролики також повинні мати відповідну мета-інформацію, таку як чітко написане назву та опис (якщо не транскрипт відео) для того, щоб бути зрозумілим пошуковою системою.

Оптимізація ключових слів

Сподіваюся, ця стаття дасть вам практичне розуміння того, як зробити оптимізацію ключових слів на рівні сторінки. Дотримуючись цих найкращих практик, ви отримаєте ряд переваг: залучення трафіку на ваш сайт, покращення доступності вмісту, покращення доступності та зменшення вуглецевого сліду веб-сайту.

Перевіряти Ecograder щоб побачити, наскільки зелений веб-сайт є.

Mightybytes - це цифрове агентство, засноване в Чикаго, і Certified B Corporation. Зв’яжіться з нами Twitter або зв’яжіться через нашу контактну форму .

Але чи знаєте ви, що, слідуючи SEO кращим практикам, ви могли б також зробити ваш сайт більш зеленим?