Як використовувати Yoast для поліпшення SEO вашого вмісту в WordPress

 1. Що таке Yoast SEO?
 2. Як встановити Yoast SEO
 3. Як працює Yoast SEO
 4. SEO
 5. Читаність
 6. Отримати доступ до моєї безкоштовної бібліотеки!
 7. Вам сподобалася ця публікація? Чому б не поділитися ним!

Хочете знати, як можна залучити трафік на ваш веб-сайт або блог з пошукових систем?

Пошукова оптимізація (SEO для короткого) - це процес збільшення кількості трафіку на ваш сайт з таких пошукових систем, як Google, Bing і Yahoo. Трафік з пошукових систем називається органічним трафіком.

Є так багато способів, за допомогою яких ви можете оптимізувати свій веб-сайт і його зміст, так що він знайдений і ранжирується пошуковими системами, що це може бути трохи переважним.

На щастя, якщо ви використовуєте WordPress, є деякі дивовижні плагіни, які допоможуть вам легко покращити SEO вашого вмісту.

Протягом багатьох років я пробував ряд плагінів SEO та інструментів, які допоможуть мені проаналізувати вміст моїх блогів, але був один плагін, який відрізнявся від інших; Yoast SEO.

У цій посаді я розповім вам, що таке Yoast, як його встановити на своєму сайті WordPress і як використовувати для покращення SEO ваших повідомлень і сторінок.

Що таке Yoast SEO?

Yoast SEO це безкоштовний плагін для WordPress, який допомагає поліпшити SEO вашого сайту. Вона аналізує вміст ваших публікацій і сторінок і на основі ключових слів надає пропозиції щодо покращення вмісту.

Мало того, що Yoast SEO має багато інших корисних функцій, які допоможуть організувати трафік на ваш сайт. Вона дозволяє легко подавати мапи сайтів пошуковим системам, вона інтегрується з пошуковою консоллю Google і надає важливу мета-інформацію, необхідну для Rich Pins на Pinterest і Twitter картках. Це дуже потужний і корисний плагін.

Існує також платний преміум версії Yoast SEO, що є одноразовим платежем у розмірі 79 євро або $ 89 на сайт. До переваг версії преміум можна віднести:

 • Більше ключових слів на сторінці
 • Більше переглядів соціальних медіа
 • Внутрішні пропозиції по зв'язуванню
 • Відомості про вміст
 • Менеджер переадресації
 • 24/7 підтримка
 • Немає оголошень

У цій посаді я зосереджуся виключно на безкоштовній версії Yoast.

Як встановити Yoast SEO

Щоб встановити Yoast, відкрийте панель інструментів WordPress і перейдіть на вкладку Додатки, а потім Додати нову . На цій сторінці знайдіть "Yoast". Зазвичай Yoast SEO - це перший результат, який виглядає так:

Натисніть " Install Now " ( Установити зараз ), після того як він буде встановлений, натисніть кнопку " Activate " ( Активувати ).

Це воно! Легко peasy, право ?!

Право, давайте проведемо деякий час, щоб впоратися з Yoast і дізнатися, як він може нам допомогти.

Як працює Yoast SEO

Як я вже згадував раніше, Yoast аналізує повідомлення та сторінки та розповідає, як оптимізований вміст базується на ключовому слові, вибраному для цієї публікації.

Більш конкретно, Yoast перевіряє повідомлення, щоб побачити, наскільки оптимізовано його для пошукових систем і наскільки він читається, а потім дає оцінку на основі системи кольорів світлофора:

 • Зелений = Добре
 • Помаранчевий = ОК
 • Червоний = потребує поліпшення
 • Сірий = Недоступний / Фокус ключового слова не встановлено

Все скоро стане ясно. Давайте почнемо, розглядаючи повідомлення, щоб краще зрозуміти, як працює Yoast.

Почніть, натиснувши Повідомлення з лівої сторони адміністративної області WordPress. Це, як ви, напевно, вже знаєте, покаже вам список усіх публікацій вашого блогу.

Ви помітите, що на цій сторінці було внесено деякі зміни. Поряд із вашим списком публікацій є кілька нових додаткових стовпців.

Перший стовпець показує кількість внутрішніх посилань у посаді, другий - оцінка SEO, а третя - оцінка читабельності . Ви помітите, що в колонках SEO і читабельності є кольорові крапки (або вони можуть бути сірими!). Ці кольори будуть змінюватися на основі SEO та оцінки читабельності посади, і вони будуть слідувати системі світлофора, як згадувалося раніше.

Тепер почнемо з вибору посади, на якій буде працювати. Будь-який пост буде робити, але один з вмістом буде краще!

Коли ви обираєте публікацію, ви помітите, що на цій сторінці також було внесено певні зміни. Праворуч у полі «Опублікувати» ви побачите оцінку читаності та оцінку SEO.

Якщо у вас є вміст у своєму блозі, то ви вже маєте оцінку читабельності, але ви не будете мати оцінку SEO, поки ви не встановили ключове слово для цієї публікації. Я покажу вам, як це зробити за секунду.

Якщо ви прокрутите вниз, ви помітите новий вікно з назвою Yoast SEO . Спочатку це може виглядати трохи лякаючим, але не хвилюйтеся. Я збираюся поговорити з вами через це.

Я збираюся поговорити з вами через це

Перше, що ви побачите - три вкладки; Читабельність , ключове слово (в даний час написано " Введіть ключ фокусування ... ", тому що ми ще не додали ключове слово) і Додати ключове слово (яке ми будемо ігнорувати як додаткові ключові слова - це функція преміум-класу).

SEO

Якщо ви хочете покращити SEO своєї посади або сторінки, це найважливіша вкладка для перегляду.

Тож давайте почнемо, переглянувши вкладку ключових слів, і додамо ключове слово.

Ключове слово - це слово або коротка фраза, що описує те, що стосується публікації чи сторінки. Це найважливіший пошуковий термін, який ви бажаєте пов'язати з певною публікацією або сторінками.

Так, скажімо, наприклад, я пишу пост про Yoast SEO (як і цей пост!), Моє ключове слово може бути "Yoast" або "Yoast SEO". Якщо я писав повідомлення про створення браузерів, моє ключове слово може бути "тістечками". Ви отримаєте картину!

Введіть вибране ключове слово в поле ключового слова фокус.

Як тільки ви введете ключове слово, ви помітите, що вам буде надана оцінка SEO, а під нею, де ви додали своє ключове слово, ви побачите список аналізу.

Ви повинні використовувати цей аналіз, щоб допомогти вам покращити SEO своїх повідомлень у блогах. Нижче наведено кілька порад.

 • Виберіть ключове слово, яке раніше не використовувалося на вашому веб-сайті
 • Переконайтеся, що заголовок SEO не надто короткий або занадто довгий
 • Використовуйте ключове слово в URL-адресі / постійному посилання ( подивіться, як змінити постійні посилання тут )
 • Переконайтеся, що повідомлення містить щонайменше 300 слів
 • Додайте атрибути alt до зображень і включіть ключове слово в темі, якщо це можливо
 • Включіть ключове слово в назву та переконайтеся, що вона близька до початку
 • Включіть ключове слово в підзаголовки
 • Додайте мета-опис, який не надто короткий або занадто довгий, і який включає ключове слово
 • Переконайтеся, що ви не надмірно використовуєте ключове слово
 • Включіть внутрішні посилання та вихідні посилання

Ви помітите, як ваш SEO покращується, ваш SEO оцінка буде поліпшуватися. Звичайно, ми прагнемо отримати «хорошу» оцінку SEO.

Іноді Yoast пропонує зміни, які ви не захочете зробити. Наприклад, якщо вставити зовнішню посилання на сторінку, яка містить ключове слово, яке ви вибрали для своєї публікації, Yoast позначить це як проблему. Але ви можете подумати, що посилання є важливим і не повинно бути видалено.

Наприклад, на цій посаді я посилаюся на веб-сайт Yoast, тому що, на мою думку, мої читачі знайдуть це корисним. На жаль, Yoast позначає це як проблему. Іноді ви просто повинні використати здоровий глузд і покласти ваш читач досвід спочатку на SEO. Крім того, зазвичай існують інші способи поліпшення вашого рахунку SEO.

Ви також помітите на цій вкладці перегляд фрагмента . Це показує, як буде виглядати ваша публікація в результатах пошуку Google.

Це показує, як буде виглядати ваша публікація в результатах пошуку Google

Якщо натиснути Редагувати фрагмент, ви зможете змінити текст, який відображається під заголовком повідомлення та URL-адресою. Цей текст називається мета-описом, і він повинен коротко описати те, що стосується вашої публікації, включаючи ключове слово для публікації. Якщо ви не додасте до свого опису мета, замість нього буде використано кілька перших рядків вашої публікації.

Колір смуги під полем опису мета буде змінювати колір залежно від довжини опису. Прагніть до зеленого!

Ви також помітите, що заголовок SEO має кольорову панель під ним. Знову ж таки, це змінюється в залежності від довжини вашого назви SEO.

Читаність

Добре, тепер давайте швидко розглянемо вкладку читабельності. Я думаю, що це досить зрозуміло, але в основному, оцінка читабельності говорить вам, наскільки читається ваша посада. Знову ж таки, ви побачите список аналізів, використовуючи ту ж саму систему світлофорів, що використовується для оцінки SEO.

Оцінка читаності базується на алгоритмі, який створив Yoast, і даний аналіз нібито допомагає вам писати більш читабельний вміст.

Я особисто вважаю, що це трохи незвичайне, і я не обов'язково погоджуюся з усіма вимірами і перевірками, які Yoast має на місці. Наприкінці дня кожен має свій власний спосіб написання, і саме це робить наші блоги унікальними. Було б дуже нудно, якби ми всі писали так само!

Іноді я спробую внести зміни, що базуються на аналізі Yoast, і мені це просто не здасться правильним. Як я вже згадував, коли я говорив про SEO, іноді ми просто повинні використовувати трохи здорового глузду! Це може бути корисно, щоб мати ці керівні принципи, але те, що я кажу це взяти їх з щіпкою солі! Якщо ви не досягнете «хорошої» оцінки читабельності, це не кінець світу.

У будь-якому випадку, якщо ви вирішили звернути увагу на оцінку читаності Yoast, ось кілька способів покращити читабельність публікації:

 • Переконайтеся, що за підзаголовками не вказано більше 300 слів
 • Переконайтеся, що ви не використовуєте занадто мало або занадто багато перехідні слова
 • Переконайтеся, що ваші абзаци не надто довгі
 • Уникайте надмірного використання пасивний стан
 • Переконайтеся, що ви не використовуєте одне й те саме слово для початку декількох послідовних пропозицій
 • Спробуйте досягти високого рівня Флеш читання легкості оцінка (за шкалою від 0 до 100)

Отримати доступ до моєї безкоштовної бібліотеки!

Моя ексклюзивна безкоштовна бібліотека містить чит-листи, контрольні списки та інші ресурси, які допоможуть вам створити та запустити веб-сайт своєї мрії.

Щоб отримати доступ до моєї безкоштовної бібліотеки та приєднатися до моєї спільноти, заповніть форму нижче. Дізнайтеся більше про мою спільноту саме тут .

Чи використовуєте ви Yoast SEO? Чи використовуєте інші плагіни або інструменти, які допоможуть вам покращити SEO на вашому сайті?

Чи використовуєте інші плагіни або інструменти, які допоможуть вам покращити SEO на вашому сайті

Вам сподобалася ця публікація? Чому б не поділитися ним!


Що таке Yoast SEO?
Вам сподобалася ця публікація?
Хочете знати, як можна залучити трафік на ваш веб-сайт або блог з пошукових систем?
Що таке Yoast SEO?
Легко peasy, право ?
Чи використовуєте ви Yoast SEO?
Чи використовуєте інші плагіни або інструменти, які допоможуть вам покращити SEO на вашому сайті?
Вам сподобалася ця публікація?