Як використовувати Yoast SEO мета теги в статичних і Weebly веб-сайтів

 1. Створення користувацької сторінки HTML у Wordpres
 2. 1. Мінімальний шаблон
 3. 2: Стандартний шаблон
 4. Поради та найкращі практики
 5. Важливість даних Open Graph

Зрозуміло, що на домашній сторінці є декілька різних цілей. Окрім іншого, це ваша вітальна сторінка та основне керівництво користувача для вашого веб-сайту. Я обіцяю присвятити цьому іншу посаду. Існує, однак, одна мета, яку я відчуваю, що на домашній сторінці немає, і це рейтинг для ключових слів, відмінних від назви вашої компанії чи бренду. Ми мали декілька запитань щодо електронної пошти, тому про це думають певні веб-майстри або власники веб-сайтів. Питання: чи повинні вони?

Створення користувацької сторінки HTML у Wordpres

Іноді нам потрібно додати кілька різних стилів сторінок в WordPress, тому нам потрібні деякі різні стилі HTML-сторінки в WordPress веб-сайт. Як це зробити Спочатку потрібно перейти до Cpanel - > Public_html -> wp-content -> themes -> (папка yourtheme) і створити нову сторінку як anyname.php

Після створення цієї сторінки відкрийте цю сторінку як редактор коду, щоб ми могли написати деякий код над кодом. Ви також можете вставити індивідуальний дизайн, кодирующийся на сторінку, щоб ця сторінка отримала реальний дизайн.

У цьому рядку буде отримано статичну сторінку користувацькі сторінки в WordPress потім перейдіть до

Сторінки -> Додати новий . Після вибору нової сторінки, на стороні життя ви побачите атрибути сторінки (шаблони) Виберіть сторінку. Тепер поверніться до Cpanel і відкрийте сторінку .php і додайте наступний рядок після <head>. Це автоматично спрацює Yoast Код SEO для статичного HTML при введенні опису в області поштових плагінів. потім відкрийте сторінку і натисніть CTRL + U, щоб переглянути джерело сторінки та побачити опис

<meta name = "description" content = "<? php echo get_post_meta (get_the_ID (), '_yoast_wpseo_metadesc', true);?>" />

Готово. Ви також можете використовувати деякі користувальницькі мета-теги для поліпшення більш Seo з вас wordpress статичної сторінки. за допомогою наступних кодів мета-тегів.

1. Мінімальний шаблон

Ця зменшена назад версія працює худий і швидкий. Він містить мінімум даних для оптимізованого спільного використання в Twitter, Facebook, Google+ і Pinterest .

Теги заголовків і мета описи включені, навіть якщо вони не є метатегами соціальних медіа. Це пояснюється тим, що вони можуть використовуватися службою Google+ і іншими соціальними медіа-платформами, і краще використовувати їх на кожній сторінці, яку ви публікуєте.

Розмістіть ці дані між тегами <head> вашого веб-сайту -> <title> Назва сторінки. Максимальна довжина 60-70 символів </title> <meta name = "description" content = "Опис сторінки. Не більше 155 символів". /> <meta name = "twitter: card" value = "summary"> <meta property = "og: title" content = "Назва тут" /> <meta property = "og: type" content = "article" /> <meta property = "og: url" content = "http://www.example.com/" /> <meta property = "og: image" content = "http://example.com/image.jpg" / > <meta property = "og: description" content = "Опис тут" />

2: Стандартний шаблон

Стандартний шаблон являє собою більш надійну реалізацію соціальних міток і призначений для роботи на всіх платформах. На додаток до всіх функцій шаблону, який міститься вище, стандартний шаблон включає наступне:

 • Основна карта резюме Twitter
 • Twitter мініатюрні зображення
 • Facebook Insights
Розмістіть ці дані між тегами <head> вашого веб-сайту -> <title> Назва сторінки. Максимальна довжина 60-70 символів </title> <meta name = "description" content = "description Не більше 155 символів." /> <! - Дані картки Twitter -> <meta name = "twitter: card" content = "summary"> <meta name = "twitter: site" content = "@ publisher_handle"> <meta name = "twitter: <meta name = "twitter: description" content = "опис менше ніж 200 символів"> <meta name = "twitter: creator" content = "@ author_handle"> <- Карта резюме Twitter зображення повинні бути не менше 120x120px -> <meta name = "twitter: image" content = "http://www.example.com/image.jpg"> <! - Відкрити дані графіка -> <meta property = "og: title" content = "Назва Тут" /> <meta property = "og: type" content = "article" /> <meta property = "og: url" content = "http://www.example.com / "/> <meta property =" og: image "content =" http://example.com/image.jpg "/> <meta property =" og: description "content =" Опис тут "/> <meta property = "og: site_name" content = "Назва сайту, тобто Moz" /> <meta property = "fb: admins" content = "Цифровий ідентифікатор Facebook" />

Поради та найкращі практики

Оптимізація для зображень

Зображення, на яке ви посилаєтеся в соціальних даних, насправді не повинно бути на сторінці, але воно має добре відображати вміст. Зображення дозволяє контролювати те, що люди бачать, коли вони надають доступ до вашого вмісту, тому важливо використовувати якісні зображення.

Кожна соціальна платформа має різні стандарти визначення розмірів. Як правило, простіше зберігати його просто і вибирати один розмір зображення, який буде працювати для всіх служб.

 • Мініатюра Twitter: 120x120px
 • Twitter великого зображення: 280x150px
 • Facebook: Стандарти змінюються, але зображення, принаймні 200x200px, найкраще працює. Facebook рекомендує великі зображення шириною до 1200x630px .

Коротше кажучи, більші зображення пропонують максимальну гнучкість . Під час сумнівів перевірте кожну сторінку, використовуючи відповідний інструмент нижче, щоб дізнатися, як саме зображення відображатимуться у фрагментах.

Важливість даних Open Graph

Якщо ви можете вибрати лише один тип метаданих для включення, найкращим стає Open Graph . Це тому, що всі платформи можуть використовувати його як резервну, в тому числі Twitter у значній мірі.

Сподіваюся, що цей трюк допоможе вам зробити SEO з HTML сторінки Custom WordPress.


Питання: чи повинні вони?
Php echo get_post_meta (get_the_ID (), '_yoast_wpseo_metadesc', true);?