Як виміряти віддачу від інвестицій на ваші зусилля SEO

  1. Сегментація ключових слів
  2. Розрахунок рентабельності інвестицій
  3. Інший цікавий аналіз ваших зусиль SEO

Раніше на цьому блозі ми говорили Вплив тестування A / B на SEO . Тепер у цій статті ми говоримо про те, як розрахувати рентабельність інвестицій для ваших зусиль з SEO. Це гість посла Прашанта Пурі, який є співзасновником компанії AdLift.com - Ніша SEO фірми в зоні SF бухти. Раніше він був керівником глобального пошуку Shopping.com (компанія eBay Inc). Ви можете слідувати за ним або звертатися до нього в Twitter - @puripashant

@puripashant

« Вимірювання - це перший крок, який веде до контролю і, зрештою, до поліпшення. Якщо ви не можете щось виміряти, ви не можете його зрозуміти. Якщо ви не можете зрозуміти це, ви не можете контролювати його. Якщо ви не можете контролювати його, ви не можете покращити його. "

- Анонімний

Вищевикладені пропозиції в основному підсумовують важливість вимірювання ваших ініціатив SEO - тільки якщо ви можете виміряти SEO ROI можна поліпшити його. Ось як розпочати роботу з ним:

Сегментація ключових слів

Перед тим, як обчислити рентабельність інвестицій, необхідно виключити з аналізу власні ключові слова з аналізу. Це потрібно зробити, оскільки багато користувачів будуть шукати ваш бренд у пошукових системах, а не безпосередньо вводити URL-адресу. Але ці пошуки не пов'язані з вашими зусиллями SEO, тому їх потрібно виключити. Використовуйте інструмент аналітики для сегментації ключових слів у 2 відра:

Нижче описано, як це можна зробити (наприклад, за допомогою Google Analytics) -

Нижче описано, як це можна зробити (наприклад, за допомогою Google Analytics) -

Як тільки ви виключите терміни вашої торгової марки - сформуйте графік трафіку для не-бренд-термінів.

Як тільки ви виключите терміни вашої торгової марки - сформуйте графік трафіку для не-бренд-термінів

Розрахунок рентабельності інвестицій

Ці дані можна легко експортувати та обчислити% збільшення трафіку або доходу (якщо є електронної комерції відстеження на місці - дуже рекомендується). Як тільки ви отримаєте номер доходу, ви можете розрахувати рентабельність інвестицій (SEO) від ваших зусиль з SEO -

Веб-сайти електронної комерції відносно легко обчислити це після того, як ви відстежуєте місце відстеження; однак, складна частина для веб-сайтів не-електронної комерції для оцінки ROI на SEO. Саме тут відстеження переходів і встановлення цілей стають вирішальними - конверсія може являти собою реєстрацію, включення електронної пошти, лише переглядів сторінок, які збільшують ваш рекламний дохід

Після визначення конверсій і налаштування цього кроку наступним кроком буде привласнення номера доходу з кожним переходом. Припустимо, ви робите $ 5 RPC (дохід на перехід) - так що якщо ви ведете 50 000 додаткових відвідувань із середнім рейтингом переходів 5% і RPC у розмірі 5 доларів, отриманий прибуток становить 50 000 x 5% x 5 $ = $ 12 500 Тепер, коли у вас є номер виручки, ви можете розрахувати рентабельність інвестицій в SEO.

SEO допомагає збільшити додаткові відвідування, як ви постійно інвестувати в зміст і стратегії розвитку посилання. Іншим важелем, який можна використати, щоб збільшити дохід, є коефіцієнт переходів на вашому веб-сайті. Візуальний оптимізатор веб-сайтів це відмінний інструмент, який допоможе вам перевірити цільові сторінки A / B, щоб покращити загальний рейтинг конверсій.

Інший цікавий аналіз ваших зусиль SEO

Інші ключові показники SEO, які допоможуть вам проаналізувати ефективність ваших зусиль у сфері SEO, -

1) Кількість ключових слів, які залучають трафік : це відмінний показник для відстеження загальних зусиль з оптимізації на сторінці. Це говорить про кількість ключових слів, які залучають трафік на ваш сайт. У Google analytics перейдіть до Джерела трафіку -> Пошукові системи -> "не оплачені" -> під джерелом вибирає "ключові слова".

У Google analytics перейдіть до Джерела трафіку -> Пошукові системи -> не оплачені -> під джерелом вибирає ключові слова

2) Кількість цільових сторінок : інший відмінний показник для відстеження, це показує кількість унікальних цільових сторінок, які залучають трафік на ваш сайт. Як ваш трафік SEO починають рости, ви повинні почати бачити це число збільшується.

Як ваш трафік SEO починають рости, ви повинні почати бачити це число збільшується

Оптимізація в пошукових системах перетворилася на дуже ефективний маркетинговий канал - і його захоплююче, щоб мати можливість відстежувати це дуже уважно!