Як врахувати витрати на просування інтернет-магазину одягу

 1. Передбачаємо витрати на просування сайту
 2. Просування інтернет-магазину одягу

У зв'язку з високою конкуренцією в інтернеті не враховувати витрати на просування сайту просто неможливо. Вже давно минули часи, коли проста реєстрація в каталогах могла дати суттєве зростання позицій сайтів в пошукових системах. Також канула в лету епоха генерованих текстів з високим входженням ключових запитів. А з останніми фільтрами "Минусинска", "АГС" і модифікацій "Пінгвіна" підійшло до кінця час бездумного посилального (анкорного) просування. В тренді комплексне просування, коли над сайтом працюють фахівці різних напрямків:

 • лінкбілдери;
 • SEO-фахівці;
 • специ по контекстній рекламі;
 • аналітики;
 • SMM-менеджери;
 • контент-маркетологи.

І робота в цих вузьких спеціалізацій не може бути дешевою. Додайте сюди ще вартість сервісів по пналізу зовнішніх посилань, знімання позицій в ПС, різних текстових аналізаторів і вийде кругленька сума. З'являється логічне запитання - а якщо не платити? Так теж можна, але реалії такі, що швидше за все інтернет-магазин в цьому випадку не буде відвідувати ніхто, крім його власника.

Передбачаємо витрати на просування сайту

Найпростіший спосіб - звернутися в спеціалізоване SEO-агентство - Proposition . Там складуть комерційну пропозицію виходячи з конкретної ситуації: десь підправити тексти, десь додати нові фільтри в каталог товарів, наростити кількість посилань і т.д. Залежно від ступеня "занедбаності" сайту і конкурентності ніші, суми можуть відрізнятися в рази.

Невеликий лайфхак: щоб заощадити кошти, необхідно звертатися в СЕО-компанію ДО того, як буде розроблений сайт. І разом з сеошник складати технічне завдання на створення інтернет-магазину. Це допоможе уникнути випадків, коли створюються сайти, просто не придатні для просування. Це дуже часта ситуація: приходить web-ресурс на просування, а SEO-фахівець знаходить в ньому стільки технічних помилок, не видимих ​​"на око", але видимих ​​для пошукових роботів, що простіше і дешевше іноді замовити новий сайт, ніж переробляти вже наявний.

Це дуже часта ситуація: приходить web-ресурс на просування, а SEO-фахівець знаходить в ньому стільки технічних помилок, не видимих ​​на око, але видимих ​​для пошукових роботів, що простіше і дешевше іноді замовити новий сайт, ніж переробляти вже наявний

Просування інтернет-магазину одягу

Що стосується просування конкретно інтернет-магазину одягу, то тенденції останніх років - створення дуже докладних фільтрів під низькочастотні запити. За такими запитами менше конкуренція, а значить легше (і дешевше) зайняти ТОП.

Ще один нюанс - в цій ніші хороші результати показує крауд-маркетинг (особливо в сфері жіночого одягу). Тут побивається відразу декілька зайців: нарощується посилальна маса і з'являється перший трафік. Тут все залежить від професіоналізму лінкбілдера, адже ера спаму по форумах і коментарям давно пройшла, і необхідна більш глибока робота в цьому напрямку.

Тут все залежить від професіоналізму лінкбілдера, адже ера спаму по форумах і коментарям давно пройшла, і необхідна більш глибока робота в цьому напрямку

В іншому ж нічого особливого:

 • технічний аудит;
 • збір запитів і підготовка посадочних сторінок;
 • Посилальне просування;
 • ТОП!

З'являється логічне запитання - а якщо не платити?