Як за 3 дні збудувати сайт для будь-яких цілей з MotoCMS

 1. Простота у використанні
 2. набір функцій
 3. Для успішного інтернет-магазину є всі необхідні функції:
 4. варіанти шаблонів
 5. Підтримка користувачів
 6. Цінова політика
 7. Блог
 8. White label

21 Февраля, 2017 14:00

4636

Уже пішло в минуле той час, коли для створення сайту потрібно було залучати програміста, знайомитися з дизайнером, намагатися пояснити їм, що саме вам потрібно і повторювати це багато разів, поки ви один одного не зрозумієте. Зараз все набагато простіше.

Сьогодні для того, щоб створити сайт, достатньо розібратися з роботою конструктора MotoCMS і ваші плани можуть бути реалізовані вже за три дні. Якщо ви постійно відкладаєте роботу зі створення свого сайту і не знаєте з чого почати цей процес, то в цій статті ми розповімо як без стресу і особливих зусиль зробити сайт за пару днів.

платформа MotoCMS володіє великими функціональними можливостями, має розумну ціну, проста і зрозуміла у використанні.

платформа  MotoCMS  володіє великими функціональними можливостями, має розумну ціну, проста і зрозуміла у використанні

Почнемо з того, що система MotoCMS складається з шаблону для сайту (варіантів безліч і дизайни найрізноманітніші) і зручного редактора, що дозволяє додавати контент і управляти структурою сайту.

Тепер докладніше про те, як працює система MotoCMS і для яких сайтів вона призначена.

Простота у використанні

Редактор MotoCMS розроблявся спеціально так, щоб навіть тим користувачам, які перший раз в житті займаються створенням сайту, було просто і комфортно працювати, не маючи навичок в програмуванні та веб-дизайні. Більшість елементів сайту можна переміщати за допомогою мишки і це значно спрощує роботу. Ви відразу бачите результат і можете повністю підлаштовувати сторінки і розділи сайту у відповідність до ваших вимог.

Щоб системою було зручно користуватися навіть новачкові, розробники MotoCMS помістили різні поради, які можна відкрити прямо всередині панелі управління через спливаючу форму. Ця система вбудованих підказок значно допомагає в розробці сайту.

Крім того, платформа MotoCMS дуже проста в установці. Ви можете легко завантажити файли веб-шаблону і встановити його на хостинг самостійно протягом декількох хвилин, а також перенести ваш сайт на інший хостинг в будь-який час.

Щоб протестувати продукт і його можливості вам потрібно вибрати будь-який шаблон і зареєструвати його безкоштовно на випробувальний період. Реєстрація не зажадає ні часу, ні грошей. Тільки вашу адресу електронної пошти і кілька секунд - натискаємо кнопку і все готово!

набір функцій

MotoCMS вже більше семи років успішно використовується для створення веб-сайтів. За цей час продукт змінив кілька версій, а зараз топовим варіантом системи є MotoCMS 3, в яку розробники вклали безліч функції і крутих інструментів, які не підтримуються в попередніх версіях.

MotoCMS 3 повністю адаптована для мобільних версій. Це означає, що сайт, створений на основі цієї системи, буде ідеально відображатися на будь-якому пристрої. Ймовірно, це сама довгоочікувана функція в MotoCMS - адаптивність до мобільних пристроїв. З кожним роком користувачів додатків для смартфонів стає все більше, тому, даний функціонал дуже важливий.

Крім цього, редактор MotoCMS також працює на будь-якому пристрої: смартфон, планшет або на настільному комп'ютері. Сайт буде автоматично підлаштовуватися під кожен пристрій.

E-commerce плагін. Якщо ви хочете запустити інтернет-магазин, то розробники MotoCMS передбачили і це. E-commerce плагін містить все, що потрібно для управління інтернет-магазином. Ви можете вибрати варіант дизайну, адаптований для онлайн-магазину, і купити додатковий e-commerce плагін - ваш сайт готовий до роботи. Або ви можете вибрати один із шаблонів безпосередньо для інтернет-магазину.

Для успішного інтернет-магазину є всі необхідні функції:

 • ведення інформацію про кожного клієнта;
 • створення каталогів продукції з категоріями і брендами;
 • настройка знижок і промокодом;
 • підключення платіжних систем, валюти та підвищенням податків.

Також, є всі необхідні дані аналітики - в режимі реального часу можна переглянути всі звіти: з продажу, по категоріях товарів і так далі.

В кожному шаблоні включені всі необхідні функції SEO. За допомогою редактора MotoCMS ви можете легко оптимізувати зміст сайту, заголовків сторінок, мета-описів, ключових слів, alt-тегів для зображень. Є інтеграція з Google Analytics і Google Webmaster Tools, «Яндекс.Метрика» і «Яндекс для веб-майстрів». Сторінки можна закрити від індексування.

Сторінки можна закрити від індексування

Якщо ваш сайт ще знаходиться в розробці, то встановіть спеціальну сторінку «Сайт в розробці», яка повідомить відвідувачам, що сайт поки не готовий. Також, можна налаштувати редирект з одного сайту на інший, якщо це необходімо.Даже недосвідчений користувач зможе перенаправити необхідні сторінки веб-сайту на нові URL. Ця функція доступна в адмін панелі.

В панелі управління сайту є зручна медіатека, яка дозволяє управляти фото і аудіо файлами, додавати їх на сторінки вашого сайту. У редакторі є вбудований функціонал для обробки зображень Aviary Editor - зміна розміру, зміна орієнтації, додавання ефектів і багато іншого. Усередині медіатеки ви можете створювати папки для того, щоб було зручно зберігати мультимедійні дані. В цілому, медіатека дуже проста і зручна в роботі.

З кожним шаблоном MotoCMS поставляється набір віджетів, які допомагають суттєво збільшити функціональність сайту, причому для їх використання не потрібно зміни коду - все відбувається за допомогою простого перетягування потрібного віджета на сторінку. Ось найбільш популярні з них:

Sizes and Values. Всі шаблони від MotoCMS повністю адаптивні і ідеально виглядають на будь-якому пристрої. Але іноді буває так, що все ж є необхідність підкоригувати якісь сторінки і елементи вручну. Інструмент Sizes and Values ​​допоможе вам встановити значення для певного дозволу екрану самостійно. Якщо вам необхідно додатковий простір між елементами компонування, потрібно підігнати елементи спеціально під дозвіл смартфона, планшета - використовуйте цей віджет.

Color Picker. Завжди важко вибрати ідеальну колірну палітру для власного веб-сайту, особливо, якщо ви не є веб-дизайнером. Інструмент Color Picker істотно спрощує цей процес, створюючи оригінальну колірну гаму для вашого веб-сайту з п'яти основних кольорів, підібраних для конкретного шаблону. Отже, у вас є 25 унікальних колірних палітр на вибір, хіба не чудово?

Ще одна перевага цього зручного інструменту - коли ви змінюєте один відтінок, то він буде автоматично застосований до всіх елементів з однаковим тоном на всьому сайті.

Text Styles. За допомогою цього віджета ви зможете змінити стиль свого веб-сайту: шрифт тексту, розмір, колір і інші властивості - за один клік на всьому сайті. Цей інструмент працює за тим же принципом, що і Color Picker. Налаштування властивостей для конкретного стилю тексту може бути застосована до всього вмісту сайту. Що ж стосується самого вибору стилю тексту, то ви можете додавати Google-шрифти безпосередньо з адмінки шаблону.

Соціальні мережі. MotoCMS пропонує віджети для інтеграції вашого веб-сайту з відомими соціальними мережами: Facebook, Twitter, Timeline і Pinterest. Просто перетягніть потрібну міні, додайте URL вашої сторінки в соціальній мережі і все готово!

Також є віджет, який призначений для того, щоб користувачі могли поділитися статтями з сайту в один клік. Просто "лайк" і пост буде опублікований на сторінці в будь-якій соціальній мережі.

варіанти шаблонів

Є 3 типи шаблонів від MotoCMS:

 1. HTML-шаблони;
 2. повністю адаптивна система MotoCMS 3;
 3. шаблони для інтернет-магазину.

подивіться всю колекцію шаблонів веб-сайтів, що містить десятки категорій для різних цілей і напрямів діяльності.

Підтримка користувачів

Для будь-якого шаблону, який би ви не вибрали, MotoCMS надає безкоштовну технічну підтримку 24/7 - можна написати в чат або залишити свій номер телефону, оператор передзвонить в зручний час.

Якщо ви хочете щось з'ясувати самостійно, є база знань , В тому числі найбільш поширені питання, керівництва користувача, відео-уроки та інструкції - все це доступно кожному користувачеві.

Цінова політика

Перед покупкою будь-якого веб-шаблону MotoCMS ви можете протестувати його шляхом реєстрації демо на тестовий період.

Після закінчення тестового 14-ти денного періоду ви можете придбати ваш шаблон з усіма змінами - $ 199 за MotoCMS 3 шаблон і шаблон інтернет-магазину і $ 139 за HTML-шаблон. Крім цього, є різні додаткові послуги до шаблону: установка на хостинг, готові сайт «під ключ», створення унікального логотипу, послуга Uptime моніторингу та інші.

Блог

Більшість шаблонів MotoCMS 3 включають функціонал блогу. Це означає, що клієнт отримає сайт з уже вбудованою можливістю вести блог і зможе публікувати і редагувати статті прямо з панелі управління.

White label

MotoCMS пропонує всім розробникам веб-сайтів скористатися вигідною пропозицією з купівлі шаблонів. Ви можете отримати MotoCMS White Label за розумною ціною і створювати сайти під свої власним брендом, не вказуючи, що це шаблон від MotoCMS.

Є два варіанти застосування White Label до вашого продукту. Або купувати White Label-ліцензію до кожного шаблоном або отримати необмежену кількість White Label-ліцензій прямо з вашого облікового запису MotoCMS. Незалежно від того, який варіант ви вибираєте, ви завжди можете використовувати для шаблону ім'я свого бренду.

 • Застосуйте White Label для будь-якого шаблону, який ви вибрали в особистому кабінеті.
 • У своєму акаунті ви можете створити до 5 різних брендів, які можна застосовувати до шаблонів. Просто переконайтеся, що у вас є достатня кількість White Label-ліцензій для цього.
 • Ви можете застосувати одну ліцензію White Label для одного веб-сайту.
 • Якщо змінився бренд, всі зміни будуть застосовані до всіх шаблонах, які пов'язані саме з цим брендом.
 • Ви можете перемикатися в будь-який час між брендами без втрати ліцензії на цей бренд.
 • Ви можете легко відмовитися від ліцензії на будь-який шаблон, який ви хочете. Але враховуйте, що ця ліцензія не буде відновлена.

Це дійсно відмінне рішення для брендингу вашого бізнесу. Ви можете придбати White Label-ліцензію окремо або разом з шаблоном.

Придбавши цю послугу ви отримуєте безліч переваг:

 • Це економить ваш час і гроші. White Label допоможе розвинути ваш бренд практично з нуля, зробить його пізнаваним серед ваших клієнтів.
 • Зміцнення лояльності ваших клієнтів. MotoCMS розробляє сучасні якісні шаблони і ваші клієнти будуть асоціювати ваш бренд зі стильними сучасними сайтами.
 • Ви отримуєте вже перевірений і надійний продукт, який ви зможете продати під вашим брендом. Знову ж таки, це економить багато часу для тестування продукту і поліпшення його характеристик.
 • Сайти, зроблені по White Label-ліцензії також обслуговуються професійною підтримкою від MotoCMS, яка доступна 24/7. Всі турботи про продукт і вирішення питань клієнта розробник шаблону бере на себе.
 • У ви можете користуватися вже готовими рішеннями маркетингу від команди MotoCMS і результатами багаторічної роботи. Просто займайтеся вашим улюбленою справою - веб-розробкою. Все інше зроблять за вас менеджери MotoCMS.

Як бачите, переваг у White Label-ліцензій досить.

MotoCMS є прекрасним рішенням для малого бізнесу або просто для тих, хто хотів би заощадити гроші і свій час, але отримати при цьому сучасний сайт з готовим дизайном і простими у використанні інструментами. До того ж, ще й редактор для самостійного управління контентом і сайтом

З MotoCMS ви отримуєте шаблон дизайну, простий конструктор, що працює за принципом drag-and-drop, регулярні оновлення і підтримку 24/7. Це відмінний старт для непрофесіоналів в веб-розробці, до того ж за розумною ціною.

Почніть створювати свій власний сайт вже сьогодні - просто зареєструйте безкоштовну демо-версію MotoCMS!

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Також підібрали для вас

Отже, у вас є 25 унікальних колірних палітр на вибір, хіба не чудово?
Помітили помилку?