Як залучити покупців у магазин автозапчастин

Як залучити покупців у магазин автозапчастин Як залучити покупців у магазин автозапчастин ? На цю тему написано безліч посібників, дано безліч рад. Якісь краще, якісь гірше, але в цілому в питанні залучення клієнтів працює принцип «все і відразу». І дійсно, адже популярність магазину запчастин можуть принести не тільки менеджери торгового залу, а й вітрини, під'їзні шляхи, асортимент і навіть директор.

Для залучення відвідувачів в магазин запчастин можна орієнтуватися на список наступних заходів:

- розширювати асортимент магазину;

- забезпечити роботу під замовлення;

- намагатися запропонувати ексклюзивні запчастини;

- постійно проводити акції і робити знижки;

- особливу увагу приділяти вітрині магазину, його зовнішній рекламі;

- підвищувати кваліфікацію продавців;

- продавати супутні товари (аксесуари, шини, диски, акумулятори тощо);

- надавати бонуси покупцям за рекламу магазину (дисконтні карти, допоплнітельние знижки за кожного приведеного друга і т.д.);

- залучати додаткові види реклами (роздача візиток, листівок і буклетів, білборди, розсилки та ін.);

- використовувати для реклами партнерів, сторонні компанії і навіть конкурентів;

- мотивувати своїх працівників на підвищення якості обслуговування та багато іншого.

Однак не складно уявити вартість всіх цих заходів і наскільки витратно це буде для обмеженого бюджету магазина запчастин, який всіма силами намагається привернути нових покупців. Як же отримати максимальну вигоду і затратити мінімум коштів? Виявляється є просте рішення, яке здатне забезпечити виконання практично всіх елементів завдання по залученню клієнтів - це інтернет-магазин автозапчастин.

Інтернет-магазин запчастин - це не просто сайт, він являє собою бізнес-інструмент, здатний не тільки фактично здійснювати продаж автозапчастин, а й стимулювати збут. Створити інтернет магазин автозапчастин для іномарок сьогодні стає все більш дешевою послугою, оскільки з'явилися якісні сервіси, що пропонують взяти готовий магазин в оренду.

Якщо взяти готовий інтернет магазин автозапчастин в оренду, то відразу знімаються всі питання, пов'язані з підтримкою, доопрацюванням функціоналу та обслуговуванням сайту. Фактично вся робота продавця запчастин буде зосереджена на тих можливостях інтернет-магазину, які дозволяють залучати нових клієнтів. А розкрутка магазину в інтернеті зажадає набагато менше вкладень, ніж потрібно для стимулювання збуту за допомогою стандартних заходів, описаних вище.

Як же отримати максимальну вигоду і затратити мінімум коштів?